Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|7 Wrz 2016|, o 12:02
Rodzice i penspinnig:(
Autor Wiadomość
Gapiszon 
Użytkownik


Kręcę od: stycznia 2010
Ręka: 1p1h- prawa
Wiek: 26
Posty: 9
Skąd: Zamość-Skokówka
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 11:12   Rodzice i penspinnig:(

Witam od pewnego czasu moi rodzice niepokooją sie że przez penspinnig bede słaby w nauce ... co robić co im powiedzieć ja chcę kręciić


Prosze o rady

PS raz moja mama tak się wkurzyła że złamała mi moda :D

PSSczy wasi rodzice też tak robili?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Thenar 
Użytkownik


Kręcę od: 09.04.2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 46
Skąd: Koszalin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 11:26   

Moi rodzice też się wkurzają ale nie aż tak :shock: ... Mama mówi że jeżeli nie widzi jak kręcę to jej nie przeszkadza.
Ja na twoim miejscu kręciłbym poza domem bo jeszcze trochę i mamusia połamie nie moda a rękę (ewentualnie palce xD).

PS. Fajna mama ;]

PSS. Co to za mod był ?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Viko 
Użytkownik


Wiek: 26
Posty: 25
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 12:46   

hehe moja mama mówi mi taki tekst : dziecko co ty w życiu będziesz robić kręcić ??
a stary cały czas se ze mnie jaja robi :D I troche mnie to wkurza ale nie pyskuje tylko ide do pokoju i udaje ze sie ucze :D
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 12:54   

Powiem tak: o ile na początku na etapie wzmożonej nauki tricków penspinning rzeczywiście może sporo rozpraszać, to później wręcz pomaga w koncentracji. To żadna tajemnica, że ogólnie rzecz biorąc zajęcie czymś rok wręcz pomaga się skupić, a wielu psychologów zachęca do zabaw tego typu. Poza tym każda forma żonglerki rozwija połączenia nerwowe, a więc pośrednio może rozwijać inteligencję ;) Ja nie wyobrażam sobie lekcji bez kręcenia, a mimo to jestem jednym z najlepszych uczniów w klasie, a kiedy powiedzmy nauczyciel zada mi stresujące pytanie to pen w mojej ręce pełni funkcję piłeczki do odstresowywania ;)

Musisz tylko pamiętać że takie argumenty nie mogą służyć do wojny z rodzicami, bo w rzeczywistości oni na pewno lepiej widzą jak penspinning wpływa w twoim przypadku na naukę. Przede wszystkim nie możesz kręcąc zapominać o bożym świecie, trenuj podzielność uwagi (na przykład kręć mając przed sobą książkę i oczywiście nie dla picu, tylko staraj się czytać i kręcić, albo kręcić oglądając film, albo kręcić i rozmawiać) i tak jak mówiłem - penspinning będzie ci pomagał w skupieniu ;)
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |23 Kwi 2010|, o 12:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
DivX 
Użytkownik

Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 14:01   

Fuco dobrze mówisz mnie kręcenie odpręża i pomaga mi się skupić dzięki temu lepiej idzie rozwiązać jakieś zadanie itd..
PTP Wymiany/Trades
 
Can 
Użytkownik


Kręcę od: Dzisiaj
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 106
Skąd: Jabłoń
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 16:54   

Moi rodzice sie wkurzają że gdy pen spada niszczy podłogi xd Najlepiej usiasc na łóżku wtedy nie bedzie hałasu i nie beda wiedziec ze krecisz :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
AiZ 
Użytkownik


Kręcę od: 09.11.2009
Ręka: Lewa
Wiek: 33
Posty: 51
Skąd: Ożarów
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 16:57   

Ja kręciłem na łóżku więc pen nie hałasował. Ale odkąd zmieniłem materac nie mam zbytnio jak(mam piętrówke i śpie na dole) więc kręce na dywanie z małą poduszką przed sobą. A rodzice tylko sie dziwili że bawie się długopisem jak małe dziecko ale z czasem tata zaczął się z ciekawością przyglądac a ostatnio nawet chyba z podziwem:D
_________________
Jeżeli upadłeś, to zanim wstaniesz zastanów się dlaczego upadłeś
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafau 
TSG

Kręcę od: I 2k8
Ręka: odkąd pamięta
Wiek: 25
Posty: 515
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 17:13   

Cytat:
Witam od pewnego czasu moi rodzice niepokooją sie że przez penspinnig bede słaby w nauce ... co robić co im powiedzieć ja chcę kręciić

Krecisz juz jakies 4 miesiace i dopiero "od pewnego czasu" sie zaczynaja niepokoic o twoje wyniki w nauce? Albo rzeczywiscie spadly ci stopnie albo po prostu nie akceptuja twojego hobby :>

Jedyna rekacja moich rodzicow na ps bylo cos takiego:
"Dlugopisy synek to sobie kupuj za swoje pieniazki." ^^,
Ostatnio zmieniony przez Rafau |23 Kwi 2010|, o 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 19:46   

U mnie nie było żadnej reakcji. Było tylko, że znalazłem sobie ciekawe hobby. Chociaż fakt jeśli się zaczyna dopiero i potrzebne są długie treningi to można się opuścić w nauce. Jeżeli ktoś idzie nową podstawą programową to chyba przekonał się tak jak ja, że jest ciężko. Czasem trzeba schować długopis do rękawa ( tak do rękawa, a nie do piórnika, zaraz wyjaśnię ) i zająć się życiem. Co do rękawa to dlatego, że często penspinnerzy łapią się na znajdowaniu penów w rękawie i odkrywają, że chwilami jest to podręczniejsze niż schowanie pena do piórnika oraz zawsze można go szybko wyciągnąć po tym naprawianiu życia. :twisted:

W podstawówce raczej nie ma jak opuszczać się w nauce, bo nie trzeba się uczyć i to nie problem. Moją radą dla wszystkich jest dłuższa rozmowa z rodzicami na ten temat jeśli macie z nimi problemy. Musicie mieć tylko inteligentne argumenty, trochę elokwencji i poważną minę :razz:
PTP Wymiany/Trades
 
Wiiola 
Użytkownik

Kręcę od: 1 kwietnia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 20:20   

Wiesz mam podobny problem .
Moja mama uważała [może nadal uważa] że to co robię jest stratą czasu.
Postanowiłam pokazać jej profesjonalny filmik , trochę pomogło [przynajmniej tak mi się wydaje] . Teraz jedynie ciekawa jestem czy nie będzie miała nic przeciwko żebym pojechała na meeting.

Może i Ty spróbuj pokazać jej dobry filmik . Kto wie, może ją to oczaruje/ zachwyci i do tego pochwali Cie za ambicje :smile:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 20:29   

Gapiszon - powiedz rodzicom, że Mistrz Polski z 2008 roku (czyli Rarka) miał na koniec gimy średnią 5.5 i był laureatem z fizy i z matmy. ;)
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hawk 
Użytkownik


Wiek: 28
Posty: 251
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 20:32   

Pomimo tego, że kręcę już od 10.2009 ciągle mam ten sam problem. Rodzice denerwują się kiedy tylko chwycę pena do ręki lub kręcę w ich obecności. Zawsze się cholernie wkurzają jak jadę na meeting i nie umią przyjąć do wiadomości tego, że penspinnerzy to porządni ludzie (przynajmniej większość) :razz: . Często dzięki rodzicom moje mody są kopane, rozwalane i lądują gdzieś pod szafkami lub walają się po ziemi.
PTP Wymiany/Trades
 
Domcior 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.I.2010
Wiek: 32
Posty: 498
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 20:49   

"Drug" napisał/a:
penspinnerzy to porządni ludzie (przynajmniej większość)

Jee mniejszości rządzą!

Mimo iż kręce od nie dawna to bardzo lubie kupować peny ;p
Jedyne ale mojej mamy: "Donek ile ty już na te dlugopisy wydałeś?! Na wstęp do porządnego burdelu by Cie stać było , a nawet nimi nie piszesz!"
To tyle xd
_________________
"Pełen nienawiści Świat, staje się dziwny" ~ D.
PTP Wymiany/Trades
 
 
sector 
Użytkownik


Kręcę od: 15 Kwietnia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 49
Skąd: Polkowice
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 21:10   

Mimo iż kręcę od niedawna (1 tydzień) to już moi rodzice zaczynają się denerwować i mowią:
"Znowu coś głupiego wynalazłeś, i tak nie będziesz (machał) tak jak oni"
"Nie hałasuj !, Nie dam ci na długopisy 20 -30 zł, żebyś je potem przerabiał !"

Takich tekstów jest mnóstwo ale to głównie od strony mamy, bo tacie to zbytnio nie przeszkadza (nawet przy małym modzie mi pomagał ):P
_________________
www.formspring.me/sectorPPP - Zadawajcie pytania ..

PTP Wymiany/Trades
 
 
RadoX 
Użytkownik


Kręcę od: 01.10.2009
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 77
Skąd: Gliwice
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 21:15   

Mój tata mi powiedział, że mogę kręcić bylebym w przyszłości na tym zarabiał :P Moja mama mówi mi, że pozwala mi na to tylko dla tego, że chce a bym był w przyszłości chirurgiem do czego są bardzo potrzebne zdolności manualne. Dla mnie to świetna zabawa, hobby, sport i wszystko inne. Biorę mego pena gdzie tylko mogę (przez co boje się, że go złamię lub uszkodzę :P ). Jeśli go uszkodzę trudno poprostu wymienię uszkodzoną część :mrgreen: Moja rada jest taka kręćcie jeśli was to kręci, ponieważ każdy znajdzie sposób na to by rozwijać się jako penspinner bez wiedzy rodziców.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl