Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 20:40
Sny na temat penspinningu
Autor Wiadomość
ola98 
Użytkownik

Kręcę od: 26.09.09
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 133
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |31 Maj 2010|, o 23:07   Sny na temat penspinningu

To mieliście może jakieś sny na temat penspinningu ? może jakieś śmieszne były ?
Mnie się raz śniło porównanie gripów z G2 i SuperGripa :P Po tym śnie stwierdziłam że bardzo dużo się różnią dlatego kupiłam G2 i zamieniłam je u mojego GA :P
a tak to to raczej że mam jakiegoś wypasionego moda itp.
Ostatnio zmieniony przez ola98 |23 Cze 2010|, o 09:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
floostar 
Użytkownik


Kręcę od: 15 listopad 2009
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra
Handel: 95% (+19, 0, -1)
Wysłany: |21 Cze 2010|, o 22:57   

/5
Ostatnio zmieniony przez floostar |3 Wrz 2010|, o 15:10, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |22 Cze 2010|, o 09:57   

"floostar" napisał/a:
Ładnie macie nasrane ^^ Jakbym miał sen o PS, to bym się nie przyznawał ^^


Nie rozumiem. Każdy z nas ma styczność z pen spinningiem na co dzień, niemalże bez przerwy, więc dlaczego mielibyśmy o nim nie myśleć? To normalne, że podczas snu mamy jakieś "wizje" dotyczące tego co robiliśmy w dzień, czy parę dni wcześniej. Wyjaśnisz mi teraz co jest dziwnego i wstydliwego w tym, że ktoś miał sen o pen spinningu?
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Novy 
Użytkownik


Kręcę od: 1 marzec 2009r.
Ręka: Left < Right
Wiek: 31
Posty: 320
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2010|, o 10:04   

Woo, miałem kolejny sen...

W szkole organizowali coś jakby "Mam talent" czy tam "konkurs młodych talentów" i nagle znalazło się mnóstwo penspinnerów... Nie wiem skąd, przyszedł Zaliwaja (w ogóle nie miałem z nim styczności ale jakoś kojarzę że to on był) i zaczął kręcić jakiegoś combosa Durasflashem... Potem poszedł spowrotem. Przyszedł Perez i mu mówię, że był tu Zaliwaja a on mi, że go mijał tam na korytarzu. Tam coś mi jeszcze koledzy mówili "idź, zapisz się" a ja im mówię, że może za rok bo i tak lamie :shock: :lol:
_________________
Kanał YouTube
Nie mam nic na sprzedaż / Nie znam się na modach.
PTP Wymiany/Trades
 
LubieMody 
Użytkownik


Kręcę od: Dawna.
Ręka: Czysta.
Wiek: 28
Posty: 25
Skąd: Mam wiedzieć?
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |1 Lip 2010|, o 09:17   

Tradeowalem z Floostarem i mialem dostac Busterka (<333) a on mi wyslal 4 Niebieskie GA xDD Krotki sen ale mlodszy brat zaczal sie drzec i mnie obudzil :facepalm:
_________________
Leżę o leżę...
Wstać rady nie dałem...
Lecz powiem wam szczerze...
Aśenaebaem...
^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Keban 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.01.2010
Ręka: mam płetwy...
Wiek: 30
Posty: 437
Skąd: Ciemnogród
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |1 Lip 2010|, o 09:54   

Kiedyś dawno miałem dziwny sen związany z PS

"Jechałem na meeting pociągiem,wraz z innymi ludźmi wysiadłem na odpowiedniej stacji i okazało się że stoimy w szczerym polu,była tylko jedna polna ścieżka prowadząca do....sklepu Pari'ego.Mknąc przez pole do zacnego miejsca na drodze znalazłem Dr.MM'a z dark green capami."
Po pewnym czasie dotarłem do celu lecz dalej sen mi się urwał,dodam tylko że wnętrze sklepu wyglądało jak w jakimś górskim schronisku
Tak,wiem mam nasrane w głowie ;)
_________________
Waaagh!
"Don't care about others,just spin the way you like"-Fratleym&RomainHXC
Ostatnio zmieniony przez Keban |1 Lip 2010|, o 09:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Muody 
Użytkownik


Kręcę od: jutra ?
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 4
Skąd: Łuków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |1 Lip 2010|, o 16:05   

"Hut" napisał/a:
to dlatego, ze najczesciej sie pokazujesz przed kamera na ppp. praktycznie kazdy zna twoja twarz, wiec jak komus sni sie penpinning, to pierwsza osoba, ktora wystapi we snie bedzie mikulew ;d

:facepalm:
Może dlatego, że Mikulew to drugi Freddy Kroeger ? :d
_________________
XXXXXXXXXXXXXXX
Kręcę na lewo i prawo ...
XXXXXXXXXXXXXXX
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |2 Lip 2010|, o 13:24   

"Muody" napisał/a:
Może dlatego, że Mikulew to drugi Freddy Kroeger ? :d

nie wiedziałem kto to jest ten Freddy Kroeger i znalazłem w wikipedii takie coś

Freddy Krueger (pełne imię: Frederick Charles Krueger, nigdy nie pojawia się ono jednak w żadnym z filmów) – fikcyjna postać, główny bohater serii horrorów Koszmar z ulicy Wiązów.

Psychopatyczny morderca dzieci. Uwolniony, z braku dowodów, przez sąd, zostaje zlinczowany (spalony żywcem) przez zdesperowanych mieszkańców miasteczka. Po latach powraca: zakrada się do snów nastoletnich pociech swych zabójców – ale zabija naprawdę; jedynie pokonując własne lęki można podjąć walkę z koszmarem...

Kultowa postać w panopticum kina grozy – na miarę klasycznych bestii: ożywionej Mumii, hrabiego Draculi, monstrum Frankensteina.

Moudy rozumiem morduje dzieci... Hiro nie zamordowałem xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |2 Lip 2010|, o 20:17   

Mikulew, noo... Ty się mnie bałeś XD
PTP Wymiany/Trades
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |3 Lip 2010|, o 13:53   

chodzi o to, ze zakradasz sie do snow roznych ludzi xd
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |6 Lip 2010|, o 09:55   

a mi sie znowu snil mikulew xdddddddddddd


byla jakas impreza w jakiejs will z podworkiem, z 60 osob albo wiecej, byli tam moi znajomi, ludzie z fpa (Dzidek, Mikulew, Domcior, Keban i ktos tam jeszcze, kogo nie pamietam) znajomi Bardziejszej i ludzie, ktorych ni chuja nie znalem xd
pamietam, ze na poczatku wszyscy byli na dworze w kurtkach, bylismy jakby na takim blokowisku, potem zaczelo padac i weszlismy do jakiejs klatki i znalezlismy sie w wielkim domu (jakby willa czy cos), potem tam cos sie dzialo, ze przechodzilismy do innego budynku i cos takiego, ale nie pamietam tego dobrze, tylko ostatnia scene tego snu;
nie wiadomo skad wziela sie Bardziejsza (wczesniej jej nie widzialem) wyszla z balkonu i szla do jakiegos pokoju, cos tam plakala, ja mialem schodzic na dol schodami (to bylo 1 pietro albo cos takiego), wtedy kolega mnie zaczepia, zebym poszedl z nim cos wciagnac, ale go splawilem, poszedlem za Bardziejsza, trafilismy do jakiegos "mieszkania" z kuchnia i paroma pokojami, w srodku byla moja kolezanka ze szkoly, robila sobie kawe, cos tam pocieszylem Bardziejsza, juz nie placze, odwracam sie i znika, kolezanka mowi, ze "bardzo pyszna kawa" i wychodzi; wchodzi nigger w dresie (pamietacie tego goscia z nunczako, ktory skakal do tylu i sie przewrocil, to wlasnie on xD) i żali się, że nie ma już wódki, bo moj kolega ze szkoly wszystko wypil i śpi tak <tu schowal sie pod dużą, biala poduszką w ten sposob demonstrujac jak moj kolega spi>, ja wychodze a on dalej tak lezy i chyba zasnal
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
beat 
Użytkownik


Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 289
Skąd: z kad*
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |15 Lip 2010|, o 23:41   

Mnie też to dopadło. :neutral:
Byłem w Tesco i tam przy kasie był buster cyl i ryo kt,alę nie miałem pieniędzy.
To było straszne :cry:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mekto 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 112
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2010|, o 09:13   

Ech, ten sen dotyczył tego co się wczoraj działo na shoutboxie- kakizu pytał się czy niema za długiego pena (16,5cm) i wtedy zmierzyłem swój...13,5cm(pierwszy xd) potem sprawdzałem sobie zdjęcia penów reszty osób z forum, kolejny minus(in/outserty ,tipy itd), a więc trochę nad tym się po zastanawiałem i doszło do tego że przyśnił mi się sen że poszedłem do sklepu i zaczynałem tak je oglądać i się obudziłem...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tażan 
Użytkownik


Kręcę od: 10.11.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 87
Skąd: Katowice-Podlesie
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2010|, o 14:13   

Śniło mie się, że srałem z rana do wiadra z ziemniakami i ze sraki wyleciał Pro g3 niszcząc mi moje lewe jądro...

Śniło mi się, że zwarnowałem kogoś za głupotę. Proszę bardzo, sny się spełniają.
Warn również za posta w zamówieniu sylikonowych opasek.
Maniek
_________________

http://www.formspring.me/TazanPPP - Zadawać pytania, mogą być idiotyczne.
YouTube channel - http://www.youtube.com/user/TazanPenspinning
Ostatnio zmieniony przez Maniek |26 Sie 2010|, o 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |27 Sie 2010|, o 11:34   

to nie jest sen penspinningowy, ale taki zajebisty, ze musze sie nim podzielic misie

Zaczelo sie od tego, ze znowu bylem w szkole, ale to nie byla moja szkola, jakas bardziej wymyslona, jedyne co bylo to samo to ludzie w klasie. Jest niby lekcja, gosciowa kaze mi i 3 innym osobom isc na zaplecze, ze niby mamy niezaliczone dyktando patrzymy jakies slowka na tablicy na tym zapleczu i wracamy do klasy, koniec lekcji i wychodzimy. Jakos nie wiadomo czemu, ja i kolega, z ktorym wciagam tabaczke wracamy, siadamy na podlodze kolo drzwi i wciagamy, chyba magneta, ale nie jestem pewien. (mial jakby pudelko po zapalkach, tylko z taka kwadratowa rurka, ze bral sobie ile potrzebowal tabaki, niezle nawet to bylo :P ) Po tym on wyjmuje pudeleczko z posypana kreda i smaruje sobie oczy, taki makijaz jakby, ja tez to robie. Wchodzimy na zaplecze, bo okazalo sie, ze nie zamknela na klucz ;p, schodzimy po schodach, odwracam sie a za nami stoi ta gosciowa, znowu sie odwracam i kolega znikal a pojawila sie dyrektorka z biurkiem xD, kazala mi wyjsc kolejnymi drzwiami jakby do piwnicy. Tam czekał na mnie gość od wfu, który powiedział, że mam niezaliczone strzelanie z shotguna XD. Ok, idziemy na ta niby strzelnice, on zaklada sluchawki z wielkimi muszlami na tarcze ustawia mnie na znaku 1km (w rzeczywistosci byly to 2m) i kaze mi strzelac. Shotgun nie wydaje zadnych dzwiekow, slychac tylko dzwiek spustu, a w sluchawkach robia sie wglebienia xD Kaze mi isc coraz dalej i zaklada nowe sluchawki na tarcze, potem gdzies sobie idzie i kaze mi strzelac dalej. No ok, doszedlem do znaku 4km i trafilem w sluchawki. On wraca, mowi, ze bardzo dobrze i mam 4 z tego. Potem włącza sie alarm, gosc mowi, ze musze tutaj poczekac, potem przychodza 2 dziewczyny i 2 facetow. Widzialem jak na filmie, ze anioły (wygladaly jak napakowani goscie bez twarzy i ze skrzydlami oblani calkowicie złotem) zamykały kolejne wejścia (albo grodzie) i pilnowali ich, widzialem az ostatni zamknal wejscie do tej piwnicy. Odwracam sie i widze babuszke, ktora lezy na lozku szpitalnym i ma podlaczona kroplowke. Nagle ten zloty aniol zaczyna zmieniac kolor na czarny, dozorca, ten od zaliczenia z shotgunem kaze jednej z dziewczyn zjesc jagode, ktora wyrasta z twarzy babuszki, ona tak robi i mowi, ze czuje sie anielsko. Potem nie wiem jak, zmienia sie w zlotego aniola i naparza sie z tym czarnym. Odwracam sie i znikaja, a jeden z facetow, stylizowany na Bruce'a Bannera (okularki, przemadrzaly, itd.) zmienia sie w zielonego Hulka. Spie**alamy we 4 do łazienki (calkiem duza nawet ;>) a Hulk za nami. Drzwi maja od srodka wielkie lustro, wiec otwieramy ostroznie drzwi i patrzymy a tam Hulk odwrocony plecami do lustra, szybko zamykamy. On sie jakby domyslil, ze ktos tam jest ale poszedl na dwor. My po chwili tez wyszlismy. Nagle jest scena jakby on, juz jako człowiek prosił nas o to, zebysmy go zabrali, ale my nie zrobilismy tego. Kolejna scena to jak juz kazdy z nas ma wlasne auto i jedziemy W POWIETRZU na niewidzialnych drogach, ktore tworzymy jakas niezwykla zdolnoscia. Wszyscy czujemy sie szczesliwy i taki hepi end.
_________________


klik
Ostatnio zmieniony przez Gildor |27 Sie 2010|, o 12:46, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
LubieMody 
Użytkownik


Kręcę od: Dawna.
Ręka: Czysta.
Wiek: 28
Posty: 25
Skąd: Mam wiedzieć?
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |3 Wrz 2010|, o 21:26   

Masz niezaliczone strelanie z shotguna... Spadlem z krzesla dzieki za poprawe humoru :D
_________________
Leżę o leżę...
Wstać rady nie dałem...
Lecz powiem wam szczerze...
Aśenaebaem...
^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl