Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Wasyl half year
Autor Wiadomość
Wasyl 
Użytkownik


Kręcę od: ~30.11.09 z prz.
Ręka: Right
Wiek: 25
Posty: 221
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2010|, o 15:43   Wasyl half year

Tak wiem, pół roczku już mi trochę temu stuknęło, ale trzeba wspomnieć, że miałem ponad miesiąc przerwy więc teraz jest ok. pół roku :wink: (po prostu nie miałem za bardzo czasu na nakręcenie tego :mrgreen: )

A oto moje half year solo:

http://www.youtube.com/watch?v=DZyzV-TMkuw

Teraz trochę spamu, czyli jaki to ja byłem głupi :facepalm: :

Przez pierwsze dwa miesiące nie przykładałem się w ogóle do spinningu... Kręciłem tyle co umiałem, czy fundamentale i kilka tricków, nie uczyłem się niczego nowego.... :sad:

Więc kręcę jak kręcę, czyli niezbyt dobrze... :oops:

A teraz proszę wszystkich o obiektywną ocenę, czy jest źle czy dobrze :wink:
_________________
"Rafau" napisał/a:
"Antraksus" napisał/a:
imo to fajne przeżycie i świadomość udziału w Mistrzostwach Świata nawet w kręceniu długopisem i szkoda by taką przyjemność odbierać.

kiedy dojdziesz do wniosku ze twoja reka jest bardziej znana niz ty zmienisz zdanie


Yeah.
Ostatnio zmieniony przez Wasyl |17 Cze 2010|, o 15:44, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dżakob 
Użytkownik


Kręcę od: 404 Not Found
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 100
Skąd: Otwock
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2010|, o 21:01   

Widzę, że nikomu się nie chce napisać kilku słów obiektywnej krytyki to ja napisze :razz:
Na wstępie chce pochwalić za wybór fajnej nuty.
Ale pora na konkrety!
Jak na półroku to wydaje mi się że jest dobrze, ale trzeba kilka rzeczy poprawić wg. mnie (sry, że zacząłem od złego :mrgreen: )
- Spróbuj nie robić takich lagów spowodowanych zmianami kierunku i dobieraj tricki tak, by tworzyły spójną, płynną całość.
- Cały czas wynajduj nowe tricki i ćwicz je bo na razie jest ok, ale za mało, żeby było zaje**** ok :P
- Przy tym combo z can spinnem strasznie wymachiwałeś dłonią robiąc infinity(ogółem te serie z passami). Wg. mnie te wymachy dłonią mógłbyś zmniejszyć do minimum, ale to tylko taka sugestia :wink:
- Było dość sporo powtórzeń co jednak sprawia, że filmik jest ciutku nudny.
Ale koniec narzekania!
-Propsy za płynność(oczywiście mogłoby być lepiej, ale jest nieźle :D ).
-Niektóre combosy naprawdę były rewelacyjnie choćby ten z tą wielką żółtą rurką(czy co to było) bo ciężko takim czymś zakręcić :D
-Zasób tricków też niezły jak na half-yeara i nieźle wykorzystane(niektóre tricki naprawdę nieźle wyćwiczone, a trudne).
Sry za literówki czy głupie błędy, ale nie chce mi się sprawdzać czego to nie napisałem źle.
Ogółem keep spinning i życzę sukcesów na arenie penspinningowej :P
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Can 
Użytkownik


Kręcę od: Dzisiaj
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 106
Skąd: Jabłoń
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2010|, o 07:49   Re: Wasyl half year

"Wasyl" napisał/a:

Przez pierwsze dwa miesiące nie przykładałem się w ogóle do spinningu... Kręciłem tyle co umiałem, czy fundamentale i kilka tricków, nie uczyłem się niczego nowego.... :sad:


U mnie było dokładnie to samo tylko przy około 3 miesiącach , nauczyłem się double charge , tw busta i kilka innych podstaw i nic innego nie robiłem dopiero po 5 miechach zacząłem się innych uczyć. :facepalm:


Tak ogółem to ładnie (no może trochę bakfalli nadużyłeś :lol: ) , ale efekt mi się podoba. Dam Ci małą rade : popracuj nad zmianą kierunku bo tracisz przez to na płynności :wink: .
Ostatnio zmieniony przez Can |20 Cze 2010|, o 07:50, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wasyl 
Użytkownik


Kręcę od: ~30.11.09 z prz.
Ręka: Right
Wiek: 25
Posty: 221
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |22 Cze 2010|, o 20:55   

No ludzie niech ktoś coś napisze proszę!
_________________
"Rafau" napisał/a:
"Antraksus" napisał/a:
imo to fajne przeżycie i świadomość udziału w Mistrzostwach Świata nawet w kręceniu długopisem i szkoda by taką przyjemność odbierać.

kiedy dojdziesz do wniosku ze twoja reka jest bardziej znana niz ty zmienisz zdanie


Yeah.
PTP Wymiany/Trades
 
 
LubieMody 
Użytkownik


Kręcę od: Dawna.
Ręka: Czysta.
Wiek: 28
Posty: 25
Skąd: Mam wiedzieć?
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2010|, o 09:11   

A mi sie bardzo podobalo xD

Staraj się rozwijać swoje wypowiedzi ;)
Maniek
_________________
Leżę o leżę...
Wstać rady nie dałem...
Lecz powiem wam szczerze...
Aśenaebaem...
^^
Ostatnio zmieniony przez Maniek |27 Cze 2010|, o 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl