Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Dulek solo video V1 (unofficial)
Autor Wiadomość
Matek 
Użytkownik


Kręcę od: dawna, ale nadal nic nie potrafię
Wiek: 31
Posty: 238
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |28 Lut 2010|, o 18:50   Dulek solo video V1 (unofficial)

http://www.youtube.com/watch?v=DFBTBovAkU0

Śmiało komentować. :)
_________________

The Cake is a lie.

YT i last
Ostatnio zmieniony przez Matek |13 Mar 2010|, o 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |28 Lut 2010|, o 19:12   

Najs. Drugi styl na forum po Veynerze :D . Kurde typie, ubóstwiam Twoje aeriala - potrafisz je wyrzucić z każdego slota i złapać w każdy slot, i na dodatek palm normal, palm down i palm bok :D . Trochę mi przypominają Taeryonga ale to na + i w ogóle nieziemska płynność, koksurskie hybrydy i przejścia. Pozamiatanie :F

Combo MX - poezja.

A Matka edycja fajna, bez fajerwerków i tak subtelnie się wpasowała w spinning ;)
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
HeviŁoś 
Użytkownik


Kręcę od: 12.11.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 143
Skąd: Sufczyn/ k. Tarnów
Handel: 77,08% (+37, 1, -10)
Wysłany: |28 Lut 2010|, o 19:34   

Jezu, czekałem na to solo już łohoho, Dulek ma niepowtarzalny styl, po pierwsze jest to mój idol w penspinningu, a po drugie to kocham ten styl, edycja niezła, prosta zwięzła a piękna ;D btw, pare dni temu myślałem kiedy ukarze się jego solo ;)
Gratki Matek ^^,
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
Moonshine 
Użytkownik


Kręcę od: 8.03.2009 ale miałem przerwe
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 216
Skąd: łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Lut 2010|, o 20:09   

Łuhu!! Dulek jest koxem i nie ma co do tego dwóch zdań. Jego spinning jest zacnie poezyjny. Styl<3! Edycja bez fajerwerków, ale wyszło genialnie! Kontynuuj ten projekt!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |28 Lut 2010|, o 20:36   

Przede wszystkim podziękuję za tak zacną produkcję. Jak by nie patrzeć, to złożyło się to takim fartem, iż jutro mija mój 3-ci rok z penspinningiem, a to przepiękna kompilacja tego, co ten czas zdziałał. Nie mam dużo do napisania, film jest na prawdę mega. Bije moje własne solo, a combosy złożone w całość i zgrane z muzyką sprawiają, że oglądanie ich po raz n-ty wciąż mnie strasznie cieszy. Kawał dobrej roboty, Matek i Veyner. Oby Wam chęci nie zabrakło, bo warto!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl