Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 20:38
Jak sie zaczeła wasza przygoda z Pen spinningiem.
Autor Wiadomość
Filip 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Posty: 4
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 21:21   Jak sie zaczeła wasza przygoda z Pen spinningiem.

Witam,pytam i pozdrawiam..

Jak się zaczęła wasza przygoda?:)

Może Opowiem swoją ... Przeglądając filmik "Jak poderwać dziewczynę na długopis" -pewnie też oglądaliście. Zauważyłem filmik "Jak kręcić - Spryciarze..." i się wszystko zaczęło. ( Nie uczę się kręcić żeby podrywać dziewczyny - tak jakby co) W szkole najczęściej kręcę ponieważ na niektórych lekcjach zasypiam.

Niestety dla moich kolegów to dziwny i głupi sport. Często słyszę "A ty znowu":). Ale Mi się to podoba, obecnie umiem Już trzy Fundamentalne, więc Nie jest tak zle - wiem nie Ma czym się chwalić, ale Jestem zadowolony ze po tylu ciężkich próbach zawsze udaje mi się nauczyć.

Przepraszam za błędy:).
Ostatnio zmieniony przez Filip |5 Cze 2010|, o 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pain 
Użytkownik

Kręcę od: 18.10.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 2
Skąd: Radom
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 19:25   

Moja przygoda zaczela sie od jakiegos filmiku na YouTube.
A potem szukalem jak to sie nazywa i wkoncu trafilem tutaj :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
 
bartolinox 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 91
Skąd: Tuchów
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 20:22   

Ja trafiłem na artykuł w Wikipedii "Combo", kliknąłem na "Pen spinning" i się zaczęło...
(Wielkie dzięki temu, kto edytował!)
_________________
Ostatnio zmieniony przez bartolinox |25 Paź 2010|, o 20:24, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Jawor 
Użytkownik

Kręcę od: styczeń 2010
Ręka: prawa, lewa
Wiek: 28
Posty: 5
Skąd: Olszyna
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 21:40   

Ja pierwszy raz o penspinningu dowiedziałem się w 2008 r. Przełączam sobie kanały w TV, daje TVN, a tam Dzień Dobry TVN i mówią o penspinningu. Poszukałem troche w necie, zrobiłem pierwszego pena. Miałem wtedy 10 lat :mrgreen: . Niestety kręciłem wtedy tylko około 2 dni i mi sie znudziło. Przed około miesiącem temu sprzątam sobie w szafce i znalazłem tego pena. Wszystko sobie przypomniałem i oto kręcę :mrgreen: .
Ostatnio zmieniony przez Jawor |28 Paź 2010|, o 17:02, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Flejm 
Użytkownik

Wiek: 40
Posty: 49
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |26 Paź 2010|, o 17:27   

Pierwsze zetknięcie było...w bodajże 2006/07r kiedy to Pentel organizował konkurs.Na stronie były tricki i za najlepsze combo było 100 penów Pentela xD

Ja na forum o Naruto siedziałam xD I tam koleś się pyta "Słyszał ktoś o Penspinningu?"
To ja do Googli i oto jestem. :facepalm:
Ostatnio zmieniony przez Flejm |26 Paź 2010|, o 17:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Detal565 
Easy Team


Kręcę od: Kwietnia 2010r
Ręka: Lewa
Wiek: 27
Posty: 162
Skąd: Czerwionka
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |26 Paź 2010|, o 18:02   

Ja poznałem pen spinning oglądając ppp promo 2nd na jednej stronie z różnymi filmikami :wink:
Jak zobaczyłem jak machają tymi pałeczkami :shock: od razu zacząłem szukać informacji o tym kręceniu na internecie i tak znalazłem to forum.
Myślałem że penspinning znudzi mi się to po jakiś 2 tygodniach, jednak już mija 6 miesiąc a ja wciąż mam chęci do uczenia się nowych trików :razz:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lezek 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2010 (Fundamentale od 2007)
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Gogolin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 15:15   

Mnie natchnął filmik "Rarka & Fafik". Znalazłem na maxiorze jak przeglądałem najlepiej oceniane, to było dawno temu (ok. 3 lata). Nauczyłem się kilku fundamentali (sonic, thumbaround, charge) no i ext. infinity, bo mi się podobało :P Tak sobie kręciłem czasami, ale nie uczyłem się żadnych nowych tricków i wgl. Dopiero niedawno jak w "Mam Talent" wystąpił Precel to przypomniałem sobie o tym i zacząłem się uczyć trochę trudniejszych tricków i poświęcać penspinningowi więcej czasu...
_________________
あなたは、トランスレータを投げた場合、それはあなたが馬鹿をしていることを意味します – breakdown mojego najnowszego comba o/
Nowy kanał na YT!
[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Barto 
Użytkownik


Kręcę od: wrzesień 2010
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 31
Skąd: Brenna
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |30 Paź 2010|, o 15:24   

a ja byłem na stronce o żonglowaniu bo potrzebowałem łożysko do yoyo i tam był artykuł o PS to sobie przeczytałem ;d potem na penspinning.pl zlookałem promo 2nd i zaczałem nauke ;d
PTP Wymiany/Trades
 
 
miro 
Użytkownik


Kręcę od: 18.08.2010
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 27
Skąd: Podole Górowa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |31 Paź 2010|, o 19:13   

Ja dzięki koledze który kręci:)przez kilka lat nie zwracałem na to uwagi ale jednak mnie to wciągło:)
_________________
miro:)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mekto 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 112
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |31 Paź 2010|, o 19:51   

Siedzę se w domu w swoim pokoju i brat wchodzi mówi żebym mu pokazał jakie mam długopisy i żeby były z gumowymi częściami :D no to mu pokazałem zapytałem się po co mu one, i mi pokazał stronkę PPP i sam się zainteresowałem na jakiś tydzień. W te wakacje naszła mnie dziwna ochota na wejście na te stronę ,dziwne że zapamiętałem nazwę :O No i jak zwykle zadałem sobie pytanie ''po co mi to?'' i naszły mnie miliardy argumentów typu ''muszę mieć jakieś hobby'', ''przecie to jest spoko'', ''te tricki są extra'', ''promo widziałeś?'' itd... ;p Ale to tylko namiastka xd
_________________
Rekordy:
Fingerpass - 50 na minutę
Busty - 4

Pierwszy BakFall - 20:58 (20.11.11) - ''Każdy szanujący się penspinner powinien umieć BakFalla''.
Ostatnio zmieniony przez Mekto |31 Paź 2010|, o 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Siemik 
Użytkownik


Kręcę od: 5.11.10
Wiek: 27
Posty: 38
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2010|, o 20:02   

U mnie w szkole kolega zaczął kręcić a po 1 tygodniu 10 osób w tym ja :)
PTP Wymiany/Trades
 
Made 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 273
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+69, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2010|, o 20:05   

pewnego razu wieczorem siedzialem sobie przy biurku nic nie robiac. i pomyslalem ze chcialbym miec jakies hobby/ robic co czego nikt prawie nie robi i cos co mozna uprawiac bez praktycznie zadnych wymagan typu ze np trzeba miec sale do tego albo chodzic na treningi ;p i wiedzialem ze jest cos takiego jak penspinning (kiedys slyszalem). no i sie zaczelo ;) po 2 godzinach umialem TA a potem jakos poszlo ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
karolek 
Użytkownik

Wiek: 27
Posty: 235
Skąd: Częstochowa.
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2010|, o 20:14   

To u mnie wyglądało tak że , kiedyś siedziałek przy biurku od komputera i leżał dlugopis, a więc sobie pomyslalem czy jest taki sport jak krecęnie długopisem ,i wpisałem w google kręcenie dlugopisem i rozne rzeczy mi wyskoczyły z tym właśnie związane ; )

I od tego się zaczęło. ; p
_________________
"Nigdy w życiu nie pokocham dziewczyny, która słucha disco polo''
Pidżama

PTP Wymiany/Trades
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |26 Lis 2010|, o 20:15   

W te wakacje bylem w trzesinach. I tam byl taki konkurs ze kazda grupa miala wymyslec , scenke. I pisalismy scenariusz i kumpel (ktory jest teraz moim mentorem :D ) wzial dwa pisaki i zaczal krecic,no to ja odrazu czy uprawia penspinning :P Dalem mu kase a on mi dwa mody skrecil. :] Fioletowego (nie pamietam modelu) i Stylisha. Fioletowego sprzedalem a stylishem krece ! :D D I teraz w szkole razem krecimy :]

PS. Pozdro dla Kapsela :D D
_________________
V$VP
PTP Wymiany/Trades
 
 
Luxar 
Użytkownik

Wiek: 27
Posty: 15
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2010|, o 21:31   

Ja zapoznałem się z Pen Spinningiem w sierpniu br. na biwaku. Wpadliśmy na pomysł aby żądlowac finką tymczasem podszedł do mnie kolega i pokazał mi TA zaciekawiło mnie to i spróbowałem, jakoś tam koślawo wychodziło ale po powrocie do domu poszperałem w necie i znalazłem ppp. Zrobiłem se zwykłego moda z niepotrzebnych części az w końcu kręce Stylishem:D:D
PTP Wymiany/Trades
 
Portier 
Użytkownik


Kręcę od: 24.09.2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 18
Skąd: Rzeszów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2010|, o 21:36   

Kiedyś, dawno temu oglądałem Teleranek xD (byłem mały). W 2007r. kolega powiedział mi, że zainteresował się penspinningiem. Wiedziałem o co chodzi, ponieważ oglądałem Teleranek :mrgreen: . Więc nauczyłem się TA, i czegoś, co uważałem za Sonica, aczkolwiek był to zwykły pass :facepalm: (kolega powiedział mi, że to Sonic). Wkrótce znudziło się nam obojgu. Aż tu Tam Ta Ta Tam Precel w Mam Talent i nie mogłem wytrzymać i zacząłem :mrgreen: . Dzięki Precel :razz:
_________________
:facepalm:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl