Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Pari
|30 Wrz 2010|, o 19:23
Mam Talent - Trzecia Edycja
Autor Wiadomość
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2010|, o 13:53   Mam Talent - Trzecia Edycja

EDIT 11.09.2010r

Padł rekord na forum PPP w odwiedzinach



I padł rekord na shoutboxie różnica czasowa między ostatnim wpisem a dopiero dodanym wynosi 30minut!!!

Film z występem można obejrzeć tutaj

http://www.plejada.pl/198...owek,wideo.html

Haha co za tekst dodali " Daniel Stradowski i jego zaczarowany ołówek"

Dodam występ który można obejrzeć na youtube


Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

oraz parodię występu Precla by Static


Wersja HQ na YouTube

KONIEC EDIT

Będzie casting do trzeciej edycji Mam Talent. Wiem, że były dwa tematy o tym ale mam pytanie, czy jakiś penspinner ma zamiar zgłosić się do tego programu?
Jak tak to trzeba pomyśleć jak zaprezentować penspinning, żeby wypadło choć dobrze i było w TV jako ciekawostka.

Dodam
Tuż po zakończeniu drugiej edycji "Mam talent" reżyser programu Wojciech Iwański napisał na swoim blogu: "A teraz zaczynam myśleć o trzeciej edycji i uwierzcie mi, że będzie jeszcze lepsza!". Co miał na myśli, nie wiadomo, ale program nie zdążył znudzić się widzom i z chęcią zobaczą oni nowe występy utalentowanych.

Trzecia edycja na ekranach pojawi się jesienią tego roku, ale castingi ruszają już niedługo. W kwietniu producenci show przeprowadzą pierwsze castingi w Zabrzu, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie. Jeśli więc macie talent, już teraz zacznijcie ćwiczyć pokazowy numer.
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |10 Paź 2010|, o 21:38, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 14:54   

No dokładnie myślę to co Anarviel. Ta Ikona go zbawi? Chyba nie ma takiego parcia na żółty kolor |: Co zmieni ta ikona? Bardziej jeszcze rozpromuje penspinning bo będzie się świecił na żółto? Oj źle się dzieje z ludźmi, którzy pogubili się w symbolice.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 15:07   

W takim razie po co ikona Tobie Shaiibon?

Prawdopodobnie większość tych nowych penspinnerów "zginie w boju", ale nawet jeśli zyskamy tych 3, to skąd wiadomo że nie zajdą na poziom mistrzów polski?

Dużo Mam Talent pomogło ogólnie mówiąc.
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 15:49   

Mi? Oprócz dostępu do forum Ikon - po nic. Chcecie - postulujcie za tym, żeby mi ją zdjąć, nie potrzebna mi ona do szczęścia, ale nie o to tu chodzi. Jak ktoś ma głowę na karku to mu Ikona nie potrzebna i tu ważne - Ikona nie da ci skilla 'myślenie'. Co się odwlecze to nie uciecze. Ja musiałem 'czekać' na Ikonę długo, a mój brat miał ją mniej więcej rok przed nią. Nie robię z tego tragedii.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 16:35   

Ludziska, ikona to nie tylko promocja penspinningu wśród zwykłych ludzi. Trzeba być też rozpoznawalnym w świecie penspinningu. Przykro mi, ale Precel jakoś zbyt na świecie znany nie jest. Shaiibon i owszem. Prawda jest taka, że to co zrobił Precel dla portalu jest najważniejsze, a nie to czy będzie miał nick w kolorze moczu. Shajbus ma rację.
PTP Wymiany/Trades
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 18:53   

Ale jezeli zasluzyl, to dlaczego ma czekac? Moze go to jara, jego sprawa. Jesli zasluzyl i chce - powinien to dostac, bo mu sie nalezy.

A te limity to sa poparte jakimis obliczeniami czy statystykami? Dlaczego pol roku, a nie 8 miesiecy?
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 19:32   

Ludziska dajcie spokój, to tylko zmiana z zielonego na moczowy kolor plus dostęp do nowego działu. Nic więcej, ikona nie spowoduje, że staniesz się pr0, ikona to nie prezydentura.
Na ikonę trzeba poczekać, bo są takie zasady forum a pół roku zleci nawet nie zobaczycie kiedy. Ikona to nie seks, który każdy pragnie mocno a jak ktoś dostanie to dojdzie do szczytu przyjemności, że się rozpływa z całym światem, znika czas i poczucie własnej osobości
PTP Wymiany/Trades
 
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 19:35   

"Mikulew" napisał/a:
Ludziska dajcie spokój, to tylko zmiana z zielonego na moczowy kolor plus dostęp do nowego działu. Nic więcej, ikona nie spowoduje, że staniesz się pr0, ikona to nie prezydentura.
Na ikonę trzeba poczekać, bo są takie zasady forum a pół roku zleci nawet nie zobaczycie kiedy. Ikona to nie seks, który każdy pragnie mocno a jak ktoś dostanie to dojdzie do szczytu przyjemności, że się rozpływa z całym światem, znika czas i poczucie własnej osobości

Ale Mikulew, mnie rowniez to wali jaki mam kolorek na tym forum, jednego tylko nie rozumiem.
Jezeli Precel woli miec ikone niz odbyc stosunek z kobieta o wielkich mozliwosciach i dodatkowo ta ikona mu sie nalezy, to dlaczego ma jej nie dostac? Spelnia warunki i chce - niech ma. Spelnia warunki, ale chce poczekac - niech czeka. Mysle, ze tutaj to jemu administracja powinna pozostawic decyzje (absolutnie nie jest to wkraczanie w kompetencje administracji, taka tylko sugestia)
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Komcio 
Użytkownik

Wiek: 37
Posty: 161
Handel: 93,18% (+41, 0, -3)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 19:37   

Jakoś nie miałem okazji...
Gratki za ten występ.
PTP Wymiany/Trades
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 19:42   

"Akeien" napisał/a:
Ludziska, ikona to nie tylko promocja penspinningu wśród zwykłych ludzi. Trzeba być też rozpoznawalnym w świecie penspinningu. Przykro mi, ale Precel jakoś zbyt na świecie znany nie jest. Shaiibon i owszem. Prawda jest taka, że to co zrobił Precel dla portalu jest najważniejsze, a nie to czy będzie miał nick w kolorze moczu. Shajbus ma rację.


dzien bez wazeliny to dzien stracony, co?

#dół
cross, +1
Ostatnio zmieniony przez Hut |18 Wrz 2010|, o 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 19:47   

To czy Precel będzie miał ikonę, czy nie, bądź czy mu się należy nie bardzo mnie interesuje, ale proszę powiedzcie mi...

Jaki kurna sens ma ta debilna zasada z czekaniem pół roku na możność dostania nowej ikony? Wiem, że jakiś kolorowy odpowie, że po to, by nie nadawać ikon pochopnie i by nie było ich zbyt wiele, ale to mnie nie przekona. Jest to idiotyczna zasada, która nie ma IMO racji bytu.

Ach, zresztą o co ja walczę, lol.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 19:57   

"Croxi" napisał/a:
Jaki kurna sens ma ta debilna zasada z czekaniem pół roku na możność dostania nowej ikony?


a no prosta, zobaczymy jaki wplyw mial jego wystep na rozwoj polskiego penspinningu

dobrze, ze na forum nie obowiązuje demokracja, bo taki jeden z drugim przegłosowaliby zbanowanie admina

radze wam wszystkim ogarnąć podniete, poczekać na rezulataty
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 20:44   

"Envy" napisał/a:
a no prosta, zobaczymy jaki wplyw mial jego wystep na rozwoj polskiego penspinningu

dobrze, ze na forum nie obowiązuje demokracja, bo taki jeden z drugim przegłosowaliby zbanowanie admina

radze wam wszystkim ogarnąć podniete, poczekać na rezulataty


Nie ma to jak nie zrozumieć co autor ma na myśli i udawać, że się rozumie, n1.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Furma 
Użytkownik


Kręcę od: Pażdziernik 2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 276
Skąd: Racibórz
Handel: 84,62% (+11, 0, -2)
Wysłany: |19 Wrz 2010|, o 01:27   

japitole, to za co chcecie przyznawac ikony? Precel odwalił kawał dobrej roboty i należy mu sie za to nagroda.

Apel do wszystkich ikon: Tak, wszyscy wiemy ze jesteście kolorowi i fajni, ale kutfa, dajcie szanse innym -_-. I tak połowa z Was nie zrobiła tyle co Precel. W sumie nie rozumiem, czemu niektore osoby sa ikonami a praktycznie nic dla ppp nie zrobily ><
_________________




Respect +21
Ostatnio zmieniony przez Furma |19 Wrz 2010|, o 01:28, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |19 Wrz 2010|, o 03:56   

Hut napisał/a:
"Akeien" napisał/a:
Ludziska, ikona to nie tylko promocja penspinningu wśród zwykłych ludzi. Trzeba być też rozpoznawalnym w świecie penspinningu. Przykro mi, ale Precel jakoś zbyt na świecie znany nie jest. Shaiibon i owszem. Prawda jest taka, że to co zrobił Precel dla portalu jest najważniejsze, a nie to czy będzie miał nick w kolorze moczu. Shajbus ma rację.


dzien bez wazeliny to dzien stracony, co?


Myślisz, że jak się zgadzam z szajbonem to się podlizuję? To życzę miłego życia z taką filozofią. Nie widziałem Szajbona na oczy, a i rozmawiam z nim rzadko. Nie ma On teraz żadnej władzy i w niczym mi pomóc nie może. Jaki sens ma podlizywanie się takiemu człowiekowi? Pomyśl logicznie zamiast dowartościowywać się poprzez udawanie, że z nikim się nie zgadzasz i Jesteś wielkim indywidualistą. Jak Ci się nie podoba, że nie dali Preclowi ikony to się powieś, czy coś.

Ogółem mówiąc - nie podoba Wam się, że Precel nie dostał ikony? To zamiast biadolić wystosujcie petycję do administracji o zmianę tego co wam się nie podoba. Rewolucję se zróbcie czy co.

Jak to envy napisał : "ogarnijcie podnietę". Cały ten Mam Talent jak na razie przyniósł mnóstwo spamu i ludzi którzy rejestrują się, a potem nie wchodzą na forum, bo sobie zapomnieli. Rejestrują się pod wpływem impulsu. Zobaczyli coś za swoją szklaną szybką, telewizorka i w podskokach ruszyli do komputerów. 3/4 z nich należy do grupy ludzi, których Pari opisał w pewnym artykule dość dokładnie:

Cytat:
... O cholera, jak on to robi?! Gdybym ja tak umiał, dookoła mnie było by sporo ludzi! Muszę się tego nauczyć, to jest niesamowite! ...

...Druga grupa to ludzie tak zwani przeze mnie „krótko dystansowi”. Patrzą na ciebie i nagle chcą umieć tak jak ty. Nie dlatego, że jest to ładne, tylko dla tego, że dzięki temu mogą być popularni. Tak samo odbierają ciebie, jako zasranego szpanera. Ciężko im wytłumaczyć, że nie robisz tego dla szpanu (choć pełno jest takich penspinnerów). Potrzebują od razu najlepszego sprzętu. Zaczynasz ich uczyć, są bardziej lub mniej pojętni, jak wszyscy. Jedyne co ich odróżnia, to brak cierpliwości. Po paru dniach (lub godzinach) ciskają długopisem i dają sobie spokój. Dociera do nich, że trzeba ćwiczyć, a ich to nudzi, woleliby od razu umieć pen spinning, tak żeby móc już dziś, zaszpanować. ...


Jak widać to daleko nie zajedzie. Dostanę teraz ognistą odpowiedź, potem ja odpiszę, potem Wy... Tak to się będzie ciągnąć. Zauważmy jednak, że Precel tak bardzo się nie uskarża, iż nie dostał ikony, natomiast Wy owszem. Dziwne? Bynajmniej. Zapytajcie najpierw Precla czy mu to przeszkadza. Nie? Niemożliwe.

Widzicie, mi się wydaje, że Precel tak jakby ma tą ikonę obiecaną, tylko troszkę na nią poczeka. W czym problem. Na prezent pod choinkę też czekacie i nie buntujecie się przeciw Św. Mikołajowi. Jesteście tylko grzeczniejsi żeby dostać ładne prezenty. Oczekiwanie zwiększa radość z nagrody.

Dotrę więc do sedna, bo wydaje mi się, że Precel czyta to wszystko i się nieźle bawi.

Preclu, czy nie zniesiesz ani jednego dnia dłużej bez ikony? Czy chęć świecenia żółtym nickiem opanowała Twoje sny? Tak? Jeśli tak, to pisz, a osobiście stworzę drobną petycję w kierunku administracji pt.: "Dajcie Preclowi Ikonę".

Dotrzyjmy do dwóch fragmentów, które mnie ubawiły.

Mikulew, czy Tobie wszystko kojarzy się z seksem? Nie mam nic przeciwko, ale jestem ciekaw jak to wpływa na życie społeczne wśród Twojego środowiska. W każdym razie porównanie Ikony do stosunku jest ciekawą propozycją.

Manti, czy Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? Myślę, że gdybyś miał szansę dostać kolorowy nick to czym prędzej byś skorzystał, bo każdego to cieszy. Nawet nie próbuj robić z Siebie takiego luzaka, że Ci to zwisa.
PTP Wymiany/Trades
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |19 Wrz 2010|, o 11:56   

"Akeien" napisał/a:
Manti, czy Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? Myślę, że gdybyś miał szansę dostać kolorowy nick to czym prędzej byś skorzystał, bo każdego to cieszy. Nawet nie próbuj robić z Siebie takiego luzaka, że Ci to zwisa.

Gdybym sie jakos zasluzyl dla penspinningu, to jasne, chcialbym. Ale w tym momencie malo czytam forum, malo sie interesuje cala otoczka zwiazana ze spinningiem. Siedze sobie w domu trzymajac bustera czy ga i sobie krece. Na penspinning.pl jestem za krotko, za malo z nim jestem zwiazany, zeby sie tak angazowac i oczekiwac nagrody.
Gdyby teraz napisal do mnie Pari czy ktos tam inny z gory "Stary, jak chcesz to dam Ci ikone, bo masz fajny avatar i zakochalem sie w tobie na meetingu" powiedzialbym, ze nie chce, bo na nia zwyczajnie nie zasluzylem. Ale gdybym byl na miejscu Precla, powiedzialbym, ze chetnie, chce sie swiecic jak psu jajca, bo do cholery, zasluzylem na to.
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl