Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Battle vs Rarka
Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |13 Wrz 2007|, o 20:56   Battle vs Rarka

Jesli jest ktos chetny, to z przyjemnoscia sie sprawdze.
Temat : bez tematu
Czas na nagranie: dla mnie obojetny, byle nie na wczoraj
Pen: Moge krecic AMMXem, Comssa metallic i Dr. KT (jesli mi Krupek/Fafik tipa pozyczy) - ty wybierasz (ale musisz miec taki sam/podobny pen)
Dlugosc : Jak dla mnie 15-25s

Zapraszam wszystkich chetnych, na razie jedna osoba (tylko sie nie pchac), kto pierwszy ten lepszy.

W zamierzeniu to ma byc zwykly kolezenski pojedynek, zadna walka o mistrzostwo Polski, czy tytul Najlepsiejszego lePenspinnera.
Zgloszenia w tym temacie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2007|, o 18:34   

Jak wy mozecie lacznie z Magsonem to i ja cos skrece tylko ze za 9 miesiecy - wtedy bede mial rok krecenia (^^,)

PS. Moje 100 postow RULEZ B) B)
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
PutineX
[Usunięty]

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |17 Wrz 2007|, o 15:02   

Stwierdzilem ze lepiej bedzie gdy beda oceniali moderatorzy poniewaz byl 1 post w tym temacie zeby ludzie nie glosowali na tego kogo lubia jesli ten Post wam nie pasuje to poprostu go ignorujcie;)
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |17 Wrz 2007|, o 15:06   

PutineX:
1. Ocenianie jest przez ankiete.
2. Mod jest tylko jeden.
3. Z tym opisem nie przesadzasz? Wiem, ze jestem popularny, ludzie maja mnie w opisach na gg, itp., ale takie rzeczy sobie daruj... Za to z checia przyjme battle, znajde kilka minut na male nagranie specjalnie dla ciebie.
Walka bedzie z Razielem, po terminie zalozymy nowy temat z filmami.
Temat zamykam, propozycje walki prosze na pw/gg.

Modow jest dwoch
:P

A no sorry, zapomnialem :P
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl