Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
ShaiiboN solo video V1 (unofficial)
Autor Wiadomość
Matek 
Użytkownik


Kręcę od: dawna, ale nadal nic nie potrafię
Wiek: 31
Posty: 238
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |13 Lut 2010|, o 08:54   ShaiiboN solo video V1 (unofficial)

http://www.youtube.com/watch?v=GSQz-SpaQ4E

Pierwsza produkcja projektu prowadzonego przeze mnie, rozpoczętego dzięki Veynerowi, któremu na wstępie chciałbym podziękować za motywację i pomoc. (;

Będę tworzyć filmiki, ludziom którzy wykazali się czymś szczególnym w penspinningu. Filmy - takie jak ten - będą tworzone każdemu, kto wpadnie mi w oko (D:), więc nagrywajcie kombosy, a możliwe że wasze solo niedługo się pojawi. (;

Pamiętajcie aby subskrybować kanał, bo więcej filmików pojawi się niebawem!
_________________

The Cake is a lie.

YT i last
Ostatnio zmieniony przez Matek |13 Lut 2010|, o 08:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |13 Lut 2010|, o 11:07   

Matek bardzo fajnie IMO edytuje, zupełnie inna półka niż MadEye ale nie nazwałbym tej półka gorsza ^^' Lubie takie coś, praktycznie bez intra , dużo spinningu ,parę jakiś wstawek jak w outro itp. Do spinningu? Dobrze ze mamy kogoś takiego jak Szajbon w PPP, no bo jest bardzo kreatywny i potrafi co nieco z koksu. Ogólnie czasem mi jego "mini lagi" przeszkadzają, ale suma summarum na wielki plus, hope for WT 11.

Jeszcze do Matka. Rob to dalej, jak mowie lubię taki "ponkotu-like" edit, tylko nie bierz nigdy jakiejś "epickiej" muzyki, prosze :D
No i ofc. zasubskybowalem, bo chyba warto. Czekam na nexty.
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |13 Lut 2010|, o 11:11, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Moonshine 
Użytkownik


Kręcę od: 8.03.2009 ale miałem przerwe
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 216
Skąd: łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |13 Lut 2010|, o 13:36   

Hmmm... Zawsze lubiłem przybajerzoną edycję, a ty mi oczy otworzyłeś na taką. Za to Ci dziękuję. Kontynuuj ten projekt, bo może być ciekawie.

Co do spinningu Szampon jest koxem i to każdy wie. Kreatywność i styl dają genialny efekt.

I oczywiście zsubkrybowane.
PTP Wymiany/Trades
 
 
BiaŁy 
Użytkownik


Kręcę od: 12 Wrzesień 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 181
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |13 Lut 2010|, o 22:25   

Bardzo Dobra edycja ... gratki Matek

A spinning ShaiiboNa jest Koxiarski ...

Pozdro
_________________
Powrót do Przeszłości ...
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |16 Lut 2010|, o 20:50   

Cóż mogę napisać. Wymyka się zwykłe, proste dziękuję ;)
Dumien jestem, że mogę być obiektem pierwszej waszej produkcji, której kibicuję całym sobą, bo według mnie takie projekty jak żadne inne są potrzebne na tym forum. Potrzebujemy ludzi, którzy się poświęcą dla innych.

Edycja jest moim ideałem, sam chciałbym tak umieć ;3 Jest mniej więcej tak kocurna, jak skill np. Toro. Ukryta w niezauważalnych przejściach, a nie w miliardzie Hai Tua. Wielkie brawa dla Matka. Z muzyką też się wstrzeliłeś, pasuje jak ulał można rzec( przy spreadach zrobiłem w gacie).

Veynerowi należą się gratulacje za motywacje (rymy, rymy, wszędzie widzę) i mobilizację Matka. Drugiej takiej pary na forum chyba niestety nie ma, a szkoda, bo owocem pracy wspólnej może być tylko coś lepszego niż pracy samodzielnej.

Oby tak dalej panowie, jest co oglądać i jest co podziwiać.
Powodzenia w dalszej przygodzie z tym projektem.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl