Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Pari
|5 Lip 2010|, o 23:50
Pierwszy sklep pen spinningowy w Polsce
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2010|, o 00:17   Pierwszy sklep pen spinningowy w Polsce

Taaak, byliście zaskoczeni ilością długopisów do kupienia na meetingu. Czas ogłosić lepszą informację. Informację która przewróci PPP do góry nogami. Informację, po której dostęp do długopisów na PPP nie będzie już taki sam!

Od długiego już czasu myślałem nad założeniem prawdziwego sklepu z długopisami. Doświadczenie nauczyło mnie, że im więcej się handluje tym większe możliwości jeżeli chodzi o rzadkie i niespotykane długopisy w Polsce. Podjąłem decyzję i od kilku miesięcy przygotowuję sklep w którym będziecie mogli kupić długopisy do najpopularniejszych modyfikacji, (polskie jak i zagraniczne) oraz gotowe mody.

Dużo informacji nie mogę na razie zdradzić. Dzisiaj (tj. 1 kwiecień) rejestruję działalność gospodarczą. Będzie to oficjalna firma w świetle polskiego prawa. Niestety będę zobowiązany płacić ZUS oraz wszystkie składki zdrowotne. Mam nadzieję, że sklep będzie się rozwijał oraz zarabiał na siebie tak, aby mógł istnieć nie tylko przez pierwsze miesiące. Jest to spora inwestycja, na początku nie spodziewajcie się zbyt wiele. Myślę, że z waszą pomocą, radą, wsparciem, dobrym słowem oraz zamówieniami, projekt ten będzie w stanie działać sprawnie, nie gorzej jak penwish.com.

Na dniach będzie ukończona strona internetowa, za jakieś 4 tygodnie zostanie ona wdrożona. Mam nadzieję, że z początkiem maja, będziecie mogli cieszyć się nowymi długopisami w domu.

Założenie legalnej firmy w Polsce to nie lada wyzwanie. Mam nadzieję, że moja praca, wysiłek, czas włożony w ten sklep nie pójdzie na marne, lepiej wypromuje pen spinning w Polsce oraz przyczyni się do uszczęśliwienia rzeszy pen spinnerów, narzekających na brak porządnych części.

Sklep jest od pen spinnera, dla pen spinnerów. Koniec braku zrozumienia w papierniku. Koniec zdziwienia sprzedawców, gdy pytacie o długopis. Wszystko dla was. Z dostawą do domu.

Piotr "Pari" Paruch

PS.
Zaopatruję już swój "magazyn" w potrzebne długopisy. Możecie w tym temacie pisać, co chcieli byście zamówić w sklepie. Oczywiście nie wszystko będę mógł załatwić od razu. Z czasem zwiększę swój asortyment. Proszę więc o informacje, listę produktów które brali byście w miarę często.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2010|, o 17:52   

Nie mam pojęcie czym się podniecacie, taki sklep nie różni się niczym od takiego na forum. Przynajmniej dla nas, klientow.

A i jestem za tym że to żart.
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tsuguri 
WawSpin


Kręcę od: 10.2009. 2.2010
Ręka: Prawa/Right
Posty: 230
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+40, 0, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2010|, o 18:32   

hmmm... no wiesz. jakby to się rozkręciło, to można zamówić prawie wszystko w jednym miejscu a nie a od zyliarda userów xD zamawiasz wszystko z jednego miejsca ---> bulisz za przesyłkę jeden raz. Co dalej - ceny w tym sklepie powinny być niższe niż u userów, ponieważ wszystko byłoby kupowane hurtowo zapewne(w sensie że on kupuje hurtowo to i może taniej sprzedać). no i brak zamieszania z forumowymi zamówieniami z penwisha. No i to chyba tyle.

Jestem naprawdę ciekaw, czy to tylko żart xD

ps. lol przyzwyczaiłem się do określenia "user" na innych forach xD

@down: powiedz mi, ile zapłacisz za przesyłkę od Japańca(lub do niego, jeśli wymiana), a ile za przesyłkę z Krakowa?
BTW. 3-4x taniej? 0_0 Fakt, jestem lama z trejdów, ale takiej różnicy cen chyba nie ma...
Ostatnio zmieniony przez Tsuguri |1 Kwi 2010|, o 19:25, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |1 Kwi 2010|, o 19:02   

czyli myslac taj jak ty, adamosca,
po co kupowac od pariego, jak mozna trejdnac od czlowieka z hk, japonii, czy usa od ktorego bede mial to 3-4x taniej?
prima aprilis najlepszy. pari pisał na sb, ze nie chcialoby mu sie robic czegos takiego, jak na fpsb (gaypsb) wiec wymyslil bajeczke o polskim penwishu. nice!
jezeli to prawda, moze cos z tego bedzie, ale szczerze w to watpie
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2010|, o 21:28   

No moze i to prima aprilis, ale w sumie to niezbyt pewnie chcialo by mu sie tyle pisac.
Pari, jak nas nie zrobiles w balona to to jest swietny pomysl z tym sklepem.
Nareszcie nie bedzie po podejsciu do sprzedawcy w papierniku i po poproszeniu o jakis dlugopis przez podanie jego nazwy takiej reakcji: :?: :shock: Slucham :shock: :?:
Ostatnio zmieniony przez Adio |1 Kwi 2010|, o 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2010|, o 22:42   

Primo - Prima Aprillis
Secundo - za dużo roboty, ciężko taką "zgodę" załatwić w Polsce
Tertio - wątpię żeby nawet w miesiąc sprowadzić na tyle dobrego stuffu żeby sklep nie upadł po 3 tygodniach.
Quatro - każdy ma chyba nadzieję, przydałby się Polski Penwish.
Ostatnio zmieniony przez inVerso |1 Kwi 2010|, o 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2010|, o 23:31   

Quinto - ciężko pojąć zachowanie osób psujących wszystko pisząc, że to tylko żart primaaprillisowy... Domyśliłeś się - zachowaj to dla siebie i patrz, jak Pariemu udało się nabrać kolejną osobę. A tak to 10 osób napisze, że to ściema i koniec zabawy, bo każdy, kto to normalnie by się nabrał, zostaje uświadomiony i na dobrą sprawę temat nadaje się do wywalenia. Ech...

Chyba, że z tym sklepem to prawda, ale tak czy inaczej...
Ostatnio zmieniony przez Sobol |2 Kwi 2010|, o 02:00, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2010|, o 23:41   

A ja bym się nie zdziwił, jakby sklep ruszył. Jeśli to był żart, to bardzo realistyczny. Pari ma sporo kontaktów, głowę do interesów, spełnia wymogi prawne- nic nie stoi na przeszkodzie. Jako student pewnie potrzebuje siana, więc by miał pracę, do tego na własnych warunkach. Od kilku lat miał okazję zbadać rynek i sprawdzić, czy da się na tym zarobić. Teraz po prostu robiłby to samo, ale na większą skalę. Jak pierwszy raz przeczytałem ten temat, to nawet nie patrzyłem na datę i byłem przekonany, że to starsze niż 3 dni, więc nie wątpiłem nawet. Później coś mi po głowie zaczęło chodzić... Trzymam kciuki za Sklepowego. ;D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |2 Kwi 2010|, o 16:50   

Jezeli to nie byl zart, to zla date wybrales, Pari, do ogloszenia nam tego :)
W kazdym razie, jezeli faktycznie masz takie zamiar - zycze powodzenia.
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |3 Kwi 2010|, o 12:33   

No... jak Pari nie napisał Prima Aprillis drugi dzień to zaczynam wierzyć na serio że to prawda :D

Do tej pory wierzyłem, ale jednak były te wątpliwości :]

@down: Mnie też. ;D
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |3 Kwi 2010|, o 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Suriel 
Użytkownik


Kręcę od: 1.12.09
Ręka: Juz Obie :>
Wiek: 32
Posty: 252
Skąd: KIelce (CK)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |3 Kwi 2010|, o 15:27   

MNie to az ciekawosc zjada bo jesli to zart to w zyciu takiego nie doswiadczylem :D trzyma mnie juz 3 dzien :D
_________________
"Maksym napisał/a:
"[Czw 23] Maksym: Suriel spoko gościu


>>>Pomozcie w rozwoju miasta<<<
>>>A tu dajecie moim ludzikom zatrudnienie :D <<<
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |5 Kwi 2010|, o 12:58   

a ja dopiero 5 kwietnia przeczytałem i wiecie co! Byłoby zbyt pięknie, żeby tak się stało!

prima aprillis
HAHAHA

dopiero teraz załapałem!

PS: Mój 800 post na forum PPP... musiałem! Wybaczcie!
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |5 Kwi 2010|, o 12:59, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |5 Kwi 2010|, o 22:52   

Sklep pewnie powstanie, że w prima aprillis taki post to nie rozumiem czemu, bo Pari mówił na sb o tym, że zamierza zrobić coś większego, i jak z nim rozmawiałem na gadu to potwierdził to, no i powiedział, że będzie to na początku kwietnia pewnie.

Ale czemu akurat w Prima Aprillis? Przypadek...? :smile: Nie wiem xd
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |5 Kwi 2010|, o 22:54   

Dwie opcje

1. Specjalnie dał w prima aprilis, żeby wszyscy myśleli że to żart.
2. Od dłuższego czasu się przygotowywał na zrobienie żartu.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Virtil 
Użytkownik


Kręcę od: 27.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 143
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |5 Kwi 2010|, o 23:37   

Nie no pisał na SB, że to nie fejk. Tak jak napisał Socus, więc teraz tylko oczekiwać na słowo od Pariego kiedy będzie można zamawiać.
No to tyle odemnie :mrgreen:
Mam nadzieje że rozwiałem wątpliwości.
Ostatnio zmieniony przez Virtil |5 Kwi 2010|, o 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |6 Kwi 2010|, o 12:25   

A ja nie zastanawiam się nad tym czy sklep będzie czy nie, ja zastanawiam się po co te wszystkie spekulacje ;)

Pari, bez względu na sklep sam w sobie - kawał niewątpliwie się udał :D

Użytkownicy wpadli w paranoję, a o to najprawdopodobniej ci chodziło ^^ Teraz czy sklep powstanie czy nie, i tak nabrałeś chyba większość forum ;)

Teraz pozostaje WAM tylko czekać na rozwiązanie zagadki w paranoi którą sami stworzyliście xd
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl