Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Spoko mod
Autor Wiadomość
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 19:35   Spoko mod






Chce wam przedstawić mój nowy wynalazek :D
Od dawna chciałem mieć klikanego moda
(do szkoły), ale anyX mnie odstraszył(wytrzymałość) , więc pewnego dnia
przeglądając swoje peny/mody wpadłem na pomysł że fajnie by było złożyć coś niedrogiego
a zarazem czym by się dobrze kręciło. Zaważyłem że mam mnóstwo resztek od spoko mini ,więc postanowiłem coś z nimi zrobić . I oto wymyśliłem tego ,,Spoko mod''a


Zalety:

-niska cena
-Grube, wytrzymałe body
-Łączenia, które bez klejenia itp są bardzo bardzo trwałe
-Dobre momentum
-Ładny (jeśli dobrze go wykonasz)
-dobra waga
-COP=COG
-piszący(w sam raz do szkoły)
-szeroka gama kolorów tego moda
-ogólnie łatwo dostępny


Wady:
-Cięcie plastiku(dla nie których może być trudne :lol: )



Dane:

Długość: 21,9 cm
Waga: ok.16,5g
COP=COG


Potrzebujesz:

4x spoko mini (są sprzedawane w różnych kolorach ;] )
3x wkład od spoko mini


Zaczynamy:







1. Rozmontuj wszystkie długopisy na części pierwsze (nie przesadź z backplugiem, ponieważ możesz uszkodzić body)




2. Weź 3 body(w tym jedno z clickerm) i utnij 2, 4 cm przodu . Zostaw tylko jedno nie pocięte body!

3.Usuń clicker



4. Teraz połącz wszystkie body (te nie ucięte na dole) :grin:




4. Teraz zajmiemy się robieniem wkładu . Do tego potrzebne nam będą 3 wkłady od spoko mini.
sklejamy wszystkie wkłady za pomocą taśmy tak aby wkład osiągną długość 19,3cm. Ważne jest
aby uciąć i opróżnić z tuszu ostatni wkład . W przypadku nie zrobienia tego wkład po prostu
będzie za długi albo nam się wyleje podczas robienia hai tua`y :D





5.Na wkład nakładamy sprężynkę (na dole jak by ktoś nie wiedział) ;*' wkład wkładamy do środka następnie nakładamy gripa na dole i zakręcamy go tipem żeby nie spadł. Ostatnią naszą czynnością będzie nałożenie gripa na góre. No i wreszcie możemy cieszyć się swoim wymarzonym pięknym modem :D








[/b]

Ostatnio zmieniony przez Komcio |5 Lut 2011|, o 21:16, w całości zmieniany 34 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 21:26   

polacam złóżcie tego moda a zobaczycie że jest różnica pomiędzy sub modem a spoko modem.
Ostatnio zmieniony przez Komcio |15 Lip 2010|, o 10:44, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |14 Lip 2010|, o 21:30   

Złożyłem: modem kręci się podobnie jak sub modem choć body inaczej się trzyma, no i widać dosyć dobrze insert co jest dużym plusem.
Wkładu nie trzeba kleić można wcisnąć jeden w 2 za pomocą 1 pary kombinerek.
w ostatnim trzeba zrobić malutką dziurkę na powietrze bo inaczej nie będzie dobrze pisał.

+ Na plus oceniam go chociaż jest dosyć podobny do sub moda. Czekamy na coś nowego i dosyć oryginalnego.



"Komcio" napisał/a:
ja wziłem pręt od namiotu i z całej siły o kamień/beton walilem i wyszlo ;P ale pewnie są inne sposoby


No to świetnie x.x Kazuke - jak połamiesz to kombinerkami to resztki same wyskoczą.
Ostatnio zmieniony przez Maksym |14 Lip 2010|, o 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Keban 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.01.2010
Ręka: mam płetwy...
Wiek: 30
Posty: 437
Skąd: Ciemnogród
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |15 Lip 2010|, o 08:51   

Komcio napisał/a:
polacam złóżcie tego moda a zobaczycie że jest rużnica pomiędzy sub modem a spoko modem.


świetna reklama dla moda :facepalm:

[ Komentarz dodany przez: FeniX: Czw 15 Lip, 2010 10:01 ]

No nie przesadzajcie już z tym znajdowaniem wszędzie rzeczy, które źle świadczą o tym modzie.
_________________
Waaagh!
"Don't care about others,just spin the way you like"-Fratleym&RomainHXC
PTP Wymiany/Trades
 
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |15 Lip 2010|, o 10:46   

Sorka za tamete błędy bo o tej godzinie to ja już ledwo co żyłem :lol:
PTP Wymiany/Trades
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |15 Lip 2010|, o 10:48   

"Keban" napisał/a:
świetna reklama dla moda

FeniX dobrze skomentował . Przecież ortografia nie świadczy o modzie :facepalm:
"FeniX" napisał/a:
Komentarz dodany przez: FeniX: Czw 15 Lip, 2010 10:01 ]

No nie przesadzajcie już z tym znajdowaniem wszędzie rzeczy, które źle świadczą o tym modzie.
Ostatnio zmieniony przez Komcio |15 Lip 2010|, o 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |15 Lip 2010|, o 13:30   

Ten mod niewątpliwie jest "pochodną" Sub Moda, ale czy KTOKOLWIEK z was wpadł na to żeby tego moda "opatentować"? Komcio napisał tutorial, nadał nazwę, a jakoś nikomu z was się nie chciało tego zrobić.

Jak dla mnie tutorial bardzo ładnie zrobiony, a mod.. nie kręciłem ale zdaje mi się że kręci się lepiej niż sub modem (przynajmniej dla mnie, bo spoko ma grubsze body, a to dla mnie zaleta), więc po samych parametrach, jak dla mnie na +.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Highlander 
Użytkownik


Kręcę od: wrzesien 2009
Ręka: Prawa\ Right
Wiek: 28
Posty: 101
Skąd: Kielce
Handel: 0% (0, 0, -1)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 15:14   

Ten mod jest o wiele lepszy od Sub'a :mrgreen: W subie wszystko mi ,,klekotało'' a ten jest w miarę stabilny.


A poza tym kocham piszące mody :mrgreen:
_________________
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili,
Pokaż że się mylili,
Nie czekaj ani chwili dłużej,

http://www.wywiader.pl/highlanderppp
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 16:32   

Zrobiłem identycznego moda kiedy jeszcze ludzie się jarali sub modem, ale może szkoda, że zdjęć nie dałem... Z drugiej strony mój jest złożony z 3 body spoko mini, nie 4, bo wydawał mi się z 4 za długi, oraz zamiast gripa na koniec zostawiłem clipa, no ale widać wszystko można zrobić ;p
Jako iż moda mam od dość dawna, to mogę z pełną świadomością stwierdzić iż mod jest zacny, wygodny, przyjemny, aczkolwiek polemizowałbym co do grubości body, gdyż ponieważ nie lubię aż tak grubych body ;p
Mod na +, obyś mi nie ukradł więcej pomysłów ;p
PTP Wymiany/Trades
 
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |17 Lip 2010|, o 20:01   

"IronShadow" napisał/a:
Zrobiłem identycznego moda kiedy jeszcze ludzie się jarali sub modem, ale może szkoda, że zdjęć nie dałem... Z drugiej strony mój jest złożony z 3 body spoko mini, nie 4, bo wydawał mi się z 4 za długi, oraz zamiast gripa na koniec zostawiłem clipa, no ale widać wszystko można zrobić ;p


jak ktoś lubi krótsze to można zrobić i z trzech . Ja też tak zrobiłem ale wole z 4 :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Komcio |18 Lip 2010|, o 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |18 Lip 2010|, o 11:57   

Wszystkie błędy poprawione :twisted:
PTP Wymiany/Trades
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |18 Lip 2010|, o 11:58   

A i jak ktoś chce może uciąć troszkę mniej tych spokosów i po prostu mocniej wepchnąć (będzie wtedy bardziej wytrzymały :mrgreen: )
PTP Wymiany/Trades
 
mhyzy15 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy?
Ręka: jest fajna xD
Posty: 124
Skąd: Tarnów/Tarnowiec
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Lip 2010|, o 18:44   

Zrobiłem tego moda zanim powstał ten tut i jest dziadoski
_________________
kupię:
1x dr. grip szejker
2x dr. grip francuzy
1x przeźroczysty sailor
_____________________
E= MineCraft²
PTP Wymiany/Trades
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |20 Lip 2010|, o 08:39   

Widocznie zrobiłeś go ,na odwal'' :facepalm:
Ostatnio zmieniony przez Komcio |20 Lip 2010|, o 08:39, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wikam 
Użytkownik


Kręcę od: z przerwami
Ręka: Bardziej prawa
Wiek: 28
Posty: 135
Skąd: lublin
Handel: 50% (+2, 0, -2)
Wysłany: |20 Lip 2010|, o 09:35   

Nie chce nikogo obrazac ale jakby tego moda zrobil pari/kazuke/kamikaze czy ygo to byscie tego moda chwalili... Nawet jesli nie to byscie po nim nie jechali...
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |20 Lip 2010|, o 10:45   

Dlatego też Kazuke planuje wykonać tego moda w jakiś ciekawy sposób i opublikować. Wtedy może opinie co do moda się zmienią :) .
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl