Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Pari
|5 Lip 2010|, o 23:50
Pierwszy sklep pen spinningowy w Polsce
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2010|, o 00:17   Pierwszy sklep pen spinningowy w Polsce

Taaak, byliście zaskoczeni ilością długopisów do kupienia na meetingu. Czas ogłosić lepszą informację. Informację która przewróci PPP do góry nogami. Informację, po której dostęp do długopisów na PPP nie będzie już taki sam!

Od długiego już czasu myślałem nad założeniem prawdziwego sklepu z długopisami. Doświadczenie nauczyło mnie, że im więcej się handluje tym większe możliwości jeżeli chodzi o rzadkie i niespotykane długopisy w Polsce. Podjąłem decyzję i od kilku miesięcy przygotowuję sklep w którym będziecie mogli kupić długopisy do najpopularniejszych modyfikacji, (polskie jak i zagraniczne) oraz gotowe mody.

Dużo informacji nie mogę na razie zdradzić. Dzisiaj (tj. 1 kwiecień) rejestruję działalność gospodarczą. Będzie to oficjalna firma w świetle polskiego prawa. Niestety będę zobowiązany płacić ZUS oraz wszystkie składki zdrowotne. Mam nadzieję, że sklep będzie się rozwijał oraz zarabiał na siebie tak, aby mógł istnieć nie tylko przez pierwsze miesiące. Jest to spora inwestycja, na początku nie spodziewajcie się zbyt wiele. Myślę, że z waszą pomocą, radą, wsparciem, dobrym słowem oraz zamówieniami, projekt ten będzie w stanie działać sprawnie, nie gorzej jak penwish.com.

Na dniach będzie ukończona strona internetowa, za jakieś 4 tygodnie zostanie ona wdrożona. Mam nadzieję, że z początkiem maja, będziecie mogli cieszyć się nowymi długopisami w domu.

Założenie legalnej firmy w Polsce to nie lada wyzwanie. Mam nadzieję, że moja praca, wysiłek, czas włożony w ten sklep nie pójdzie na marne, lepiej wypromuje pen spinning w Polsce oraz przyczyni się do uszczęśliwienia rzeszy pen spinnerów, narzekających na brak porządnych części.

Sklep jest od pen spinnera, dla pen spinnerów. Koniec braku zrozumienia w papierniku. Koniec zdziwienia sprzedawców, gdy pytacie o długopis. Wszystko dla was. Z dostawą do domu.

Piotr "Pari" Paruch

PS.
Zaopatruję już swój "magazyn" w potrzebne długopisy. Możecie w tym temacie pisać, co chcieli byście zamówić w sklepie. Oczywiście nie wszystko będę mógł załatwić od razu. Z czasem zwiększę swój asortyment. Proszę więc o informacje, listę produktów które brali byście w miarę często.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
Wysłany: |6 Kwi 2010|, o 15:38   

Fuco, nie filozuj. Będzie sklep.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |8 Kwi 2010|, o 17:23   

Ja się tylko boję o nas, biednych trejderów, i o to, że nie będziemy już więcej potrzebni, jak będzie jeden sklep z wszystkim :sad:

Mam nadzieje że nie będziesz mial wszystkiego xd

Nie, no, serio to zdrowia życzę, niech coś z tego będzie ^^
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |8 Kwi 2010|, o 20:48   

Pńek, traderzy znajdą się w niewygodnym położeniu potocznie zwanym czarną dupą. Ale... Pomyśl z drugiej strony - Polacy będą mieli ułatwiony dostęp do penów, i mówię nie tylko o klientach prywatnych, ale i o traderach którzy będą mogli tradować rzeczy ze sklepu ^^

A poza tym na jedną rzecz zapotrzebowanie nie zmaleje - na mody. Dobrze wykonany i ładny mod zawsze jest w cenie ;)

A co do Wojty: ameryki nie odkryłeś, nie ty jeden wiedziałeś co jest na rzeczy... Tylko zepsułeś zabawę :<
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |8 Kwi 2010|, o 22:52   

Jeszcze zależy czy Pari będzie prowadził sklep ze sprzedażą tylko w Polsce, czy także na cały świat. Bo jeśli stanie się drugim PenWishem to troche kupa dla trejderów.

Dobra, będziemy mieli lepszy dostęp do penów. Wykorzystamy je do trejdów i co zrobimy z tym co wytrejdujemy? No? Nie sprzedamy, bo Pari będzie miał monopol :P Możemy modzić, o ile Pari chwile poczeka z modami w sklepie, bo wtedy to będzie jeszcze większa kupa.

Chyba muszę się wziąć za więcej genialnych selfów w tajemną recepturą, przynajmniej to będe mógł mieć do zaoferowania ^^
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |8 Kwi 2010|, o 23:15   

Ojaojaojaoja, pierwszy sklep z penspinningiem w POLSCE! Ale będzie fajnie. Powodzenia Pari, niech Ci się uda!

Tylko czemu założyłeś ten temat w April Fool's Day? Hmmmmm...
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Szczaku 
Użytkownik


Kręcę od: styczeń 2010r. Dużo przerw
Ręka: lewa
Wiek: 30
Posty: 322
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |9 Kwi 2010|, o 11:00   

My tu gadu, gadu o tym jaki ten pomysł jest fajny (bo jest fajny :D ), ale przecież Pari prosił byśmy pisali co byśmy zamawiali, prawda? No to ja bym kupował:
RSVP
Zebra HyperJell
Comssa
Zebra Airfit
Anyball
Pilot G3 (metalowy i plastikowy :wink: )
Color Twin
No i na dzień dzisiejszy to będzie na tyle, powinno coś jeszcze dojść.
_________________
Subskrybuj mnie na You Tube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |9 Kwi 2010|, o 11:21   

No tak, Pari prosił byśmy pisali co chcemy w sklepie, a świętość administracji uszanować trzeba, więc tak:

Podbijam Szczaka: Hyper Gele, RSVP, Airfity, Anyballe, G3, CT'ki

ale jeszcze przydały by się w twym sklepie:

-Sailory
-Dr Gripy
-Wszelakie Signo
-Hgg, głównie fluo i pastele
-Piórniczki różne
-Rushony
-Comssy

no i przedewszystkim wszelaki rare stuff:

-sunbursty
-M&M
-Watercolor Peny
-Colour Beify

Polski stuff też jeżeli chciałbyś działać z rozmachem penwisha..

szczególnie polskie mody:
Evo Sunbursty, Żółte, może i Łaciate, ale najlepiej chyba Stylishe, różne wersje kolorystyczne.

A mody które opylisz w polsce to głównie pewnie takie, których nie sprzedaje nikt inny w polsce, mówię o takich, których tutorialów nie ma na PPP. Takie myślę, że miały by spore wzięcie, np G3 mx, Reeder itp..

a tak to pospolite:
różne wersje Dr.KT/CT/M&M
przeróżne g3 mody
no i jakieś tam jeszcze, nie myślę dzisiaj :q


To chyba tyle, ale boję się, że PTP podupadnie z chwilą oficjalnego ogłoszenia sklepu ;<
Ostatnio zmieniony przez Socus |9 Kwi 2010|, o 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |9 Kwi 2010|, o 14:20   

przepraszam że się wtrącam, ale Pari nie jest głupi, wytrejdował sporo rzeczy i nie musicie pisać co chcecie

nalezy sie :facepalm: za 2 powyzsze posty
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |9 Kwi 2010|, o 14:25   

Envy napisał/a:

przepraszam że się wtrącam, ale Pari nie jest głupi, wytrejdował sporo rzeczy i nie musicie pisać co chcecie

nalezy sie :facepalm: za 2 powyzsze posty


Pari napisał/a:
Zaopatruję już swój "magazyn" w potrzebne długopisy. Możecie w tym temacie pisać, co chcieli byście zamówić w sklepie. [...] Proszę więc o informacje, listę produktów które brali byście w miarę często.
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |9 Kwi 2010|, o 14:29, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |9 Kwi 2010|, o 15:39   

"Socus" napisał/a:

no i przedewszystkim wszelaki rare stuff:

-sunbursty
-M&M
-Watercolor Peny
-Colour Beify
Do tego aqua dong-a, person's, 3000*f, kolorowe watercolory - najlepiej fabrycznie nowe, w paczkach ^^

"Pieniek" napisał/a:
Wykorzystamy je do trejdów i co zrobimy z tym co wytrejdujemy? No? Nie sprzedamy
Zdolność adaptacji jedną z głównych składowych doboru naturalnego ;) Do tej pory rzeczy wytradowane sprzedawało się w PL, ale dolar to też fajna waluta ^^ Poza tym zawsze można zdobywać części i przerabiać je na mody ^^


Pari, jak już ci pisałem pomyśl o mniej znanych penach typu marvy markery, nieco rzadziej używanych penach jak airblanc czy hi-tec (te drugie są w PL sklepach cholernie drogie)... No i zaopatrz się w porządną porcję japońskich dr gripów, bo jest o nie coraz trudniej (do wszystkich jednostek - zostały wycofane z produkcji, teraz trzeba łapać to co zostało w magazynach ^^).
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |9 Kwi 2010|, o 15:49   

Fuco napisał/a:
zaopatrz się w porządną porcję japońskich dr gripów, (...) zostały wycofane z produkcji


Wystarczy spojrzeć na mój avatar i znacie moje zdanie na ten temat.

Pari mógłby też robić np. takie Żółte jak PDS, w sensie że takie wykoksane z wyglądu. :D To by było coś :]

BTW. Pari wymyślił już nazwę sklepu?
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |9 Kwi 2010|, o 15:50, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |19 Kwi 2010|, o 23:14   

Taaak. Czy mówiłem wam kiedyś, że nie kłamię?
Żart się udał, bo nie był żartem, a żartem został, co było zamierzone :)

Osoby które się dały nabrać, nawet gdy zmieniły po jakimś czasie swoje posty, dostają 5% kupon rabatowy na zakupy. Warto było się nabrać. (Ale nie przechodzą posty typu: "Jeżeli to nie żart") Oto lista: Ygo, Phantasm, Tratto, Shey, Socus, Virtil, Fuco, Pieniek, Wojta Be. Po rabaty proszę się upomnieć, gdy będziecie składać zamówienie.

Nazwa sklepu wymyślona. Strona prawie, że gotowa. Ale jeszcze przede mną dużo pracy z katalogowaniem, opisywaniem przedmiotów. Premiera mam nadzieję w pierwszej połowie maja. Dlatego stay tuned.

PS
Spoiler w avatarze.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |21 Kwi 2010|, o 16:50   

xxx Gear, albo Gear xxx. Penspinning Gear, Gear for Penspinning. [cool]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Flejm 
Użytkownik

Wiek: 40
Posty: 49
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |21 Kwi 2010|, o 17:41   

Bardzo się cieszę z faktu, iż mieszkam w Krakowie.
To będzie tylko sklep internetowy, czy taki normalny też? :P
PTP Wymiany/Trades
 
Komiłaj 
Użytkownik

Posty: 239
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |25 Kwi 2010|, o 16:53   

Chciałbym, aby były Buster Cyle, może Minwoo i najlepiej jakieś gadżety (froty etc.).
Do tego airfity, gripy i tipy z dr.gripów, gripy duraflashy, comssy of course, jakieś pisaki w sensie cryola super tips etc.

BTW. po kij wam jakaś amazing nazwa? Może być przeca zwykłe "Sklep Polskich Penspinnerów" czy cuś.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl