Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Długopisy wycofane z obiegu.
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |8 Lip 2010|, o 16:45   Długopisy wycofane z obiegu.

Temat istotny moim zdaniem. Teraz będę dostawał prawdopodobnie lepsze info dotyczące wycofywanych długopisów z obiegu.

Eryk ze sklepu Penwish też ma bardzo dobre informacje, warto zajrzeć do tego tematu na starym UPSB: http://www.upsb.info/foru...opic=24149&st=0
Na nowym, UPSBv4 nie widziałem jeszcze tego tematu.

Jeżeli może też macie jakieś informacje, bo często w papierniczych mówią, że nie będzie tego już, bo w hurtowni nie ma, możecie tutaj napisać.

Pierwsze dość straszne info jest takie, że Airfity Zebry w przyszłym roku mogą zostać wycofane, bądź zmieni się ich design/kształt. Sporo jeszcze czasu, więc bez paniki.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |9 Lip 2010|, o 22:27   

Cytat:
RSVP Moonz (RSVP które miały czarny backplug oraz przyciemniane - kolorowe body, do tego na body dodatkowo widniał napis Moonz


Backcap, a nie backplug. Do tego wszystkie miały srebrne gripy.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |9 Lip 2010|, o 22:39   

"Socus" napisał/a:
Beifa


- RSVP Cubix (Jest to wersja BK91, reszta rsvp miała napis BK90)

Pilot


- Pilot Dr Grip. Shaker (Japońska wersja długopisu Dr. Grip)

Uniball


- Signo 207 (Mało popularny na PPP, za granicą bardziej)

Zebra


- f-3000 (Subem tego długopisu jest F*3000, oraz Office Mate, od F*3000 różni się tylko napisem, zamiast F*3000 jest f-3000)


RSVP Cubix nie miał nadruku Pentel RSVP na body, tylko na insercie, który był właściwie plastikową rurką.
Z Japońskich Shakerów wycofane są tylko te z clipem.
Signo 207 mam dużo w papierniku i widziałem na oficjalnej stronie Uni.
F-3000 jest spotykane w sklepach.

Co do bk101 to tylko słyszałem, ale u mnie pani też mówiła że są produkowane. Pewnie dawno Ci to powiedziałem.

I weź Socus ogarnij ortografie, bo "żadko", "bierząco" itp. mnie boli w oczy że ja pierdziu.
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
Ostatnio zmieniony przez Pieniek |9 Lip 2010|, o 22:43, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2010|, o 07:19   

Nie będzie mnie przez 2 tygodnie, więc proszę kogoś aby uaktualniał za mnie, któś kto może mi posta edytować :P

Cholernie się spieszę, więc tylko kilka poprawek mogłem zamieścić, te błędy stąd że połowa listy jest z UPSB.

A co do ortografii, to się staram ale jestem dysgrafem.
Na_razie, do zobaczenia za 2 tyg *;

Bycie dysgrafem (nie wiem co ma to wspólnego z błędami ortograficznymi, pewnie chodziło o dysortografa) nie przeszkadza Ci w pobraniu FireFoxa, który automatycznie podkreśla błędy ;)
Maniek



/Maniek: Imo to mi nie przeszkadza, ale coś innego i owszem ):
Ostatnio zmieniony przez Maniek |27 Sie 2010|, o 08:12, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |15 Lip 2010|, o 15:48   

muji, te do dr. mj sa chyba wycofane z produkcji.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2010|, o 20:38   

Z ostatniej chwili: Colorella Duo została wycofana z oferty Pelikana. Nie wiadomo kiedy jeszcze wróci, niestety nie mają już nic na stanie, więc nie udało mi się nic zdobyć do sklepu.

Jest jeszcze nadzieja w tym, że wróci, ale w innej szacie graficznej, tak jak kiedyś było to z Fibracolorem. Oby rozmiar body pasował potem.

Warto się zaopatrzeć, w niemczech pewnie sporo jeszcze tego jest.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |2 Sie 2010|, o 19:03   

Ymm.. w sobotę byłem w swoim papierniczym.. Okazuje się, że spokosy są wycofywane z produkcji- ba, cała firma. Dlaczego? Bo Spoko to niby firma importowa, która produkuje długopisy gdzieś w Chinach, znakuje swym logiem i sprowadza do Polski. i nie "wycofują się", ale o dziwo zbankrutowali(Dziwne, zwłaszcza, że tak spoko mini schodziły, nie?). Co prawda tyle jeszcze tego jest, że starczy może na pół roku. Nie wiem, w każdym razie wiadomo, że jest jeszcze duuużo Spoko, ale ograniczona ilość.
Nie wiem, czy to oficjalne informacje, ale nie odnoszą się tylko do Spoko Mini. Ogólnie do całej marki Spoko.
I nie jedźcie mnie, jeśli to nieprawda- ale gadałem z obeznanym człowiekiem(No, nie w penspinningu, ale w artykułach biurowych), więc sądzę, że mogą być to jednak prawdziwe informacje.
Suby z Tesco są osobnym tworem, więc chyba będzie jeszcze deska ratunku, bo ich raczej nie wycofają.

:(
PTP Wymiany/Trades
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |2 Sie 2010|, o 19:10   

"Hiro" napisał/a:
(Dziwne, zwłaszcza, że tak spoko mini schodziły, nie?)

Bo te 1000 spokosow rocznie, ktore kupia penspinnerzy pozwola firmie przetrwac i jeszcze zarobic ;dd

#edit
dobra, bo zaraz powiecie, ze napisalem za malo.

niech bedzie i 5000 ;d
Ostatnio zmieniony przez Hut |2 Sie 2010|, o 19:12, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |2 Sie 2010|, o 19:16   

Nic mi o tym nie wiadomo, być może to świeża informacja. Oficjalny dystrybutor na Polskę nic mi o tym nie wspominał, być może dowiem się przy następnym zamówieniu.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |2 Sie 2010|, o 19:46   

Ekhem Pieniu drogi.

Mam wymienionego RSVP BK91 i nic mi nie wiadomo o plastikowym insercie w środku natomiast jest nadruk na body.
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |2 Sie 2010|, o 20:05   

Akeien, sęk w tym, że kawałek zacytowany przez Pieńka jest błędny - BK91 nie oznacza, że jest to Cubix. Jeśli w środku jest plastikowa rurka z "sześcianami" narysowanymi, to jest to Cubix - w przeciwnym wypadku jest to zwykły RSVP. Zdjęcie- http://www.penstorm.fr/me...i/file_4_23.jpg

A informacja o Spoko Mini mi się nie podoba, ale w sumie od jakiegoś czasu nie widziałem ich w sklepach. Czy w Krakowie ktoś je jeszcze widuje?

Pari, nie mógłbyś ewentualnie dowiedzieć się od gościa specjalnie jak oficjalnie wygląda sytuacje z tą firmą?
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |2 Sie 2010|, o 20:08   

Długopis taki sam tylko na body napis złoty i inserta nie ma ale nie jestem jego pierwszym właścicielem i nie był on bynajmniej w rękach penspinnera. Nie wiem co się z nim działo. Ale środek ma sześciokątny.
PTP Wymiany/Trades
 
Divix360 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.2009
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 16
Skąd: wałbrzych
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |27 Sie 2010|, o 02:03   

Colorella duo nie są chyba wycofane z produkcji
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |27 Sie 2010|, o 08:10   

Colorelle Duo zostały wycofane z produkcji, jednak jest ich jeszcze bardzo dużo na Niemieckim rynku (pewnie gdzieś indziej też), jest z nimi tak, jak w polsce ze spokosami..
PTP Wymiany/Trades
 
 
Divix360 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.2009
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 16
Skąd: wałbrzych
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |29 Sie 2010|, o 21:03   

No w Niemczech w prawie każdym sklepie są :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |15 Paź 2010|, o 12:04   

Ze spokosami to była jakaś pogłoska, u dystrybutora jest ich pod dostatkiem.

Niestety nie najlepsze wieści są co do Crayoli. Ostatnio ciężko o nią w Polsce, u głównego importera nakład się wyczerpał i nie wiadomo kiedy będzie wznowiona sprzedaż. Dlatego tylko sygnalizuję, że warto się w nie zaopatrzyć. Jeżeli dowiem się coś więcej, to pewnie odwołam "alarm".
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl