Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Pen Trading Partners

Dobry pomysł?
Tak
40%
 40%  [ 11 ]
Nie
59%
 59%  [ 16 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |4 Kwi 2010|, o 18:41   Pen Trading Partners

Ostatnio doszedłem do wniosku, że PTP śledzia jest znacznie wygodniejsze w użyciu od zwykłego tematu. Jednak wszyscy przyzwyczaili się do tradycyjnej formy tego działu i w praktyce nikt nie używa "nowego" modu śledzia. Dlatego pomyślałem, że dobrym sposobem na "wypróbowanie" tej drugiej opcji byłoby tymczasowe zamknięcie starego tematu. Wtedy (np. po dwóch tygodniach) moglibyśmy zrobić kolejną ankietę. Co wy na to?
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |4 Kwi 2010|, o 20:45   

No tak, wiadomo, że przyzwyczajenia użytkowników ciężko przełamać. Wiem, że wprowadzenie skryptu w pewnym momencie musi być drastyczne. Ale musi być on też dopracowany.

Wygodę opisujesz od strony kupującego, czy sprzedającego? Ja jako sprzedawca miałem opory się tam wystawiać, skrypt jest ograniczony. Niestety nie zajmuję się tą sprawą teraz, może gdyby śledziowi się zachciało to mógłby dopracować ten skrypt. Przydał by się on, międzyinnymi dobrze by było dodać funkcję white list.

Brakuje nam drugiego administratora technicznego :(
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl