Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|7 Cze 2010|, o 16:03
Mod Stabilo
Autor Wiadomość
Zeke 
Użytkownik


Kręcę od: 6 Czerwca 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 39
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Cze 2010|, o 13:16   Mod Stabilo

Chciałbym zaprezentować na pewno nie jednej osobie znany. Przydatny dla początkujących którzy nie wiedza czy pozostaną w tym zajęciu. Mod niemal nie wymagający nakładu pracy i zachodu w szukaniu części w Polsce. Estetyka się nie przejmujemy, na początek nam to do techniki nie jest potrzebne.

Potrzebne cześci:
2 x Cienkopis Stabilo point 88
4 x Gripy ( lub więcej wedle uznania)

Długość takiego pena wynosi ok. 19 cm...




Przekładamy skuwkę na drugi cienkopis



Gripy dajemy 1 mm na body cienkopisu dodąjac mu "ozdoby" i dodatkowego łączenia skuwki z cienkopisem.



Dodajemy kolejne 2 gripy na same końce skuwek. Dzięki temu miedzy gripami mamy przestrzeń pomocniczą w niektórych Trikach...



I nasze gotowe skromne dzieło powinno wyglądać mniej - więcej tak
PTP Wymiany/Trades
 
 
Valh 
Użytkownik


Kręcę od: Marzec/Kwiecień 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 36
Skąd: Józefów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Cze 2010|, o 16:36   

Czy ty jesteś nie normalny? kręcisz od wczoraj i już wymyślasz moda, który w dodatku jest beznadziejny, stabilo jest kanciasty i niewygodny, twoje gripy są brzydko ucięte a cały mod na pewno waży bardzo mało, może dobry jest abyś nauczył się fundamentali ale bez przesady każdy mógł wymyślić coś takiego... według mnie mod beznadziejny.

PS. http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=1211

Jest tam wspomniane na temat modów ze stabilo... nie odkryłeś niczego nowego... najpierw zapoznaj się z forum potem pisz
Ostatnio zmieniony przez Valh |7 Cze 2010|, o 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Zeke 
Użytkownik


Kręcę od: 6 Czerwca 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 39
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Cze 2010|, o 17:14   

Co ty mówisz o wygodzie? Da się nim kręcić.... A ty myślisz ze jak zdajesz na prawko to uczysz się tylko skręcać kierownica?
_________________
"Życie jest brutalne, bądź dla niego taki sam!"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Racha 
Użytkownik

Kręcę od: 01.08.2008r.
Wiek: 37
Posty: 144
Skąd: Cieszyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |7 Cze 2010|, o 17:43   

Jako iż mam bardzo duży sentyment do Stabilo to się wypowiem:

Tutorial raczej niepotrzebny - bierzesz gripy, tipy i mod gotowy. Żadnej filozofii, mod taki, który każdy sobie sam złoży.

"JackobN" napisał/a:
jest kanciasty i niewygodny(...) według mnie mod beznadziejny


To że jest kanciasty - nigdy mi to nie przeszkadzało. Problemem może być mała waga, ale raczej nie kształt.

"k_sav" napisał/a:
Telefonem komórkowym też się da, ale nie jest za wygodnie więc po co?


A dlaczego ludzie kręcą comssą, rushonem :?:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tsuguri 
WawSpin


Kręcę od: 10.2009. 2.2010
Ręka: Prawa/Right
Posty: 230
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+40, 0, 0)
Wysłany: |7 Cze 2010|, o 17:50   

-.- Prosiłbym o zakończenie spamu.

Twoje ogromne zdjęcia nie mogą mi się załadować, więc nie mam pojęcia jak wygląda(body znam :P gripy nie są nazwane). Jednakowoż jest już identyczny mod. To raz. Dwa, że prawie każdy zna pisaki stabilo i zapewne to właśnie od nich zaczynał. Trzy - za duże obrazki. Cztery: Moim zdaniem ten dział nie służy do dawania tutków do wszystkich modów. Nie. Chodzi o tutorial do moda który stworzyłeś a który twoim zdaniem zasługuje na pokazanie w szerszym gronie. nie chodzi o to żeby zrobić zyliard modów o wątpliwej jakości, ale o to aby znaleźć mody naprawdę warte swojej ceny... No tutaj już się zgubiłem : D

Streszczenie: skończcie spam i idźcie machać penami.

@down: chodziło mi o cos takiego: nałożę durki na super pirata i daję tutka, nałożę inne i daję kolejnego... Może faktycznie nieco zawile napisałem, ale ostatnio sam gubię się w tym co piszę ^^"
Ostatnio zmieniony przez Tsuguri |8 Cze 2010|, o 18:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |8 Cze 2010|, o 17:28   

Na forum istnieją dwa działy na tutoriale: "Mody" i "Wasze tutoriale".

Podział taki został stworzony po to, aby oddzielić te ciekawsze tutki, od tych dodawanych na bieżąco, nawet najbardziej bezsensownych.
Zatem:
"Tsuguri" napisał/a:
Moim zdaniem ten dział nie służy do dawania tutków do wszystkich modów.

Bullshit.

Co do modyfikacji, to jak słusznie poprzednicy zauważyli, nie jest to nic nadzwyczajnego. Prawie każdy początkujący tworzy coś podobnego, do Twojej modyfikacji.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |8 Cze 2010|, o 19:50   

"JackobN" napisał/a:
Czy ty jesteś nie normalny? kręcisz od wczoraj i już wymyślasz moda, który w dodatku jest beznadziejny, stabilo jest kanciasty i niewygodny, twoje gripy są brzydko ucięte a cały mod na pewno waży bardzo mało, może dobry jest abyś nauczył się fundamentali ale bez przesady każdy mógł wymyślić coś takiego... według mnie mod beznadziejny.

Moze pochwalisz sie swoim pierwszym selfem?!

Dobra, moze ten "mod" i nie jest najwspanialszy, ale IMO licza sie checi.
Chcial sie pochwalic?-Pochwalil sie. Moze i to nie byl najlepszy pomysl, ale po co go tak od razu jechac? Troche obiektywnosci, zrozumienia.

Zawsze trzeba probowac, najwyzej nie wyjdzie... :facepalm:
Ostatnio zmieniony przez Maniek |8 Cze 2010|, o 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Valh 
Użytkownik


Kręcę od: Marzec/Kwiecień 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 36
Skąd: Józefów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Cze 2010|, o 22:26   

Nie tyle że jade, po prostu żeby się "pochwalić" sowim pierwszym modem musi od razu dawać tuta. Sorry, no może trochę przesadziłem...

http://forum.penspinning....p=149481#149481

http://forum.penspinning....er=asc&start=60

W tych tematach można pokazaywać tego typu selfy
_________________
Ja tu tylko kręcę.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |9 Cze 2010|, o 13:21   

Cytat:
trzeba

A jak napisalem? :???:
Tszeba oO

"JackobN" napisał/a:

http://forum.penspinning....p=149481#149481

http://forum.penspinning....er=asc&start=60

W tych tematach można pokazaywać tego typu selfy


Odp:
"Maniek" napisał/a:
Bullshit.
Ostatnio zmieniony przez Maniek |10 Cze 2010|, o 16:59, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl