Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Ogólnopolski kilkudniowy meeting
Autor Wiadomość
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2010|, o 20:19   Ogólnopolski kilkudniowy meeting

No wiec po tym jak Rami opowiedział mi, jak to jest na GPC, postanowiłem że trzeba by było coś takiego u nas zrobić. Oczywiści nie ma sensu jak nie przyjedzie "elita" polskiego penspinningu. W tym cała magia.

":****" napisał/a:
A wiec spotkanie odbywa sie na dworcu. Zazwyczaj czeka sie +30 / 40 minut na gosci z daleka. Osoba odpowiadajaca za wszystko ma wczesniej zebrane od wszystkich telefony komorkowe i jaby cos, to odbiera gosci ktorzy pozniej przyjezdzaja. Potem, kolo 13 : 00 - 14 jest taka rundka, ci ktorzy sie nie znaja, zaznajamiaja sie itp. Nastepnie idziemy do hotelu i tam zajmujemy pokoje, ktore wczesniej sie ustalilo. Potem mamy jakies 30 min - 1 h dla siebie ze tak to nazwe. Potem jest pora obiadowa, ale w cene hotelu jest tylko sniadanie wliczone, wiec obiad samemu na miescie mozna zjesc. Kto chce idzie i je, kto nie to nie. Nastepnie wychodzimy (jak jest ladna pogoda) nad Ren i spinnujemy na trawce nad rzeka. Zajebiste miejsce. Spinnuejmy tradujemy gadamy i w ogole. Kolejnie wracamy o przyzwoitej porze (mozna i caly czas tam byc) do pokoi i ogladamy telewizje w glownym salonie lub po prostu siedzimy w pokojach i zajmujemy sie tym, czym chcemy tzn. spinnowanie, gadanie, tradowanie itp. WIadomo, ze teamy tez tam sie spotykaja wiec czesto jest tak, ze teamy ze soba sa i wtedy poznaja sie na zywo. Potem nastepnego dnia snaidanie o 8:00 i wolny czas do 12 : 00 mniej wiecej. Okolo 12 : 00 sa podane pary turniejowe,. Turniej odbywa sie w jednej wielkiej sali z kamerk :smile: internetowa, zeby mozna bylo nagrac i przeanalizowac combosy. Sedziowie sa fajni , bo znani itp. Nastepnie po turnieju sa nagrody (1 miesjce - Buster CYL peem version, 2. UPSB pencase chyba i 3 jakis mod maly czy cos). Nastepnie kolo 16 walsnie, jak sie turniej skończy znowu gadanie ,spinowanie i tradowanie.


W skrócie tak to sie ma na GPC, myśle że takie spotkanie zjednoczyło by PPP bardziej. Wszystko na normalnych zasadach mityngowych, bez alkoholu itp.
Ja si organizacją nie zajme, tylko propozycje daje.

BTW: Najlepiej w środu Polski-Łódź.
PTP Wymiany/Trades
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2010|, o 20:27   

Jeśliby takie coś wypaliło, byłoby dobrze zorganizowane i byłoby dużo ludzi to jestem jak najbardziej na tak i przyjechał bym.
Pytanie tylko: ile każdy z nas musiałby zabulić w sumie.
PTP Wymiany/Trades
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2010|, o 20:33   

Jak dla mnie pomysl swietny! Jeszcze z tym hotelem, dobrze ze nie namioty.
Ja jestem jak najbardziej za, tylko nie wiem jak moi rodzice, pewnie mnie nie puszcza. :cry: :cry: :cry: Ale bede sie staral.
To by bylo jakos w wakacje organizowane, nie?
PTP Wymiany/Trades
 
 
pruCe 
TSG


Kręcę od: ~kwiecień 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 296
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2010|, o 20:47   

http://meteor.turystyka.pl/pusb-lodz,lodz.html

Tani hotel, jak byśmy pojechali na 2 noclegi, a w ten trzeci dzień gdzieś wyszli, to by nie wyszło tak drogo. Sala ping-pongowa jest i w ogóle. A jak byśmy wszyscy czteroosobowe wzięli, to w ogóle tanio.
PTP Wymiany/Trades
 
 
mersiant 
Użytkownik

Kręcę od: maja 2010
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 26
Skąd: Kryniczno
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2010|, o 20:48   

w schronisku młodzieżowym można za metal comsse(w sensie ze za około 20-30zł) sie przekimać;]
jestem jak najbardziej za, tylko jak kolega wyżej może być problem z rodzicami;/
PTP Wymiany/Trades
 
 
pruCe 
TSG


Kręcę od: ~kwiecień 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 296
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2010|, o 20:58   

http://www.yhlodz.pl/website2/index.php

O to ci chodzi? Proponujcie też coś co do miejsca.

@down:
Nam chodzi o meeting penspinnerów, na którym będziemy kręcili.
Ostatnio zmieniony przez pruCe |2 Cze 2010|, o 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
dzidek 
Facepalm Artists


Wiek: 26
Posty: 285
Skąd: we mnie tyle siły?
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2010|, o 21:05   

http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=6916

o takie cos ci chodzi?
_________________
omom
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2010|, o 21:16   

"Dzitzus" napisał/a:
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=6916

o takie cos ci chodzi?

Japierdziele jak chcesz to se zrób, to jest meeting oddzielny.
PTP Wymiany/Trades
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |3 Cze 2010|, o 09:10   

nie wierze, zeby to byla grzeczna wycieczka bez odwalania roznych numerow (ile mozna krecic bez przerwy?) ani popijawy

wiec co do drugiego punktu, co zrobicie z tymi naprawdę mlodymi do 14/15 lat?
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |3 Cze 2010|, o 11:20   

Envy napisał/a:
nie wierze, zeby to byla grzeczna wycieczka bez odwalania roznych numerow (ile mozna krecic bez przerwy?) ani popijawy


Podpisuje się pod tym. Takie coś grzeczno-sztywniackie to nie wypali.
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |3 Cze 2010|, o 11:44   

Przyjechałaby by ciekawa osoba, nie bedzieci sie nudzić, 2 dni nie wytrzymiecie :facepalm:
PTP Wymiany/Trades
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |3 Cze 2010|, o 12:34   

"macioster" napisał/a:
A wiec spotkanie odbywa sie na dworcu. Zazwyczaj czeka sie +30 / 40 minut na gosci z daleka. Osoba odpowiadajaca za wszystko ma wczesniej zebrane od wszystkich telefony komorkowe i jaby cos, to odbiera gosci ktorzy pozniej przyjezdzaja. Potem, kolo 13 : 00 - 14 jest taka rundka, ci ktorzy sie nie znaja, zaznajamiaja sie itp. Nastepnie idziemy do hotelu i tam zajmujemy pokoje, ktore wczesniej sie ustalilo. Potem mamy jakies 30 min - 1 h dla siebie ze tak to nazwe. Potem jest pora obiadowa, ale w cene hotelu jest tylko sniadanie wliczone, wiec obiad samemu na miescie mozna zjesc. Kto chce idzie i je, kto nie to nie. Nastepnie wychodzimy (jak jest ladna pogoda) nad Ren i spinnujemy na trawce nad rzeka. Zajebiste miejsce. Spinnuejmy tradujemy gadamy i w ogole. Kolejnie wracamy o przyzwoitej porze (mozna i caly czas tam byc) do pokoi i ogladamy telewizje w glownym salonie lub po prostu siedzimy w pokojach i zajmujemy sie tym, czym chcemy tzn. spinnowanie, gadanie, tradowanie itp. WIadomo, ze teamy tez tam sie spotykaja wiec czesto jest tak, ze teamy ze soba sa i wtedy poznaja sie na zywo. Potem nastepnego dnia snaidanie o 8:00 i wolny czas do 12 : 00 mniej wiecej. Okolo 12 : 00 sa podane pary turniejowe,. Turniej odbywa sie w jednej wielkiej sali z kamerk internetowa, zeby mozna bylo nagrac i przeanalizowac combosy. Sedziowie sa fajni , bo znani itp. Nastepnie po turnieju sa nagrody (1 miesjce - Buster CYL peem version, 2. UPSB pencase chyba i 3 jakis mod maly czy cos). Nastepnie kolo 16 walsnie, jak sie turniej skończy znowu gadanie ,spinowanie i tradowanie.


Mam takie pytanie - czym to się różni od zwykłego meeta np. krakowskiego, oprócz tego, że jest to meet 2-dniowy i za turniej były nagrody? No sry, ale chyba niczym.
Dla mnie meet może być obojętnie gdzie, ważne tylko, żeby właściwe osoby się poojawiły - Gildor, Shajbon, Kolczak jakiś, Rudy, Frasień też koks (długo by jeszcze wymieniać) - zgromadź ich, a meet nawet w oborze będzie ciekawy :D .

Znaczy nie zrozum mnie źle, nie jestem przeciwny - każdy meet jest fajny i jak będzie kasa/czas to oczywiście też wpadnę, ale mówię tylko, że to żadna rewolucja. Poza tym IMO namioty wygrywają ;) .
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |3 Cze 2010|, o 12:40   

No ale po co nam jakaś rewolucja?
Namioty są fajne, ale nie pasują na meeting pserski ;p
PTP Wymiany/Trades
 
mrasio 
Facepalm Artists


Wiek: 29
Posty: 287
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |3 Cze 2010|, o 13:26   

Nieraz na 1 dniowym meetingu jest zamuła, a co dopiero kilka dni?

Okej, możemy tak posiedzieć, ale kilka dni chodzić, kręcić, gadać o ps, kręcić, chodzić, i zamulać? Nie, to nie wypali, nie ma sensu coś takiego, moim skromnym zdaniem.
Jak najbardziej /out, namioty to ot przynajmniej odmiana, ale nie widzę sensu w czymś takim :)
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |3 Cze 2010|, o 23:38   

ludziom ogłupiało od penspinningu... hmmm od kiedy zacyzna się meeting penspinnerki a kiedy nie? Dajcie mi cholera granice tej różnicy!

podobno w Krakowie ma być kilkudniowy meeting (już miał być) i mam nadzieję, że odbędzie się w niedalekiej przyszłości.

Łódź? Jeszcze nie byłem...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl