Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
G2-x
Autor Wiadomość
Resher 
Użytkownik


Kręcę od: 07.07.09
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 17
Skąd: Szczucin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |9 Lut 2010|, o 17:34   G2-x

G2-x

Wstęp

Jak widać po nazwie mod ten jest alternatywa dla Any-x. W tym modzie chciałem uwzględnić lepszy sposób na łączenie body i wyszło jak wyszło :mrgreen: . Zaczynamy:

Dane techniczne:
COP prawie= COG
długość = 18cm
cena = 12 - 14zl(jak użyjecie subow to 2-3zl)

Potrzebne części::

2xPilot g2(polecam jakieś suby, ja własnie w tym tucie używam suby)
1xtip Hgg(lub Pentel bk77, taki jak przy Any-x)
1xdługi wkład(jak przy Any-x)

1. Ściągamy gripy z Pilotow i rozkręcamy obudowę. Jednej ze strony ucinamy 2,5cm plastiku(jak na zdjęciu)



2. Rozkładamy mechanizm klikający i ucinamy jedna część

3. Jeden z klikerów przygotowywujemy podobnie jak w Any-x... ucinamy czubek i koniec, piłujemy, obklejamy końcuwke taśmą i nakręcamy metal tipa. Mocujemy klickera w tylnej części G2.


4. W drugie body wkladamy uciety mechanizm klikający.

5. Wkład robimy tak samo jak w Any-x(robimy zgrubienie kombinerkami), zakładamy sprężyne i łączymy body uciętym plastikiem. I gotowe!!!... Opcjonalnie możemy założyć gripy(polecam ringi z gripow g2 na przod a reszte na tyl).

Finalna wersja:


Przepraszam za jakosc zdjec ale robiłem je K550i
_________________
"Otoczony obmyślaj plany, zagrożony śmiercią walcz" - Sun Tzu "Sztuka Wojny"
Ostatnio zmieniony przez Resher |9 Lut 2010|, o 17:38, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
HeviŁoś 
Użytkownik


Kręcę od: 12.11.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 143
Skąd: Sufczyn/ k. Tarnów
Handel: 77,08% (+37, 1, -10)
Wysłany: |9 Lut 2010|, o 18:31   

Złozyłem bardzo podobnego, ale to juz jakiś czas temu.
Co do wyglądu, to miałbym zastrzeżenia, no ale jakiś kozacki insert fajne kolorki i może byc fajnie ^^
No i fanie że piszacy i klikający, ale jeśli miałbym wybierac, to wolałbym złozyć nawet any-x`a.
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
KapseL 
Użytkownik


Kręcę od: Grudzień 2010 (po przerwie)
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 43
Skąd: Krasnystaw
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |9 Lut 2010|, o 21:33   

Wizualnie nawet w porządku, faktycznie przydałby się jakiś insert. Myślę, że dobrym pomysłem było by założenie gripa od strony clickera, żeby zakryć ten biały plastik od mechanizmu klikającego.

Cytat:
ucinamy czubek i koniec, piłujemy, obklejamy końcuwke taśmą i nakręcamy metal tipa.


Fail :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl