Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Etap I] Druga para

Który lepszy?
Twister
63%
 63%  [ 42 ]
Mr.Drewniak
36%
 36%  [ 24 ]
Głosowań: 66
Wszystkich Głosów: 66

Autor Wiadomość
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2010|, o 10:24   [Etap I] Druga para
















Nazwa modyfikacji: Twister
Waga: 18,5 g
Długość: 20,7 cm
Opis modyfikacji: Dwustronny mod przeznaczony do codziennego użytku. Ze względu na użyte części łączenie body jest nieodczuwalne (ta sama średnica wszystkich części). Modyfikacja bardzo wytrzymała, funkcjonalna, daje pole do popisu dla każdego modera. Momentum modyfikacji jest porównywalne tylko do Dr KT. Uczucie jest podobne ale IMO Twister jest wygodniejszy, ponieważ nie przeszkadzają nam długie capy. Wszystkie części dostępne w Polsce.

Vs.







Nazwa: Mr. Drewniak
Masa: 16 g
Symetryczny: nie
COG: =COP
Długość: 21,5 cm
Cena: ~30zł

Cechy:
-> specyficzne drewniane body
-> wysokie momentum
-> długi

Plusy:
+ więkoszość części dostępna w Polsce
+ dość tani
+ łatwy w modowaniu...

Minusy:
- jednak złożenie jest dość czasochłonne
- jeśli właściciel chcę utrzymać połysk na gripach musi im poświęcać co najmniej parę minut w tygodniu

Opinia
W mojej opinii modem kręci się wyśmiecie, aczkolwiek nie dziwi mnie to ponieważ te mod był roboiony pod moje potrzeby. Chciałem coś podobnego do Minwoo Moda jednak tańszego, lżejszego i z użycie gripa Spoko Mini. Założenia spełniłem w 100%. Drewniane body świetnie się spisuje, jest czymś pośrednim między śliskim body G3 a przyczepnym body SP – w moim subiektywnym odczuciu kręci się świetnie. Najlepiej wypadają spiny i aroundy – gorzej sprawa wygląda pod kątem baków.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |2 Lip 2010|, o 21:12   

Ooo tak. Ciekawa para.

Zacznijmy od Szanownego Pana Drewniaka. Niezwykle ładnie zrobiony, podobny do zwykłego długopisu, a nawet jakiegoś wiecznego pióra. Jestem niezwykle przywiązany do lasu, a co za tym idzie jednocześnie do drewna. Owszem podobny do Minwoo Moda jednakże nie zachwycił mnie tak jak on. Ciekawy i ładny. Niestety...

Choć ma sympatia do drewna i wyglądu to, Twister poruszył me poczucie estetyki. Połączenie zieleń-czerń konkurować może tylko z czerwono-czarnym i biało-czarnym. Bawi mnie możliwość pisania w tego typu modzie. Ten typ modów jest stworzony dla mnie i przezwycięża we mnie zew drewna.
PTP Wymiany/Trades
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |4 Lip 2010|, o 14:54   

Do następnego etapu przechodzi kamilkaze21, niestety musimy się pożegnać z Votharem.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl