Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 21:01
Punkan, armbust, czy jeszcze inaczej?
Autor Wiadomość
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2010|, o 23:28   Punkan, armbust, czy jeszcze inaczej?

Na youtubie, pod filmem Spinnerpeema rozgorzała ongiś dyskusja co do nazewnictwa tego triku.

Spinni nazywa go punkanem, jednak wiele ludzi kłóci się z tą nazwą.

Mi osobiście w sumie to obojętne, ale jestem ciekaw jaka wasza opinia. Jak ten trik powinien być 'oficjalnie' nazwany?
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2010|, o 23:35   

IMO to co pokazał Peem w combosie na finał wygląda może podobnie do tego co Pyralux w bodajże 2nd solo, ale ma całkiem inny zamysł i wykonanie. Więc wg mnie to 2 odmienne rzeczy i obie mogą mieć swoją nazwę.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2010|, o 23:40   

"Cienki" napisał/a:
IMO to co pokazał Peem w combosie na finał wygląda może podobnie do tego co Pyralux w bodajże 2nd solo, ale ma całkiem inny zamysł i wykonanie. Więc wg mnie to 2 odmienne rzeczy i obie mogą mieć swoją nazwę.


Ale Ponkotu robił dokładnie ten sam trik wcześniej (tylko jeśli pamiętam, to zdropił ^^ [nie chce mi się szukać źródła, ale na pewno jest w jakimś ponkotowym solo]), więc nie tylko Pyralux zaczął robić ten trik wcześniej niż SP.

Down: O, własnie o ten vid mi chodziło.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |21 Cze 2010|, o 12:04, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |21 Cze 2010|, o 10:49   

Tutaj zaraz na początku jest ten trick:

http://www.youtube.com/watch?v=73b3TuaMq60

Jest to praktycznie to samo co robił Peem na WC, tylko nie widać catcha. Moim zdaniem nazwa Ponkotu powinna oficjalnie obowiązywać, ale jeszcze się na nią nie natknąłem. Jeśli on nie nazwał tego tricku to powinniśmy pozostać przy punkanie.
Co do tego tricku Pyraluxa to tak jak Cienki pisał jest to co innego. Zaczyna się od figure 8 i kończy całkiem inaczej, więc jak podobno Pyralux to nazwał niech nosi miano armbacka.

@down: Chyba nie przeczytałeś dokładnie naszych postów...
Ostatnio zmieniony przez Arti |24 Cze 2010|, o 08:03, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |23 Cze 2010|, o 14:19   

Ten trick został podobno wymyślony przez Pyraluxa i Pyralux nazwał ten trick ArmBack
Ta nazwa jest lepsza niż jakieś Punkan, chodź wolę armbust xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl