Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: FeniX
|6 Maj 2010|, o 23:23
Czy Gumix powinien wystąpić w Mam Talent?

Czy Gumix?
Tak
95%
 95%  [ 109 ]
Nie
4%
 4%  [ 5 ]
Głosowań: 114
Wszystkich Głosów: 114

Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 18:25   Czy Gumix powinien wystąpić w Mam Talent?

Jest to osoba najodpowiedniejsza z nas. Kręci dobrze w stresie (nie wiemy czy takim dużym, ale kręci) prezentuje się na scenie bardzo dobrze. Nie widzę odpowiedniejszej osoby która mogła by wystąpić w tym programie. Do tego ma już jakieś doświadczenie. Myślę, że na castingi to on powinien się wybrać, kręcąc tak jak sfsr, po prostu i pokazując nasz talent.

Oczywiście gdy wygra program, mam nadzieję że przynajmniej połowę wygranej przeznaczy na forum :D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 18:31   

A co na to sam Gumix? Zgodził się wystąpić jeśli stwierdzimy, że jest odpowiednią osobą?
Ostatnio zmieniony przez Sobol |30 Mar 2010|, o 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szczaku 
Użytkownik


Kręcę od: styczeń 2010r. Dużo przerw
Ręka: lewa
Wiek: 30
Posty: 322
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 18:35   

IMO Gumix to świetny kandydant. Widziałem na meetingu jak kręci, a do tego dobrze wygląda. Bo jakby to wyglądało gdyby taki jakiś "obdartus" wystąpił. :) Jeśli tylko się zgodzi to ja jestem za. :)
Ostatnio zmieniony przez Szczaku |30 Mar 2010|, o 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 18:47   

Już pisałem wcześniej w temacie o MT, jak najbardziej za, nikt nie zrobi tego lepiej niż nasz mały forumowy latynos : D
PTP Wymiany/Trades
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 19:43   

"Pari na PW" napisał/a:
Przeczytaj temat http://forum.penspinning....?t=6363&start=0

I powiedz czy chciałbyć wziąć udział? Jeżeli tak, to zrobię głosowanie czy jesteś odpowiednią osobą.


odpisałem na tą wiadomość:

"Temat śledzę już od dawna i szczerze Ci powiem, że spodziewałem się takiej propozycji, jeżeli portal będzie chciał bym go promował jak najbardziej mogę iść ;)

pozdro gumix"


tak więc ludu przemyślaj sprawę i decyduj, a jeżeli zdecydujesz to wysyłaj sms-y!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 21:25   

Ną, jak już ktoś ma iść to tylko gumix (; I warto przemyśleć to, co napisał Rarkej w temacie o MT, bo to byłby bardzo, ale to bardzo dobry chwyt. Cholernie mi się spodobał.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
dzidek 
Facepalm Artists


Wiek: 26
Posty: 285
Skąd: we mnie tyle siły?
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 21:39   

niech startuje, może coś z tego będzie, ale i tak wygra ktoś, kto będzie śpiewał :D
dawaj!
_________________
omom
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 21:49   

Popieram to co mówił Rarka, było by to bardzo dobre zagranie ze strony Gumixa jeśli pójdzie na casting. Jesli tak to z niecierpliwoscią, trzymajac kciuki bede czekał aż go ( mam nadzieje ) pokażą w telewizji.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 14:30   

Gumix a mogę pójść z tobą kibicować? Może nie wystąpię, bo ty jesteś idealnym kandydatem ale chciałbym towarzyszyć!

EDIT: Wyślę SMS'a jak będę miał kase na komie!

EDIT2: Do tematu... idealny.... to ty? xD
http://www.youtube.com/watch?v=7Z8Rp1v26fM
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |31 Mar 2010|, o 15:38, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 14:57   

No Gumix jak najbardziej powinien pójść, reszta została powiedziana, ja jestem za.
"gumix" napisał/a:
tak więc ludu przemyślaj sprawę i decyduj, a jeżeli zdecydujesz to wysyłaj sms-y!


Na forum jest więcej niż 2000 użytkowników, aktywnych nie wiem z 500 (?), jeden sms kosztuje chyba 2,44 czy jakoś tak, więc nie tak drogo, każdy by wysłał po 1, no to Gumix miałby duże szanse, a 3 zł niecałe to chyba nie tak drogo? ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 15:30   

Cytat:
Na forum jest więcej niż 2000 użytkowników, aktywnych nie wiem z 500 (?), jeden sms kosztuje chyba 2,44 czy jakoś tak, więc nie tak drogo, każdy by wysłał po 1, no to Gumix miałby duże szanse, a 3 zł niecałe to chyba nie tak drogo? ;)

najpierw trzeba przejść eliminacje, a potem dopiero we właściwej części programu można smsy wysyłać, więc na razie nie ma co się tym podniecać...

Gumix masz moje błogosławieństwo
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 15:36   

Żeby doszło do esów to musi najpierw casting przejść ;)

Gumix jak najbardziej. Idealny kandydant xD Ale myślę że jak są jeszcze castingi w waszych miastach i czujecie się na siłach to idźcie. A nóż się komuś uda.
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
 
klla 
Facepalm Artists


Kręcę od: 13-11-2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 248
Skąd: Rzeszów
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 16:20   

"Skyler" napisał/a:
myślę że jak są jeszcze castingi w waszych miastach i czujecie się na siłach to idźcie. A nóż się komuś uda.

Dokładnie, jeśli ktoś czuję się na siłach i nie zżera go stres niech idzie, bo nie chodzi tu tylko o gumixa, chociaż jakby się na szybko zastanowić, fakt, jest to najlepszy kandydat :wink:

Temat i w ogóle ta ankieta trochę dziwna mi się wydaje, bo to chyba głównie powinna być decyzja gumixa. Spoko, ma poparcie portalu, ale to nie portal będzie wychodzić na scene. Zresztą wynik ankiety jest chyba oczywisty.

"Mikulew" napisał/a:
Gumix a mogę pójść z tobą kibicować?

Tobie bym radziła spróbować osobno, co? :razz:
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 16:28   

Jeśli ktoś czuje się na siłach, ale na tyle żeby wiedzieć, że nie przyniesie wstydu. Proszę :3
Bo gdyby - czysto hipotetycznie - występ gumixa okazał się nieciekawy z punktu widzenia medialnego, a ktoś inny zrobiłby z siebie ofiarę, to pewnie ten drugi miałby większe szanse na pojawienie się w TV. I przyniesienie wstydu nie tylko sobie.
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |31 Mar 2010|, o 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 18:34   

Wg mnie Gumix sobie poradzi. Chocby Ci ktorzy byli na meetingu moga powiedziec ze ''ma leb'' do publicznych wystepow.
Mysle ze eliminacje powinien przejsc. Przeciez nie na co dzien widzi sie cos takiego jak penspinning.
Jak by przeszedl eliminacje, to: ''Bierzcie i glosujcie na niego wszyscy, to bedzie bowiem hobby jego, ktore dla nas bedzie pokazane''. :razz:
Ostatnio zmieniony przez Adio |31 Mar 2010|, o 18:37, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl