Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Pari
|5 Lip 2010|, o 22:50
Pierwszy sklep pen spinningowy w Polsce
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 23:17   Pierwszy sklep pen spinningowy w Polsce

Taaak, byliście zaskoczeni ilością długopisów do kupienia na meetingu. Czas ogłosić lepszą informację. Informację która przewróci PPP do góry nogami. Informację, po której dostęp do długopisów na PPP nie będzie już taki sam!

Od długiego już czasu myślałem nad założeniem prawdziwego sklepu z długopisami. Doświadczenie nauczyło mnie, że im więcej się handluje tym większe możliwości jeżeli chodzi o rzadkie i niespotykane długopisy w Polsce. Podjąłem decyzję i od kilku miesięcy przygotowuję sklep w którym będziecie mogli kupić długopisy do najpopularniejszych modyfikacji, (polskie jak i zagraniczne) oraz gotowe mody.

Dużo informacji nie mogę na razie zdradzić. Dzisiaj (tj. 1 kwiecień) rejestruję działalność gospodarczą. Będzie to oficjalna firma w świetle polskiego prawa. Niestety będę zobowiązany płacić ZUS oraz wszystkie składki zdrowotne. Mam nadzieję, że sklep będzie się rozwijał oraz zarabiał na siebie tak, aby mógł istnieć nie tylko przez pierwsze miesiące. Jest to spora inwestycja, na początku nie spodziewajcie się zbyt wiele. Myślę, że z waszą pomocą, radą, wsparciem, dobrym słowem oraz zamówieniami, projekt ten będzie w stanie działać sprawnie, nie gorzej jak penwish.com.

Na dniach będzie ukończona strona internetowa, za jakieś 4 tygodnie zostanie ona wdrożona. Mam nadzieję, że z początkiem maja, będziecie mogli cieszyć się nowymi długopisami w domu.

Założenie legalnej firmy w Polsce to nie lada wyzwanie. Mam nadzieję, że moja praca, wysiłek, czas włożony w ten sklep nie pójdzie na marne, lepiej wypromuje pen spinning w Polsce oraz przyczyni się do uszczęśliwienia rzeszy pen spinnerów, narzekających na brak porządnych części.

Sklep jest od pen spinnera, dla pen spinnerów. Koniec braku zrozumienia w papierniku. Koniec zdziwienia sprzedawców, gdy pytacie o długopis. Wszystko dla was. Z dostawą do domu.

Piotr "Pari" Paruch

PS.
Zaopatruję już swój "magazyn" w potrzebne długopisy. Możecie w tym temacie pisać, co chcieli byście zamówić w sklepie. Oczywiście nie wszystko będę mógł załatwić od razu. Z czasem zwiększę swój asortyment. Proszę więc o informacje, listę produktów które brali byście w miarę często.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |5 Lip 2010|, o 22:50   

No więc nadeszła wreszcie ta historyczna chwila w której można już zamawiać w sklepie www.pensfactory.pl
Wiem wiem, produktów jest mało, nie ma w czym wybierać. Zacznę od sprowadzania produktów dostępnych na polskim rynku, jest to o wiele prostsze i bezpieczniejsze. Gdy tylko zaopatrzę się w części będzie można nabyć gotowe modyfikacje.
System płatności obsługiwany jest przez dotpay.pl Wiele kanałów płatności, wiele możliwości, ale jeżeli ktoś nie ufa, może zapłacić zwykłym przelewem. Proszę o wyrozumiałość w tych pierwszych dniach funkcjonowania sklepu. Możliwe jest wiele nieporozumień, błędów w działaniu systemu. Dołożę wszelkich starań aby było ich jak najmniej.

Pytania, sugestie, dotyczące działania sklepu możecie od teraz zadawać w tym temacie: http://forum.penspinning....p=154581#154581
Jest to zbiorczy temat, wszystkie kwestie mogą tam zostać poruszone.

www.pensfactory.pl
PensFactory at gmail.com
www.youtube.com/PensFactory
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl