Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
co robic po czym dziwne ale..
Autor Wiadomość
Seihe 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 673
Skąd: Radom
Handel: 100% (+84, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2007|, o 15:26   co robic po czym dziwne ale..

Mam pytanie i potrzebuje porady a mianowicie:
Jak mam trik to jaki po nim zrobic aby:
1. ladnie wygladalo
2. cwiczyc przejscie
3. cwiczyc pierwszy trik
np.:
Co wykonac po devil's sonic moze thumbaround albo co innego ale co?
PTP Wymiany/Trades
 
 
kraawiec 
Użytkownik


Kręcę od: 20.01.2007
Wiek: 32
Posty: 165
Skąd: Ostrzeszów
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |4 Wrz 2007|, o 11:59   

macie problemy.. lol.. wg mnei to popatrz sobie na filmiki jakies lepsze.. moze japonskie.. i tam znajdziesz jakies natchnienie.. Krypek ma racje.. na co robic nowe tematy? nowe posty? nowe pytania? krec a samo Ci przyjdzie!!
ja jakos nie pisze postow i co? twierdze ze juz potrafie duzo.. :P
w kazdym razie ja sei wziolem za krecenie a nie za pisanie postow..
stary.. jak patrze na ten temat (a siedzie w szkole) to mnie *** strzela.. krec i krec! nauczysz sie czegos.. a nie pytaj.. w kazdym razie to zadecyduje o twoim stylu.. jak bedziesz pytal ciagle to bedziesz krecil cos co nie bedzie Ci pasowalo ale bedzie sie podobac innym.. ehh.. szkoda gadania.. ide na przerwe..
rob jak uwazasz.. ale znasz moje zdanie na ten temat..
_________________
"nawet chaos ma w sobie jakiś porządek"
PTP Wymiany/Trades
 
 
kamiltsn 
Użytkownik


Wiek: 34
Posty: 20
Skąd: Tuszyn
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Wrz 2007|, o 20:45   

Wiesz pytalem sie bo nie chce robic czegos kijowatego, a poza tym:
KTO PYTA NIE BlaDZI!!!! :P :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
skrobi 
Użytkownik

Kręcę od: 2007
Ręka: Prawa\right
Wiek: 33
Posty: 526
Skąd: Ostrzeszow
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |4 Wrz 2007|, o 21:32   

loozik...;) ale inni penspinerzy Twoja dlonia ani palcami nie wladaja...Ty sam masz uczyc sie trickow i wymyslac jakies kombinacje aby wyrobic swoj wlasny styl krecenia.. oni za Ciebie krecic nie beda..a pozatym wejdĹş na glowna strone naszego portalu i tam masz kolejnosc nauki trickow kliknij zobacz i sie ucz..:D... moze tam cos ciekawego znajdziesz.. bo ten temat zamienil sie w wymyslanie combosa, ktory powinien byc stworzony przez CIebie...bo kazdy cos od siebie dodaje..;)pozdrawiam.. i zycze milej przygody z psem;)..
B)
_________________

Potrzebujesz pomocy?! :wink: Pisz na PW lub GG : 4959285 ! :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl