Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja: Collab - przeciętni oraz ikony

Dobre to...?
Dobre to.
78%
 78%  [ 39 ]
Nie dobre to...
22%
 22%  [ 11 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 50

Autor Wiadomość
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |25 Cze 2010|, o 21:31   Propozycja: Collab - przeciętni oraz ikony

Wpadłem dzisiaj na taki pomysł - co myślicie o zorganizowaniu collabu w którym przeciętny szary penspinner mógłby wystąpić razem z ikoną/kolorowym/innym koksem? Zauważyłem że mało jest takich collabów gdzie ci lepsi kręcą razem z tymi mniej doświadczonymi (nie, nie gorszymi!). O ważne dla mnie by było gdyby wystąpiło więcej niż 1 ikona ale żeby liczba przeciętnych i ikon była jakoś zbalansowana.

Ideą tego collabu oprócz sprawdzenia swoich umiejętności jest zobaczenie siebie oraz mistrzów w jednym filmie, a nawet danie tej satysfakcji tym bardziej... nie wiem jak to powiedzieć... zdeterminowanym(?)

Chyba ostatnim takim collabem był Shaiibon 1st, gdzie naprawdę troche tego koksu sie uzbieralo (no byl sam shaiibon, byla klla i kilku innych). W Self-mod collab też był cienki ale chyba sam cienki na reszte to za mało. O no i jeszcze Left Hand Collab, który co prawda nie wyszedl jeszcze, ale są comba koksów i normalnych. Dobra bo zszedłem z tematu.

I tu do was mam pytanie: jakie jest wasze zdanie na ten temat? Nie zakładałem jeszcze tematu z zapisami bo chcę poznać wasze zdanie, żeby nie wyszło jakoś tak że dam zapisy a żadna ikona/koks/kolorowy sie nie zapisze xD

Pozdrawiam.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |25 Cze 2010|, o 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 12:52   

"Cichy" napisał/a:
Jak będzie na zmianę to będzie normalnie, ale można by taki collab double'i zrobić.


A możesz trochę jaśniej? Bo z tego zdania to ja nic nie rozumiem ;]
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 13:07   

Zrobić collab złożony z takich doubli jak na WC np. Kręcę, rzucam do ikony, ona kręci i następna para.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 14:03   

Rarka napisał/a:
Pamiętam, jak kiedyś każdy chciał być w collabie z Erirorem, z s777, czy z kimkolwiek zagranicznym.

Rurku, to Twoim marzeniem było wystąpienie w jednym collabie z Erirorem ;)
Cytat:
Filmów słabych ludzi nikt lepszy nie chce oglądać.

Ja oglądam wszystko. Jak widzę coś ciekawego to komentuję, jeśli widzę po raz kolejny combo wykonane busterem, które wygląda identycznie jak dziesiątki combosów na tym forum, to niestety odpuszczam ;)
Phantasm napisał/a:
O jeszcze pozwolę sobie przytoczyć liczbę wyświetleń niektórych collabów.

Friends': 313
Self-Mod: 290
Your 1st: 1027

The Airtime: 6678
The Futureal: 7968

Koleś, nie porównuj światowych mega produkcji rozreklamowanych na całą penspinnerską społeczność z małymi projektami forumowymi.
Przy okazji dodam, ze DoA 1st ma mniej wyświetleniem niż Your 1st Collab ;) . Jak widać nie zawsze popularność collabu zależy od jakości pen spinning, aczkolwiek zazwyczaj rzeczywiście tak jest ;)

Wydaje mi się, że brak collabów gdzie występują lepsi czy kolorowi z tymi mniej doświadczonymi nie wynika z niechęci współpracy tych pierwszych.
Każdy z nas dąży do tego, żeby występować w jak najlepszych projektach, nie ma zatem się co dziwić, że ci lepsi wybierają projekty, które stoją na wyższym poziomie. Ponadto organizacja większości collabów na naszym forum pozostawia wiele do życzenia. Składa się na to szczególnie brak kompetencji i pomysłu organizatorów, a także olewanie terminów przez potencjalnych uczestników.
Nie ma się zatem co dziwić, że niektórzy nie chcą mieszać się w ten syf.

Po długim namyśle widzę więcej za, niż przeciw, dlatego popieram pomysł. Nie chcę jednak, aby Ci z większymi umiejętnościami byli zmuszani do brania udziału w collabie.

Nasuwa mi się pytanie: Jak chcecie uniknąć sytuacji, że w collabie wystąpią same koksy? Doszliście już do wniosku, że nie każdy kolorowy to koks, i nie każdy zielony to cienias. Musicie jakoś ustalić, aby proporcje tych lepszych i słabszych były równe.
"Cichy" napisał/a:
Zrobić collab złożony z takich doubli jak na WC np. Kręcę, rzucam do ikony, ona kręci i następna para.

Wydaje mi się, że lepszym pomysłem będzie zrobienie zwykłego collaby, aczkolwiek i ta idea jest okej.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 19:26   

Według mnie ten pomysł mógłby wypalić, ale... Pokazując umiejętności tych mniej "zajebistych" osób z tymi bardziej, dla przeciętnego widza pozostanie w pamięci to combo które było lepsze. Wiele komentarzy do collabów wygląda tak:
XYZ* świetnie, kocham twój styl <3
Reszta też fajnie
*nick spinnera.
Wiadomo, bardzo fajną sprawą dla tych słabszych osób jest wystąpienie u boku koksów(przykład Wu[nie mówię, że jest słaby ale sam jest na pewno tego świadom, że nie prezentuje jeszcze takiego poziomu jak np Rafau, Tratto, Macioster] w ShaiboN 1st)
Według mnie wystąpienie u boku koksów powinno być nagrodą dla penspinnera. Nagrodą w takim znaczeniu, że combo było na tyle dobre aby utrzymać poziom collabu. Nie ma co na siłę pakować słabszych i tych lepszych do collabów.
Jak już inni pisali, zapowiedź tego, że w collabie wystąpi jakiś koks przyciąga widzów, ale jeżeli collab trzyma wysoki poziom spokojnie można założyć temat na innych forach i pokazać go szerszej publiczności.

Nie wiem czy to wypali, ale życzę Ci Phantasm powodzenia.
PTP Wymiany/Trades
 
Suriel 
Użytkownik


Kręcę od: 1.12.09
Ręka: Juz Obie :>
Wiek: 32
Posty: 252
Skąd: KIelce (CK)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2010|, o 11:04   

Wg mnie to bez sensu. Po co taki collab i co on ma w sobie za przeslanie niesc??? Ze niby jak sie za Rarkiem i szajbonem zakreci to juz automatycznie jest sie lepszym??? dla mnie to bez sensu. jak ktos chce zainstniec to niech bierze udzialy w collabach tu i na upsb i sobie marke wyrobi a jesli takie podjescie bedziecie miec ze zakrece z rarka i jestem kox to bez sensu

"Marvin" napisał/a:
Według mnie wystąpienie u boku koksów powinno być nagrodą dla penspinnera


Moze i tak ale to w zadnym razie twoich umiejetnosci nie podniesie.. Mimo wszystko powodzenia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2010|, o 15:33   

Ode mnie mocne poparcie dla występów parami, żeby comba nubków i pro jakoś się ze sobą łączyły (:
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2010|, o 19:15   

Nie czytałem całego tematu, ale ideę jak najbardziej popieram - sam kiedyś marzyłem, żeby zakręcić coś w PPP Promo 1st, pomiędzy Rarką a Thelianem... Takie rzeczy naprawdę są bardzo miłe i potrafią dać dużo satysfakcji.

Pomysł z parami nasunął mi się od razu po przeczytaniu pierwszego posta, myślałem, że to oczywiste. Jakieś karteczki w tle, szmery-bajery. Na dodatek współpraca z rzeczonym koksem to także doznanie mocno intensywne. Yh, gdyby tak pogadać o kombosie z s777 <3

Tak więc ogólnie na tak.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2010|, o 19:20   

Nic na siłę. Jeśli chcesz być w collabie z koksami to zacznij koksić. Jeśli ktoś chce coś takiego zorganizować to niech zorganizuje, Pari napisał o tym niedawno i zgadzam się z jego stanowiskiem, wszystko leży w łapach organizatora.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Racha 
Użytkownik

Kręcę od: 01.08.2008r.
Wiek: 37
Posty: 144
Skąd: Cieszyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2010|, o 22:27   

"MadEye" napisał/a:
Nic na siłę. Jeśli chcesz być w collabie z koksami to zacznij koksić.


Na codzień tak to funkcjonuje, ale w tym collabie właśnie chodziłoby o to aby dać szansę zwykłemu śmiertelnikowi uczestniczyć w jednym projekcie, z osobami, które zasłużyły się dla tego portalu i kręcą na takim poziomie, o jakim niejeden marzy, :cool:

Czytając ostatnie posty widzę, że duże poparcie zyskuje idea wystąpienia parami. Mi również podoba się taki pomysł ALE nasuwa mi się jednak pewna wątpliwość. W jaki sposób dobrać takie pary??? Na pewno będzie więcej osób ze skromniejszymi umiejętnościami chętnych wystąpić.

Jeżeli pomysł wypali, to na pewno łatwiej (co nie znaczy lepiej) byłoby zrobić to w formie zwykłego collabu. Wtedy również łatwiej byłoby utrzymać odpowiedni poziom collabu. Po prostu - segregacja. Nie można dopuścić przecież żeby osoby, które są w polskiej czołówce wystąpiły w marnym collabie. Rozumiem idee propozycji Phantasma, ale bez przesady przecież.

Zdaję sobie sprawę, że moje umiejętności są dość skromne, ale chętnie chciałbym chociaż spróbować wystąpić w takim projekcie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2010|, o 22:55   

Cytat:
h, gdyby tak pogadać o kombosie z s777 <3


A wyobraź sobie Shajbi, że ja średnio 2 razy/tyg. gadam z Giselem =4

A co do par, to tylko powiem że kiedyś BPSC robiło coś podobnego, z tymże oni zrobili turniej. Zgłosiło się paru ludzi, podzielili ich na grupy: słabi, średni, koxy, a potem poprzez losowanie łączyli się w 3-osobowe teamy i w efekcie powstały całkiem ciekawe mini-collabby:
http://www.youtube.com/watch?v=R3Gg7mr-WMk
jak ten... Tu widzicie Elbamita, który lami, Crazy Pena, który jest średni, no i na końcu Gisela.
Nie mówię oczywiście, że powinniśmy robić turniej, tylko rzucam paroma informacjami jak takie pomysły rozpracowali inni. Ü
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |27 Cze 2010|, o 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wu 
Użytkownik

Kręcę od: 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2010|, o 09:29   

Ja też jestem za :wink: [ bardzo zmotywował mnie występ w ShaiiboN 1st :mrgreen: ] , ale w tym przypadku bardziej podoba mi się pomysł z turniejem. Uważam , że koksy trochę przyćmiliby słabszych w colabie , a tak obaj by pełnili ważną role i musieliby postarać się by wygrać/przejść do następnego etapu . Takie jest moje zdanie , ale róbta co chceta
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2010|, o 10:06   

http://forum.penspinning....p=153243#153243

To tyle ode mnie jeśli chodzi o kolab z koksami.

Turniej doubli też można zrobić, ale to już tam jak chcecie.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl