Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Clash of Clans
Autor Wiadomość
Effi 
Użytkownik

Kręcę od: kręciłem 3 miechy z 5 lat temu
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 5
Skąd: Krk
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Lut 2015|, o 23:58   Clash of Clans

Cześć
Clash of Clans to popularna mobilna gra online w której budujemy swoją wioskę oraz posiada ciekawy system atakowania przeciwników w którym bierzemy czynny udział co chyba rzadko jest spotykane w tego typu grach.
Jeżeli grasz, a nie możesz znaleźć normalnego klanu, masz co najmniej 18 lat na karku to zapraszam do "IV RP". 2 wojny w tygodniu i najnormalniejszy klan w jakim byłem a trochę powędrowałem :D
Jeżeli nie grasz to zacznij, dzisiaj smartphona posaida już każdy a internet w telefonie nie jest niczym luksusowym, jeżeli się spodoba i wkręci - zapraszam ;)
PTP Wymiany/Trades
 
Krence 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2012
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 48
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |17 Lut 2015|, o 10:23   

Dołączyłbym, gdyby byly wojny raz na tyg, 2x nie ogarnę. A mam th8 wszystko max i stoi.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Effi 
Użytkownik

Kręcę od: kręciłem 3 miechy z 5 lat temu
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 5
Skąd: Krk
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2015|, o 13:24   

wiesz, zawsze można się przekonać, sam mam właśnie wymaksowane th8 no i znaleźć te 10 minut na dwa ataki na wojnie nie jest ciężko ;)
PTP Wymiany/Trades
 
Krence 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2012
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 48
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2015|, o 18:51   

10 minut? 10 dragów + spelle to spory koszt, nie zawsze tak atakuję, ale średnio na wara schodzi 700k elixiru, dodatkowo przecież muszę rozwijać wiochę, nie wiem po co ludzie grają te wary, przecież to się w ogóle nie opłaca.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Effi 
Użytkownik

Kręcę od: kręciłem 3 miechy z 5 lat temu
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 5
Skąd: Krk
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2015|, o 21:46   

coś dla odmiany niż tylko farmienie, zgranie się drużyny no i złoto się zgadza, a ekstra ropa zawsze spoko ;)
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl