Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Meeting Warsaw

Która cyferka bardziej się do ciebie uśmiecha?
5
35%
 35%  [ 25 ]
12
64%
 64%  [ 46 ]
Głosowań: 71
Wszystkich Głosów: 71

Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |19 Maj 2010|, o 22:07   Meeting Warsaw

Tak właśnie, cze.

Jako, że niemiłosiernie brakuje wam mitingu w stolicy, a mi matury się pokończyły(Gildor jeszcze tylko jutro fizyka), można coś zorganizować. Nie chce mi się owijać w jakieś wyszukane epitety i eksklamacje, więc zacznę od razu sypać pytaniami i stwierdzeniami. Otóż rzeknę.

1. Gdzie dokładnie? Złote na pewno, ale czy chcecie jakoś jeszcze na dworek wybić? Fajnie by było, można by zrobić jak na X. W sumie jestem za, ale jak chcecie, mi waszym na waszym towarzystwie bardziej niż na otoczeniu.

2. Fuco musi być.

3. Chcecie jakiś szybki turniejik? Tylko bez dużych ceregieli jak w Krakowie, gdzie turniej zajmuje 75% procent mitingu. Nie lubię tak. Ale fajnie byłoby was rowali.. znaczy powalczyć z wami. Side by side, face to face.

4. Jakiejś uber organizacji nie będzie, tak jak zwykle. Odbieramy ludków jak chcą i zadzwonią, odprowadzić też należy. Zaprowadzic do parku, wszystkie pytania także kierować do organizatorów (czyt. Ja i Gildür). No ale sali żadnej nie będziemy organizować teraz, może na jakimś następnym.

5. Chcecie plakietki? To sobie zróbcie (:

6. Fuco ma być.


Na razie tyle z mojej głowy. Jakieś pytania?
Ach, data, racja, dzięki za przypomnienie. Słuchajcie, 5 czerwiec to za wcześnie? Bo dla mnie by pasował, ale można później, zależy od tych dalszych ludków (oczywiście jak zechcą przyjechać, rozumiem, że są lepsze mitingi i tutaj nie ma parcia na niego takiego z poza Warszawy).

Jeszcze numery:
ShaiiboN - 508 814 044
Gildor - 516 633 717

Lista ludków:
- Renkaw
- Rafik - 5
- Czesio
- Kolczak
- Gibki - 12
- Cross
- Envy - 12
- Veylor
- Tratto - 5
- Piromen - 5
- dzakob - 12
- dzitzus
- kazik :D
- nightmare69 - 12
- Domcior

To na razie tyle, ahoy!
_________________
Ostatnio zmieniony przez FeniX |24 Maj 2010|, o 13:07, w całości zmieniany 8 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2010|, o 21:24   

no mnie też nie będzie, w ostatnim momencie coś mi wypadło
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2010|, o 19:00   

A ja byłem i było spokoo ^^
Pozdro szczególnie dla Vekka, Ukiego, Mojca, Socusa i kilku innych, których nicków niestety nie ogarnąłem, lub nie zapamiętałem ;<
A zresztą... co ja faczę... Pozdro dla całej reszty mitingu! Oby więcej takich w wakacje, szczególnie jak będę po wypłacie, bo teraz, to niemal bez kasy pojechałem ;p
Meeting na + tylko szkoda, że tak późno wpadłem i tylko na 2 godzinki ;< No cóż... w wakacje pobędę dłużej jak dam radę ;>
Bless ya all!
Buśśki dla wszystkich za spoko atomosferę ;* ;* ;* ;D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2010|, o 21:13   

już wróciłem ;)
czekam na relację(czyt. filmiki które nagrywaliście :D )
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mojec 
WawSpin


Kręcę od: tak sobie
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 647
Skąd: Zielona Góra
Handel: 100% (+62, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2010|, o 21:23   

a ja pozdrawiam mojego głównego tradera Socusa:* meet wypadł dość fajnie ale byłem zawiedziony brakiem Fuca): a pozdrowień jest ogromna lista, min. Renkaw który chciał pobić Skedrę (jego też pozdrawiam) bo mówił że FPA ssie, Irona bo dał mi zakręcić prototypem swojego nowego g3 moda, Cienkiego który dał mi dotknąć swojego KT i rozprawiał nad tym że buster jest spoko tylko z lekkimi tipami, Uki dzięki za signo dx, Barman (nie zapomnij o moich beifach) z koleżanką której imienia/nicku nie pamiętam ): i w ogóle wszystkim:*

liczę na kolejny meet^^
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Barman 
Użytkownik


Kręcę od: XI 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 92
Skąd: Poniatowa/Lublin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2010|, o 23:35   

Można powiedzieć że wróciłem :)
Met można zaliczyć od udanych było całkiem przyjemnie choć był to mój pierwszy meeting poza granicami Lubelszczyzny i czułem się trochę nieswojo ale z czasem to przejdzie. Czekam na jakiś kolejny meeting i postaram się lepiej do niego "przygotować"

btw mojec misje beifa postanowiłem wykonać sam i planuję to na lipiec ale niczego nie gwarantuję może już ktoś wszystkie wykupił :razz:
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2010|, o 10:02   

Mit wypadł nieźle ^^. Pozdrawiam oczywiście wszyskich na micie a w szczególności : Iron'a, mojca (czekasz na mnie w pon <3), Ukiego, skedre i Simona. Atmosfera była spoko, rzeczywiście te waszy mity niezłe są :D . Tylko czemu nie było Fuco?! :evil:
trudno, kiedyś to nadrobi xd, ale nieno mit pierwsza klasa.
Ostatnio zmieniony przez Socus |20 Cze 2010|, o 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dżakob 
Użytkownik


Kręcę od: 404 Not Found
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 100
Skąd: Otwock
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2010|, o 11:34   

Meet niezły, choć dużo ludków z daleka nie przyjechało i Piromena nie było(;<). Było miło ale niestety o 13 musiałem się zmyć i zakończyć ten jakże zacny meet. Do następnego ludki :P
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2010|, o 12:45   

No wiecie wy co?
Z pewnego zlepku bliżej nieokreślonych względów w ostatniej chwili okazało się że mnie nie będzie. No to wymyśliłem zabawę, żeby to ludziom wynagrodzić, bo wiele osób na mnie czekało. Wystarczyło podejść do Szajbona i zapytać o mnie, a szajbon każdej osobie która to zrobi miał za zadanie przekazać tajne hasło. Tajne hasło zostanie wymienione na atrakcyjną nagrodę, a dostanie ją każdy posiadacz tego hasła. Wystarczy wysłać mi je w prywatnej wiadomości.

Problem jest tylko jeden - hasło zostało przekazane tylko jednemu szczęśliwcowi. To wy nie wiecie, że jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o mnie to macie podbijać nie do kogoś innego, ale właśnie Szajbona? D:

Oświadczam, że osoba która jest w posiadaniu tego hasła może przekazać je dalej. Więc dalej podtrzymuję - każdy kto zdobędzie hasło, zdobędzie i nagrodę (: Oświadczam tylko że jeśli zobaczę to hasło w miejscu publicznym, to zabawa zostaje zakończona.

A szajbon właśnie składa mi sprawozdanie z mitingu.
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |20 Cze 2010|, o 12:47, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl