Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 20:40
Sny na temat penspinningu
Autor Wiadomość
ola98 
Użytkownik

Kręcę od: 26.09.09
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 133
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |31 Maj 2010|, o 23:07   Sny na temat penspinningu

To mieliście może jakieś sny na temat penspinningu ? może jakieś śmieszne były ?
Mnie się raz śniło porównanie gripów z G2 i SuperGripa :P Po tym śnie stwierdziłam że bardzo dużo się różnią dlatego kupiłam G2 i zamieniłam je u mojego GA :P
a tak to to raczej że mam jakiegoś wypasionego moda itp.
Ostatnio zmieniony przez ola98 |23 Cze 2010|, o 09:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Novy 
Użytkownik


Kręcę od: 1 marzec 2009r.
Ręka: Left < Right
Wiek: 31
Posty: 320
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2010|, o 07:33   

No i znowu ktoś mi się śnił, ale to chyba przez jakiś wpis z shoutboxa...

A dokładniej to Shaiibon & Gildor, że tam o czymś mówili, a potem zaczęli się tłuc :shock: :lol:

oO
_________________
Kanał YouTube
Nie mam nic na sprzedaż / Nie znam się na modach.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |7 Wrz 2010|, o 12:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Manualist 
Użytkownik

Kręcę od: IV 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 69
Skąd: Piła
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 19:38   

A ja dziś miałem takie dwa milutkie, słodziutkie sny.

Wchodzę do Intermarche i idę do regału papierniczego. Patrzę a tam leżą stylishe, matal comssy, line style mody. Biorę coś co nie wiedziałem co to jest (długie jak buster bez tipów) i zmierzam ku kasie. Wtem coś tam sobie przypomniałem i wracam do tego samego regału. Patrzę na sam dół, schylam się i widzę jakieś 4 niewielkie pudełka(wszystkie z duraflashami). Patrzę do 1. a tam zwykłe durki (kolory z pens factory). ''Nic fajnego'' myślę i patrzę do 2. Tam już mam lekki zong, bo tam jakieś light green, light blue, magneta, akwamaryn. No to patrzę do 3. i tu też zong, bo kolorki w stylu gold, silver, black i white często się nie zdarzają. I wtedy zacząłem się bać co będzie w ostatnim 4. pudełku. Biorę je zaglądam, a tam...naprawdę nie wiem skąd wiedziałem jak nazwać te kolory, ale były tam koloru takie jak ''głęboki ocean'', ''wschód słońca'', ''indygo'' i ''świeże kiwano(to taki egzotyczny owoc)''.

I tu ten sen się zakończył, ale tu się zaczyna ten drugi sen.

Idę przez tunel, który nagle się kończy. Moje oczy powoli przyzwyczajają się do słońca, spoglądam w dół na taką dolinę, ale nie widać ziemi ponieważ zasłania ją OCEAN modów, który ciągnie się poza horyzont. Peny występują w każdym kolorze. Skaczę (tak wiem, że to nie dobry pomysł bo mi się tipy doktorka powbijały) poczym zaczynam pływać. Wtem zauważam dr. M&M. Zaczynam po nie płynąć bo wiedziałem, że opchnę za dużą sumkę. Po drodze biorę minvoo moda, hgl'a, bustera (kumple za szkółki je uwielbiają), ale nie dopływam, bo się obudziłem.

Wyobraźnia ludzka nie ma granic...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Robbin 
TOL


Wiek: 27
Posty: 280
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |8 Sty 2011|, o 19:44   

Mnie się kiedyś śniło, że do mego domu zawitał Spinnerpeem(o nie!!groza!) i wyzwał mnie na pojedynek, kto zrobi więcej bustów :mrgreen: .
_________________
http://rockmetalshop.pl/?...bert9@gmail.com
Ostatnio zmieniony przez Robbin |8 Sty 2011|, o 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
KuAq 
Użytkownik


Kręcę od: 6.12.2010
Ręka: prawa
Posty: 35
Skąd: JESTEM ?? z KIELC
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2011|, o 17:29   

a mi sie śniło że :
wchodze do empiku (chciałem kupić flexgripy na GA) i pisze wielkimi literami PROMOCJA i strzałka w dół \/\/\/ i pisze kup 2 Dr.Gripy (wiem , że ich w polsce nie ma) i dostaniesz 1 gratis . No to wziąłem 3 ide do kasy a tu baba mi mówi że z jednego 50 zł :shock: to podziękowałem i odłożyłem peny oraz wyszedłem na chwile ze sklepu . Po chwili mi się przypomniało , że mam Flexgripy kupić wracam się i patrze a tam kilometrowa kolejka , a każdy człowiek w niej ma po 10 Dr.Gripów i 10 flexgripów . No to wybiegłem ze sklepu do Go sportu , no i wtedy sie obudziłem :razz:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2011|, o 21:00   

O, a mnie się niedawno śniło, że wpadam do pokoju, a tutaj przed moim kompem siedzą Peem i Supawit. Chyba nigdy się jeszcze tak nie cieszyłem we śnie ^^
PTP Wymiany/Trades
 
Kopik 
Użytkownik

Kręcę od: Grudzień, 2010 z mega przerwą w 2011
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 80
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |11 Sty 2011|, o 21:26   

Mnie się dzisiaj śniło że wróciłem ze sklepu otworzyłem szufladę aby schować peny a tam się wysypują wszystkie najrzadsze i najdroższe mody. Ok więc biorę Dr.M&M, Buster cyla, Airtfita(na gripach sailorów), Metall comse Nagle patrze za okno a tam ciemno patrze na zegarek i mówię
-O cholera!Przecież już 4:00!Ide spac.
Nagle dywoni Sobo i pyta czy ide na meeting.No dobra wic pojechaem Na meetingu podsyed do mnie Gliniarz i mówi ze to kradzione mody...

I koniec mojego snu

Ogarnij gramatykę, proszę. FireFox, Opera or whatever - poprawia automatycznie błędy. W najgorszym przypadku metoda słownikowa. L.
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |12 Sty 2011|, o 10:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
RaTeX 
Użytkownik


Ręka: Lewa
Wiek: 25
Posty: 6
Skąd: Kuny ;)
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |12 Sty 2011|, o 14:30   

A ja mieałem taki sen :wink: :
Szedłem do skrzynki z listami .. :razz:
A tam PACZKA z ppp.! uradowałem sie i otworzyłem i...
pełno airftów gripo spoko i hgg duraflashe. !
i peny grip avaire, metal comssa , line style(którego na reala bd miał)buster cyl i zt mod. !
potem składałem i sie obudziłem .... ZARĄBISTY SEN :lol:
_________________

Oł jeaa.!!! 3x busty Line Stylem !!!... :cool:
Ostatnio zmieniony przez Maniek |13 Sty 2011|, o 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |25 Lut 2011|, o 11:49   

=D


Dzisiaj miałem śnić o koleżance w krótkiej koszuli nocnej, ale nie wyszło, i powstał ów taki sen:

Jak co dnia, rano poszedłem do szkoły. Gdy do niej wszedłem, każda znajoma twarz wydawała mi się obca, nikogo nie znałem. W końcu, po chwili namysłu, poszedłem pod salę, w której miałem mieć lekcje (po drodze na schodach znalazłem kawałek gripa anyballa, sky blue).
Nagle, tuż po wejściu na piętro, na którym m.in. miała być nasza fizyka, zobaczyłem Mikulewa oraz jego nieprawdziwego, starszego brata. Serce się raduje, rozum mówi wtf?! (Wyobraźcie sobie moje zdziwienie: nie wiedziałem czy to sen, czy jawa) Podszedłem do nich, oparłem się o parapet i podałem bratu Mikulewa dłoń; przedstawiłem się. Starszy Mikulewik wpadł w euforię D=, zaczął mnie witać i mówić różne śmieszne rzeczy. Na chwilę ucichł, to ja zacząłem się zastanawiać, co on tu robi, czemu nikogo nie znam itp.. Nikt nigdy nie dowiedział się, co wymyślił Socus

Po chwili Mikulew zwrócił się do mnie z pytaniem: "Może być mnie przytulił?" Rzuciłem mu się w ramiona, nie zwracając uwagi na moich najbliższych przyjaciół, którzy zaczęli to oglądać.

Chwile (z 5 sekund) się przytulaliśmy, po czym zostałem obudzony przez mamę, w celu zjedzenia śniadania D=.
Ostatnio zmieniony przez Socus |25 Lut 2011|, o 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
arkes 
Użytkownik


Kręcę od: 25.11.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 19
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |25 Lut 2011|, o 15:45   

Ja niedawno miałem sen ze stary dowiedział sie co to penwish i co chce i mi tyle zamowił że w domu sie nie miesciło że miałem cała szuflade dr gripow i ze pozniej wziolem dr kt do reki i robilem 4x punkany xddddd
PTP Wymiany/Trades
 
 
Stiff 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Posty: 93
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |15 Mar 2011|, o 19:35   

Mi raz się śniło że szedłem chodnikiem i mój Dr.Kt upadł i zaczął się palić !
I gdy się spalił zebrałem popiół z niego sprzedałem ten popiół za 125 zł i się obudziłem :D
_________________
┏ ━ ━ ━ ┓

┃ ┏ ━ ━ ┛

┃ ┗ ━ ━ ┳ ━ ━ ┳ ┳ ━ ━ ┓

┃ ┏ ━ ━ ┫ ┏ ┓ ┣ ┫ ┏ ━ ┛

┃ ┗ ━ ━ ┫ ┗ ┛ ┃ ┃ ┗ ━ ┓

┗ ━ ━ ━ ┫ ┏ ━ ┻ ┻ ━ ━ ┛
PTP Wymiany/Trades
 
Miksus 
Użytkownik


Kręcę od: 15.02.2010
Ręka: prawa
Posty: 9
Skąd: okolice Kielc
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |3 Cze 2011|, o 21:54   

mi raz sie śniło że w mięsnym były niebieskie spoko mini
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mydło 
Easy Team


Kręcę od: prawej do lewej
Ręka: do wspinania
Wiek: 26
Posty: 159
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |4 Cze 2011|, o 09:14   

Ja miałem sen że siedzę sobie z najlepszą kumpelą w Galerii i patrze a tam Kolczak i Gildorno to ich wołam. Oni podchodzą witają się i różnę no i wygrałem z obydwoma. Wykręciłem im takie combo że padli. Zaś potem zaczęli się na*upcać kto ma 2 miejsce :facepalm: . Kiedy przyszła stara babcia dała Kolczakowi i Gildorowi torebką po ryju, zabrała im peny i kręcąc jakieś combo odeszła od stolia :shock: . W tym momencie obudził mnie mój Sweet Tatuś i powiedział że iść na dół na śniadanie bo jest za 15 ósma a ja nie nastawiłem sobie budzika. :twisted:
_________________
Cytat:
Mydło, moge ci potrzymac?


A tak wg. to odkryłem Kolumbie.
Ostatnio zmieniony przez Mydło |29 Lis 2011|, o 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Mydło 
Easy Team


Kręcę od: prawej do lewej
Ręka: do wspinania
Wiek: 26
Posty: 159
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |29 Lis 2011|, o 16:24   

Ostatnio śniło mi się, że wszedłem do sklepu z wszystkimi częściami od modów i z modami. Ten sam sklep co we śnie miesiąc temu ;p
_________________
Cytat:
Mydło, moge ci potrzymac?


A tak wg. to odkryłem Kolumbie.
PTP Wymiany/Trades
 
Alexio 
Użytkownik


Kręcę od: 13.01.2010
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 209
Skąd: Dębica
Handel: 100% (+36, 0, 0)
Wysłany: |29 Lis 2011|, o 20:52   

Gdzieś ostatnio miałem taki sen, a konkretnie:
Wstaję rano, idę szybko do jadalni po mój piórnik, otwieram go i znajduję w środku karteczkę z napisem " Piorą się" Zrozpaczony rzuciłem się ku pralce, otworzyłem ją i włożyłem ręce do pralki, to pomyślałem " K*rwa, przecież powinno mi palce połamać" i po tym, gdy spojrzałem na moje dłonie, obudziłem się gwałtownie :D "

^^'
_________________
Kocham swój avatar.

Repeat Group
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |30 Lis 2011|, o 22:44, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kwazimierz 
Użytkownik

Kręcę od: 20/08/11
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 9
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2011|, o 21:27   

Tutaj coś było.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kwazimierz |24 Mar 2012|, o 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl