Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Markius - Trzecie forumowe zamówienie z Pendolsy
Autor Wiadomość
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
SkÄ…d: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
WysÅ‚any: |16 Lut 2010|, o 15:38   Markius - Trzecie forumowe zamówienie z Pendolsy


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
98,16%+1601-2



STATUS ZAMÓWIENIA: Zbieranie zamówień (Czas do 7 marca)


Film z otwarcia paczki:


Witam wszystkich w zamówieniu ze strony http://penspinstore.com/. Mam nadzieję, że z tym zamówieniem nie będzie żadnych problemów i jak pierwsze doprowadzę je szybko i sprawnie do końca.

Regulamin:

1) Jeżeli coś zamawiasz akceptujesz owy regulamin.
2) Koszt przesyłki jest dzielony przez wszystkich użytkowników.
3) Kurs dolara będzie trochę wyższy z powodu płacenia za pen-y z paypal-a (paypal bierze prowizję dla siebie zawyżając kurs).
4) Do kosztów penow należy doliczyć 4 rzeczy : przesyłkę z Pendolsy do mnie/przez wszystkich zamawiających, przesyłkę do Was, cło(patrz punkt 4) oraz prowizje która wynosi 10 % od kwoty wszystkich penów jakie dana osoba zamówiła.
5) Cło: to 25% od kwoty penów jaką zamawiacie. Ale cło może nie być, postaram dogadać się z Mr.Isc żeby na paczce wpisał np 30$ a nie jak ostatnio 150$ i dlatego urząd celny się doczepił. Będę zbierał od razu na cło bo nie chcę robić zamieszania jakie spowodowane było przy ostatnim zamówieniu. Jeśli cła nie będzie pieniądze zostaną zwrócone.
6) Zamówienia zbieramy do 7 marca 2010.
7) Gdy ktoś się wycofuje z zamówienia wygasza post. Po 7 marca nie można się wycofać.
8) Zamówienie proszę składać w takiej formie:
Uwaga: Składając zamówienia do każdej rzeczy proszę dodać link do towaru na stronie http://penspinstore.com/.
9) Zastrzegam sobie, że do regulaminu mogą dojść jeszcze jakieś punkty bo zapewne o czymś zapomniałem.

Robimy to tak: [ U RL = tutaj link produktu ]dokładna nazwa jaka widnieje w sklepie [ / URL] obok każdej jednej rzeczy cena danego przedmiotu a na dole zliczone koszty wszystkich przedmiotów
*niektóre spacje trzeba usunać

Pytania:
Po jakim czasie paczka będzie u mnie(usera)w domu?
Jeśli pójdzie tak sprawnie jak w pierwszym zamówieniu to nie licząc 3 tygodni na zbieranie zamówień powinna być u ciebie w domu w mniej niż miesiąc.
PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl