Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PTP - Penspinning Tutorials Program by Grahoo
Autor Wiadomość
Grahoo 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 16
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 09:34   PTP - Penspinning Tutorials Program by Grahoo

PTP Offline ~200mb

Update #1 ~8mb

PTP Online ~51kb

Wersja Offline


Wersja Online
Ostatnio zmieniony przez Grahoo |31 Maj 2010|, o 10:36, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Kamil995 
Użytkownik


Kręcę od: Wcyoraj
Ręka: 1h1p - right
Wiek: 28
Posty: 74
Skąd: Dębno k. Tarnowa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 09:51   

Już się ściaga.. Szkoda że nie wrzuciłeś na inny serwer tylko HF ;<

W czym pisałeś Cpp ?
_________________
Mnie to kręci ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Grahoo 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 16
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 10:33   

Pisałem w Visual C# 2008 Express Edition. To jest wersja offline gdzie filmy są zapisane w katalogu, jeszcze zrobię wersję online która będzie dużo mniejsza i będzie zawierała linki do filmów na youtube (nie wszystkim chce się ściągać tyle mega). Dodatkowo chciałem dodać przycisk, który przeniesie użytkownika z danego filmu na konkretny temat na forum ale nie wszystkie triki są wyjaśnione i tu jest problem. Dodatkowo też chcę w tym oknie zrobić textBox który będzie zawierał opis jak zrobić ten trik ale też nie wszystkie są opisane
PTP Wymiany/Trades
 
Kamil995 
Użytkownik


Kręcę od: Wcyoraj
Ręka: 1h1p - right
Wiek: 28
Posty: 74
Skąd: Dębno k. Tarnowa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 10:43   

Można by jeszcze podzielić liste trików na rodziny ; d
_________________
Mnie to kręci ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Grahoo 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 16
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 11:06   

Tak też mogę zrobić :) Ta lista gdzie się wybiera triki to Combo Box (Combo, bo można wybierać z listy i wpisać pierwszych kilka liter i program podpowiada resztę) i mogę zrobić albo kilka Combo Boxów (Sonici, Infinity, Thumbaroundy, Aeriale itd) albo w jednym to podzielić (to z kilkoma chyba byłoby bardziej czytelne). Tylko problem jest taki, że gdyby wyszła nowa wersja to trzeba by ją ściągać całą od nowa, bo jestem początkujący i nie umieć napisać programu, który robiłby sobie update. Ale na razie będę update'ował i wrzucał wersje online, które mniej ważą. Byłoby super gdyby program się spodobał, byłyby jakieś dobre propozycje na rozszerzenie funkcjonalności :) Już sobie zapisuję pierwsze rozszerzenie do napisania - rodziny trików :)
PTP Wymiany/Trades
 
Kamil995 
Użytkownik


Kręcę od: Wcyoraj
Ręka: 1h1p - right
Wiek: 28
Posty: 74
Skąd: Dębno k. Tarnowa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 11:17   

"Grahoo" napisał/a:
mogę zrobić albo kilka Combo Boxów (Sonici, Infinity, Thumbaroundy, Aeriale itd)
To będzie lepiej wyglądało ;]
"Grahoo" napisał/a:
to trzeba by ją ściągać całą od nowa,
Wrzucić sam PPP.exe chyba wystarczy bo reszta to pliki i biblioteki chyba xd
"Grahoo" napisał/a:
Byłoby super gdyby program się spodobał, byłyby jakieś dobre propozycje na rozszerzenie funkcjonalności
Mi sie już podoba ;d
_________________
Mnie to kręci ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Grahoo 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 16
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 12:45   

[quote="Kamil995"]
"Grahoo" napisał/a:

"Grahoo" napisał/a:
to trzeba by ją ściągać całą od nowa,
Wrzucić sam PPP.exe chyba wystarczy bo reszta to pliki i biblioteki chyba xd


O tym nie pomyślałem ^^ Fucktycznie :) Biorę się za online


edit. Powstał duży problem, otóż WMP nie łączy się z youtube, ponieważ nie wspomaga plików. flv więc pozostaje mi ulepszanie wersji offline. Nad wersją online popracuję kiedy indziej, kiedy wersja offline będzie dopracowana.

P.S. dla obecnej szybkości internetu, ściągnięcie pliku, który waży ~200mb nie powinno być też problemem.
Ostatnio zmieniony przez Grahoo |27 Maj 2010|, o 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Suriel 
Użytkownik


Kręcę od: 1.12.09
Ręka: Juz Obie :>
Wiek: 32
Posty: 252
Skąd: KIelce (CK)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 15:22   

u mnie miszczu za sama ochote masz propsy :**
_________________
"Maksym napisał/a:
"[Czw 23] Maksym: Suriel spoko gościu


>>>Pomozcie w rozwoju miasta<<<
>>>A tu dajecie moim ludzikom zatrudnienie :D <<<
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kamil995 
Użytkownik


Kręcę od: Wcyoraj
Ręka: 1h1p - right
Wiek: 28
Posty: 74
Skąd: Dębno k. Tarnowa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 15:27   

"Grahoo" napisał/a:
Powstał duży problem, otóż WMP nie łączy się z youtube, ponieważ nie wspomaga plików. flv więc pozostaje mi ulepszanie wersji offline. Nad wersją online popracuję kiedy indziej, kiedy wersja offline będzie dopracowana.
Jak by sie jakos dało rade wstawić oyginalny player yt..
Cytat:
P.S. dla obecnej szybkości internetu, ściągnięcie pliku, który waży ~200mb nie powinno być też problemem.
ale HF ma niekiedy transfer rzędu 4kb/s.
_________________
Mnie to kręci ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kiwi 
Użytkownik

Posty: 128
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 15:41   

Pomysł dobry, ale ma pewne wady. Hm, nie każdy ma Windows`a, a co za tym idzie WMP. :)
A poza tym, tak jak napisał Kamil, daj sam plik wykonywalny. Poza tym, oglądanie filmów online przez WMP wiążę się raczej z "ślmaczym tempem", a z kolei offline - z dużym rozmiarem, więc tutaj jest ślepy zaułek, koniec gry :)
PTP Wymiany/Trades
 
Grahoo 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 16
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 16:29   

"Kamil995" napisał/a:
"Grahoo" napisał/a:
Powstał duży problem, otóż WMP nie łączy się z youtube, ponieważ nie wspomaga plików. flv więc pozostaje mi ulepszanie wersji offline. Nad wersją online popracuję kiedy indziej, kiedy wersja offline będzie dopracowana.
Jak by sie jakos dało rade wstawić oyginalny player yt..
Cytat:
P.S. dla obecnej szybkości internetu, ściągnięcie pliku, który waży ~200mb nie powinno być też problemem.
ale HF ma niekiedy transfer rzędu 4kb/s.


Co do .flv to już patrzyłem i da się to jakoś rozkminić w Visualu tylko muszę nad tym przysiąść. Co do HF, update wrzuciłem na HF ale w domu prześlę na inne serwery (problemy z netem na studiach i teraz ciągnę neta przez telefon).

Cytat:
Pomysł dobry, ale ma pewne wady. Hm, nie każdy ma Windows`a, a co za tym idzie WMP.
A poza tym, tak jak napisał Kamil, daj sam plik wykonywalny. Poza tym, oglądanie filmów online przez WMP wiążę się raczej z "ślmaczym tempem", a z kolei offline - z dużym rozmiarem, więc tutaj jest ślepy zaułek, koniec gry :)


Update zawiera plik wykonywalny i brakujący plik video. Co do wersji offline to ściąga się raz i po kłopocie, potem już tylko ewentualne update'y, a zaletą jest to, że gdy jesteśmy gdzieś, gdzie nie ma dostępu do neta, a mamy przykładowo laptopa to możemy sobie obczaić filmik instruktażowy. No ale tak jak pisałem wcześniej będę siedział nad wrzuceniem jakiegoś odtwarzacza (choćby embeda z YT) w okno zamiast WMP i przerobieniem tego programu na wersję online.

Dzięki za wszystkie słowa krytyki :) To pomaga i motywuje :)
PTP Wymiany/Trades
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 18:37   

No właśnie, a co z tymi co nie mają windowsa?
Np. ja używam maca. To pozostaje mi tylko oglądać tutki na yt? albo zainstalować windowsa? :E
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 18:40   

wiekszosc programow jest na windowsa, wiec o co wam chodzi?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kiwi 
Użytkownik

Posty: 128
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 18:43   

Phantasm, póki co daj spokój, program robi sam, więc łatwo mu nie jest. Do czasu. Poza tym, z tego co pamiętam C# korzysta (wymaga) .NET więc nie wiem czy jest możliwe korzystanie z takiego typu programu pod np. linuksem (podobno tak?).
Ostatnio zmieniony przez Kiwi |27 Maj 2010|, o 18:50, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Grahoo 
Użytkownik

Wiek: 36
Posty: 16
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2010|, o 18:54   

"k_sav" napisał/a:
Phantasm, póki co daj spokój, program robi sam, więc łatwo mu nie jest, ale z czasem na pewno znajdzie kogoś do pomocy ( ;) ).


Dokładnie :) naprawdę chcę zrobić wszystko, żeby zadowolić jak największą liczbę użytkowników jednak najbardziej specjalizuję się i lubię programować pod Windowsa w Visual C#, więc póki co chcę go dopracować pod Windows'a (zrobić wersję offline z .mp4 pod WMP i online z .flv chyba pod Silverlight'em ale pewien nie jestem co mi najlepiej połączy się z YT i wyświetli w oknie), a potem załatwić sobie kogoś do pomocy, kto mógłby mi pomóc przerobić go pod Linux'a i Mac'a (pod to pierwsze będzie mi łatwiej kogoś znaleźć).

Wiem już, że na pewno muszę zrobić wersję online, bo niewielu osobom chce się ściągać ~200mb i woleliby wersję online, teraz też wiem, że należałoby obydwie wersje przerobić też na inne systemy operacyjne. Dodatkowo pracuję nad tym, żeby program wyświetlał w oknie tekstowy opis triku oraz, żeby miał link do tematu na forum o tym triku jednak jak już wcześniej pisałem z tym są małe problemy bo nie wszystkie triki, które są na YT, są opisane na forum.

P.S. Mam nadzieję, że Pari nie ma mi za złe, że korzystam z Jego linków w moim programie ;)

P.S.2 Zbliża mi się sesja :facepalm: więc też nie mogę non stop siedzieć nad PTP :sad:
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl