Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Konkurs recenzyjny!
Autor Wiadomość
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 18:14   Konkurs recenzyjny!

Postanowiłem zorganizować mały konkursik dla użytkowników forum, który przy okazji pomógłby załatać luki w brakujących recenzjach ;)

Lista modów do zrecenzowania:
- Any-X Custom
- Easy.SG2
- Enot RSVP Mod
- Evo Sunburst
- Extended Kuzu G3
- Fido Mod
- Guitrum G3 Mod
- Pirat MX
- Nia Mod
- Pro G3
- Product SC Mod
- R-Stic
- RSVP NX MMX
- RSVP MX^2
- Sub Mod
- Żółty
- Yo MX^2
- Ygo's Personal SC Mod

Na żółto długopisy, do których nie potrzebuję już recenzji.

Recenzje wysyłamy do mnie na PW. W tytule powinna znaleźć się nazwa opisywanego długopisu oraz nick recenzenta np.
Kod:
Yo MX^2- Maniek


Najistotniejszą sprawą w pisaniu recenzji jest ścisłe trzymanie się panującego tam schematu, który możemy znaleźć tutaj: http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?p=99574 . Byłoby bardzo głupio, gdyby sensowna recenzja odpadła z powodu małych niedociągnięć związanych z jej budową.

Publikowane będą tylko najlepsze recenzje dotyczące danego moda i ewentualne interesujące opinie innych recenzentów.

Osoby, które nadeślą najwięcej zatwierdzonych recenzji zostaną nagrodzone wybranym przez siebie kolorem nicka na okres 1 miesiąca!
Poza tym, w dobie funkcjonowania grupy Redaktorów, będzie to znakomita sytuacja wykazania się!

Na pracę czekam do 1 maja!

Ewentualne pytania i sugestie proszę kierować w tym temacie ;)
Powodzenia!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |25 Kwi 2010|, o 16:05, w całości zmieniany 6 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |4 Maj 2010|, o 11:10   

Panowie sprawdzić, czy wszystko się zgadza. W przypadku jakiś braków pisać na PW. Jeśli ktoś źle nazwał recenzje, to niech się nie dziwi, że jej tutaj nie ma, bo w masie innych wiadomości naprawdę trudno coś znaleźć.

Jestem bardzo zadowolony z liczby nadesłanych recenzji. Gratulacje, sami tego dokonaliście! ;)
Użytkownicy:

Precel
- Guitrum's G3 Mod
- Enot's RSVP Mod
- Easy.SG2
- Extended kUzu G3 Mod
- Evo Sunburst
- Any-X Custom
- Yo MX^2

prUce
- Pirat MX

Nyze
- RSVP MX^2
- Easy.SG2

Skyler
- Extended kUzu G3 Mod
- Product SC Mod
- Pro G3 + poprawka
- RSVP MX^2

Akeien
- Any X Custom
- Pro G3
- Żółty Mod (poprawione)
- Easy.SG2 (poprawione)
- Evo Sunburst
- Fido Mod

mojec
- Pro G3

Renkaw
- Ygo's SC

sleep
- Any-X Custom
- Żółty
- Pirat MX

krzycholek
- Żółty Mod
- Sub Mod

Marvin
- Product's SC Mod
- Ygo's SC

Ygo
- Żółty Mod
- RSVP NX MMX
- Sub Mod
- Evo Sunburst

kamikaze21
- RSVP NX MMX

Phantasm
-Evo Sunburst

mrau
- Guitrum G3 Mod
- Product's SC Mod

Mody:
- Any-X Custom- Precel, Akeien, sleep

- Easy.SG2- Precel, Nyze, Akeien

- Enot RSVP Mod - Precel

- Evo Sunburst - Precel, Ygo, Phantasm, Akeien

- Extended Kuzu G3 - Precel, Skyler

- Fido Mod - Akeien

- Guitrum G3 Mod - Precel, mrau

- Pirat MX - prUce, sleep

- Nia Mod - brak

- Pro G3 - Skyler + poprawka, Akeien, mojec

- Product SC Mod - Skyler, Marvin, mrau

- R-Stic - brak

- RSVP NX MMX - Ygo, kamikadze21

- RSVP MX^2 - Nyze, Skyler

- Sub Mod - krzycholek, Ygo

- Żółty - Akeien, sleep, krzycholek, Ygo

- Yo MX^2 - Precel

- Ygo's Personal SC Mod - Renkaw, Marvin
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |21 Maj 2010|, o 08:33, w całości zmieniany 17 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2010|, o 08:41   

Po długim czasie konkurs dobiegł końca! W najbliższym czasie powinna ukazać się na forum reszta wybranych przeze mnie recenzji ;)

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział ;) Szczerze przyznam, że zaskoczyła mnie ilość nadesłanych recenzji, a także determinacja niektórych osób, które za wszelką cenę chciały wygrać ten konkurs i pomóc naszej społeczności.

Bezsprzecznie najlepszy okazał się Precel, które nadesłał najwięcej recenzji i wszystkie prócz jednej, znalazły się na naszym forum. Preclowi serdecznie dziękuję i gratuluję wygranej ;) Kolorek jest do odebrania u FeniXa.

UWAGA!
Organizuję dodatkowy konkurs na recenzję do Pro G3! Niestety, żadna z nadesłanych prac nie spełniła moich oczekiwań i nie mogłem ich umieścić na forum.
Zwycięzca może być tylko jeden, aczkolwiek praca ma być bezbłędna! Będziecie rozliczani z każdego użytego koloru, z każdej cechy, a nawet z opinii recenzenta.

Na prace czekam do 29 maja. Zwycięzca będzie mógł pochwalić się kolorowym nickiem przez okres 1 tygodnia ;)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl