Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: FeniX
|10 Kwi 2011|, o 09:31
Easy Team
Autor Wiadomość
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
Skąd: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 18:00   Easy Team

Witam!!!
Właśnie dziś wraz z essEEm postanowiliśmy utworzyć drużynę dla osób takich którymi sami po części jesteśmy. Chodzi mi o początkujących i mało/średni zaawansowanych.
Każda osoba, która chcę się znaleźć w tej drużynie musi wysłać w tym temacie post z prośbą o przyjęcie. Jako, że nie wiem jak większość z was kręci prosimy o filmy z waszymi combami. Im więcej comb tym większa szansa na przyjęcie. Nie mam na myśli dużo ale bez pokazania niczego ciekawego.

[/spoiler]



Nick:
Od kiedy kręcisz: ( nie ile tylko od kiedy )
Czym kręcisz:
Stosunek do spinningu:
Dlaczego właśnie ty?:
Film:



Rekrutacja otwarta.
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

Ostatnio zmieniony przez FeniX |21 Lip 2011|, o 20:32, w całości zmieniany 10 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
KaspiaN 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy zacząłem kręcić
Ręka: mam, nawet dwie
Wiek: 26
Posty: 33
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 18:58   

Nick: KaspiaN
Od kiedy kręcę: 2 września 2010
Czym kręcisz: Moim Art Gripem ale niedługo będę miał Evo Sunburst i Waterfall
Stosunek do spinningu: Wielki! Penspinning to całe moje życie i wszystko co mam, a każdą wolną chwilę poświęcam na spinning.
Dlaczego właśnie ty?: Chcę rozwijać swą pasję i poznać ciekawych ludzi, którzy mi w tym pomogą.
Film: http://www.youtube.com/watch?v=n6aTXAMPnxU
_________________
Jak coś to dzwoń na fona 792059669 ;) .

"Słońce świeci dla mnie, ale pozwalam wam z niego korzystać." - J.A.
Ostatnio zmieniony przez KaspiaN |11 Lut 2011|, o 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
KennyCarter 
Easy Team


Kręcę od: Trochę czasu
Ręka: 1p1h
Wiek: 28
Posty: 145
Skąd: Kluczbork
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 19:22   

Nick: Kenny Carter (Cart3r dałem bo się nie dało zwykłego Cartera ;d)
Od kiedy kręcisz: 23 grudzień 2010
Czym kręcisz: Samoróbka :) Bicowaty Kenny
Stosunek do spinningu: Ogólnie to chciałbym gdzieś zajść w tym co robię :) Chcę się stawać coraz lepszy i tyle :) To jest dla mnie hobby i tyle ;d
Dlaczego właśnie ty?: Tak samo jak Kaspian chciałbym rozwijać tą pasję i poznać ludzi :)
Film: http://www.youtube.com/watch?v=505NnUqrFOc

PS: Filmik jest trochę denny, nie umiałem ustawić kamery i do tego mało kręcę więc słabe combo :)
_________________
"Mydło" napisał/a:
Sobota 2 lutego przyjeżdża Kenny. Legenda to nie jest , ale umie rapować.
EDIT BITBOXER SŁAWNY!


"Mydło" napisał/a:
Pajan nie rób mi tego chce pokazać jak kocham kennego. :c

Ja cb też <33
PTP Wymiany/Trades
 
 
arkes 
Użytkownik


Kręcę od: 25.11.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 19
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 19:34   

Nick: Arkes
Od kiedy kręcisz: 25.11.2010
Czym kręcisz: Buster cyl ,Zółty, Stylish pirat
Stosunek do spinningu: Ogromny kocham to co robię .
Dlaczego właśnie ty?: Jestem miły i chciałbym się rozwijać w dziedzinie penspinningu.
Film: http://www.youtube.com/watch?v=xHhteAO_yOc ( z battle ale jest jakiś )
_________________
Ostatnio zmieniony przez arkes |11 Lut 2011|, o 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
CRiS 
Insomnia Group


Kręcę od: 20.11.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 103
Skąd: Piła
Handel: 90,91% (+10, 0, -1)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 20:02   

Nick: Kapi96
Od kiedy kręcisz: od około 20 pażdziernika
Czym kręcisz: Stylish Pirat żółty self mod czasem dr.kt
Stosunek do spinningu kocham penspinning jest to mój ulubiony sport :) Swojego pena traktuję jak dziewczyne :p
Dlaczego właśnie ty? ponieważ chcę rozwijać swój talent i żeby inni z teamu mi w tym pomagali i ja im.
Film: http://www.youtube.com/watch?v=btQZkmyMzzg
PTP Wymiany/Trades
 
Buła 
Mistrz Polski 2014


Kręcę od: 20.05.2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 613
Skąd: Buk, WLKP
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 20:58   

Nick: Buła,

Od kiedy kręcisz? : 20.05.2010,
Czym kręcisz? : Długopisem xD Buster Cyl, Stylish Pirat, Żółty Mod i Jumping Pirat,
Stosunek do PenSpinningu: Uwielbiam kręcić, PS zmienił moje życie na lepsze,

Dlaczego właśnie ty? : Gdyż szukam ciekawego teamu, w którym mógłbym poznać bliżej innych ludzi i rozwijać swoją pasję :D

Film: (Nie mam innego obecnie) http://www.facebook.com/v...469775&comments
_________________
Moja magia: www.michaelallen.pl
PenSpinning: http://www.youtube.com/c/michalbula
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frontside 
TOL


Kręcę od: końcówka września 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 79
Skąd: Opole
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 21:34   

Nick :Frontside
Krece od konca wrzesnia/poczatek pazdziernika 2010
Krece Dr AC,Buster
Stosunek do penspinningu :dobra zabawa ,dobre hobby dla zabicia czasu ^^
Dlaczego ja ? BO nie ktos inny proste a takze chce poznac nowych ludzi i rozwinac swoj poziom powymieniac sie kminami itd.
Film www.youtube.com/watch?v=jT0_3yY7JTU z battle
MOge dograc jakby za malo .
Btw wyjezdzam na tydzien wracam 19.02
Ostatnio zmieniony przez Frontside |11 Lut 2011|, o 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
Skąd: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 22:45   

Gratuluję wam wszystkim!!!
Jeszcze dziś z essEEm udało nam się ustalić pewniaków ( nie znaczy to, że innych nie wybraliśmy. Zabrakło na po prostu czasu ), którzy mogą czuć się w murach naszego Easy Teamu. Oto lista:
-KaspiaN
-kapi96
-arkes ( essEE mówi że to okres próbny )
-Buła
-Frontside
-vastar

Jeszcze jedna osoba vastar wysłał mi swoje combo na PW, bo się wstydził je tutaj wrzucić. Moim zdaniem nagrał bardzo ładne combo. Oto one : http://www.youtube.com/watch?v=jhQx5vTXFdc

Cart3r, twój poziom nas nie zachwycił, i wraz essEEm postanowiliśmy, że damy ci szansę na poprawę. Musisz tylko nagrać nowe i lepsze combo.
Zgłosił się jeszcze do mnie Dinek, jest on dobrym spinnerem, więc postanowiliśmy go do nas dołączyć. Oczekujemy jeszcze na jego post war z filmem, by potwierdzić członkostwo, które ma u nas jak na razie zapewnione

Po zebraniu większej ilości osób dostaniemy fajny napis po nickiem i staniemy się pełno prawną drużyną.

Jeszcze raz gratulujemy!!!

Rekrutacja nadal trwa, więc prosimy o więcej filmów i chętnych!!!
Pozdrawiam Ryjokop^^
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

Ostatnio zmieniony przez Ryjokop |11 Lut 2011|, o 23:06, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 22:59   

No to tak:

Nie spodziewałem się że będzie aż tylu chętnych.. a co dopiero ze vastar bedzie chcial dolaczyc do teamu o.O

W jeden dzien jest 7 osob, a rekrutacja trwa nadal. Odrazu chcemy wziąć się do roboty :] Jak tylko będzie podforum ruszamy z pełnego kopa ;] !
_________________
V$VP
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
Skąd: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 23:23   

Wszystkie przyjęte osoby mają dostęp do grupy Easy Team. Jest ona ukryta dla osób z poza teamu. Można już pisać na podforum naszego teamu.
Tu kierować proszę tylko podania o rekrutację.
Wszystkie pytania kierować do mnie lub eessEE
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

Ostatnio zmieniony przez Ryjokop |11 Lut 2011|, o 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czajorek 
Easy Team


Kręcę od: Styczeń potem przerwa i potem czerwiec ;]
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 125
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 13:32   

Nick: Czajorek510
Od kiedy kręcisz: ( nie ile tylko od kiedy ) : Marzec.3 2010 przerwa czerwiec.23 2010
Czym kręcisz: Buster, Toro, Mx, w niedalekiej przyszłości Rushon
Stosunek do spinningu: zabawa zabawa i jeszcze raz skill xD
Dlaczego właśnie ty?: Bo nie mam teamu, mam jakiegoś skilla i jestem trochę zdesperowany
Film: http://www.youtube.com/watch?v=TqcLqU1IXcA
_________________
"Antraksus" napisał/a:
Penspinning nie ma być trudny, ma być ŁADNY.
PTP Wymiany/Trades
 
miro 
Użytkownik


Kręcę od: 18.08.2010
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 27
Skąd: Podole Górowa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 16:17   

1.miro,
2.20.08.10,
3.Stylish Pirat i długopisy swojego wykonania ,
4.Penspinning to dla mnie nie rywalizacja,lecz rozrywką i możliwość rozwijania się,
5.właśnie ja bo chcę się rozwijać :)
6. http://www.youtube.com/watch?v=-0XhDQRu-9Y niedawno nakręcony ;)
_________________
miro:)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Winotu 
Użytkownik


Kręcę od: 23-09-2010
Ręka: Prawa
Posty: 208
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 19:21   

Nick: Winotu
Od kiedy kręcisz: ( nie ile tylko od kiedy ): 23.09.2010r.
Czym kręcisz: Stuhl mod, Key g3 mod, k7 hybrid
Stosunek do spinningu: PS to moja pasja, poświęcam na PS dużo czasu
Dlaczego właśnie ty?: hmm... W sumie nie wiem, chciałbym się uczyć, rozwijać swoje umiejętności w PS oraz poznać nowych ludzi
Film: http://www.youtube.com/watch?v=RlZmCK_QF4U
tak, wiem, nic nie umiem...

PS: na lewym ręku "combo": sonic 23-12 -> TA
_________________
http://osu.ppy.sh/u/winotu
osu!
Ostatnio zmieniony przez Winotu |12 Lut 2011|, o 19:24, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
karolek 
Użytkownik

Wiek: 27
Posty: 235
Skąd: Częstochowa.
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 22:07   

Nick: k a r o l e k
Od kiedy kręcisz: ( nie ile tylko od kiedy ): tu właśnie średnio. Bo zacząłem od o3.o6.2oo9, ale wtedy nauczyłem się sonica i TA , a po tygodniu twisted sonic-a . Później cały czas miałem przerwę aż do o1.o2.2010, aż do dziś :P
Czym kręcisz: powiem tak, nie kupuje, ani nie składam modów według tutoriali bo mnie raczej to nie rajcuje, aczkolwiek złożyłem tylko żółtego, a po za tym kręcę tym co złoże :facepalm: :mrgreen:
Stosunek do spinningu: poświęcam kręceniu nawet dużo czasu, ale muszę powiedzieć ze jakoś uczenie się tego mi nie przypada do gustu i robię to bardzo wolno (na naukę nowych trików). Udoskonalam bardziej comba, ale postanowiłem sobie ze będę uczył się 2 trików na 1 miesiąc :mrgreen:
Dlaczego właśnie ty?: ponieważ myślę ze pasuje do takiej drużyny tzn.początkowo-zaawansowanych :mrgreen:
Film: http://www.youtube.com/watch?v=fDGf7R6vuxk
wiem ze słabo jak na 1 rok, ale cóż.

PS. nie mam głowy do wymyślania comb, ale mi się to podoba :P
_________________
"Nigdy w życiu nie pokocham dziewczyny, która słucha disco polo''
Pidżama

Ostatnio zmieniony przez karolek |12 Lut 2011|, o 22:09, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
Skąd: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 22:22   

Jako, że dziś nie było essEE na gg ani na PPP nie wpisuje osób przyjętych lub odrzuconych. Wszystko napiszę prawdopodobnie ja lub mój drogi kolega.
Przypominam, że rekrutacja trwa.
Macie jeszcze 5 dni ( nie licząc resztki dzisiejszego ) na nadsyłanie filmów.
Jeśli teraz się wam nie uda to się nie martwcie gdyż będziemy robić kolejny nabór do naszej paczki. :grin:
Pozdrawiam Ryjokop^^

EDIT:
Miro i karolek przyjęci do teamu, winotu zrobi jeszcze 1 "wyuczone combo".
A więc pozdrawiam, Gratuluje i zapraszam kolejne osoby.

Pozwoliłem sobie połączyć 2 posty. ;)
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

Ostatnio zmieniony przez Mariusz |13 Lut 2011|, o 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl