Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Podgląd wszystkich wiadomości z danej rozmowy na PW
Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |18 Cze 2010|, o 00:00   Podgląd wszystkich wiadomości z danej rozmowy na PW

Nie widziałem, jak zgrabnie ująć zagadnienie w nazwie tego tematu. Kto korzystał z prywatnych wiadomości na GPC lub FPSB wie, że tam w widoku danej jakiejś wiadomości i w trakcie pisania odpowiedzi wyświetlane są niżej wszystkie poprzednie wiadomości, które należą do danej rozmowy. Takie coś właśnie dorobiłem i do nas.

Jeżeli napiszecie PW do kogoś, to w momencie gdy ta osoba ją przeczyta wiadomość ta zostanie oznaczona ID nowej "konwersacji". Każda odpowiedź na tę wiadomość kierowana do was będzie należeć do tej samej konwersacji i będzie wyświetlana poniżej pola wyświetlania konkretnej wiadomości/pisania odpowiedzi.

Na tej liście wyświetlane są tylko wiadomości należące do tej konwersacji napisane przez was i znajdujące się w folderze "Wysłane" u was oraz wiadomości stworzone przez kogoś i kierowane do was i znajdujące się tym samym w waszej skrzynce odbiorczej. Jeżeli usuniecie jakąś wiadomość, to zniknie ona z listy konwersacji.

Lista jest bardzo prosta wizualnie - autor, data, temat i treść. Kliknięcie na temat przenosi do danej wiadomości.

Przykładowa rozmowa:



Mam nadzieję, że wam się to spodoba. Wiem z doświadczenia, że głównie przy handlowaniu może być to przydatne. :)
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |18 Cze 2010|, o 05:53   

No. Bardzo brawo Feń. Dobre rozwiązanie, na pewno się przyda, od pewnego czasu o nim mówiłem niektórym osobom. Ogólnie PPP idzie w dobrą, lepszą stronę ;D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |18 Cze 2010|, o 11:40   

:)

Jeszcze drobna uwaga - lista wiadomości należąca do danej konwersacji będzie się tworzyć od teraz kiedy to wprowadziłem, stare wiadomości się nie "połączą" w jedną rozmowę. Musiałbym sprawdzać dla każdej wiadomości z osobna czy była ona odpowiedzią na inną, a jak tak to na jaką, a z tym by się trzeba trochę nakombinować i mógłbym się pomylić.

Dlatego też będziecie mogli zobaczyć działanie tej opcji dopiero dla nowych rozmów.

Jeśli ktoś zauważy jakieś błędy, lub będzie miał propozycje zmiany jakieś jeszcze, to może pisać tutaj lub bezpośrednio do mnie.

//edit:
Dodałem przykładowy widok rozmowy, żeby było wiadomo o czym w ogóle mowa.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl