Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
II Rzeszowski

Kiedy?
15.02 - 19.02
4%
 4%  [ 1 ]
20.02
14%
 14%  [ 3 ]
21.02
9%
 9%  [ 2 ]
22.02 - 26.02
14%
 14%  [ 3 ]
27.02
14%
 14%  [ 3 ]
28.02
19%
 19%  [ 4 ]
Obojętnie, i tak przyjadę
23%
 23%  [ 5 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2010|, o 13:28   II Rzeszowski

Po ankiecie pasuje juz cos zacząć ogarniać, bo do ferii niedaleko. Chyba data jest najważniejsza, wiec od tego trzeba zacząć.
Ankieta: Jaka data bedzie najlepsza?
Na podkarpaciu będą ferie i praktycznie kazdy na wolne, dlatego uwzględniłem też dni poza weekendami.
Ankietę ustawiam na 7 dni, żeby się zastanowić i zeby ktoś sobie nie przypomniał, że gdzieś jedzie już po oddaniu głosu. :P

I proponuje od teraz pisać w tym temacie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |1 Mar 2010|, o 21:51   

Kręgle generalnie odpadają wg mnie.

Mi by mak starczył, a nie możemy się za dużo przemieszczać, bo jakby ktoś doszedł..
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
klla 
Facepalm Artists


Kręcę od: 13-11-2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 248
Skąd: Rzeszów
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |1 Mar 2010|, o 22:11   

Ja z kolei za kręgielnią bym nie była. Po pierwsze będzie chyba zbyt dużo osób i nie wiem czy wszyscy będą chcieli w to grać. Po za tym, żeby w sobotę były wolne tory to trzeba najpierw zarezerwować. No i jeszcze chodzi o koszty, bo zapewne w 10 osób na jednym torze byśmy nie grali, więc jeśli już to np po 4 osoby, a tu już też są pewne koszty. A że niedługo odbędzie się kilka meetingów to trzeba pomyśleć o kosztach przejazdu, biletów, jedzonka, więc nie wiem czy ludzie będą chcieli iść jeszcze na kręgle. Poza tym przynajmniej w tej kręgielni Galaktyka koło Tesco to jakoś dużo miejsca to nie ma, a jeszcze w sobotę to będzie na pewno więcej osób.
To tylko moje zdanie, bo jeśli będziecie chcieli iść to oczywiście ja też pójdę, bo kręgle bardzo lubię :wink:

A teraz co do miejsca dłuższego pobytu :wink:
W Nowy Świat, że tak powiem na dobre się jeszcze nie przyjął, więc tam na samej górze gdzie jest samo jedzonko jest dużo miejsc siedzących. Jest o wiele więcej miejsca niż w Graficce i o wiele mniej ludzi, a przyczyną tego jest mniej sklepów :wink: Minusem jest to, że trzeba by było podjechać autobusem, a do Grafiki nie, ale tej galerii naprawdę nie polecam (w sensie, że do meetów, bo do zakupów jak najbardziej :wink: )

"Bardziejsza" napisał/a:
Z tego co kojarzę oprócz tego, to zdaje się gdzieś na rynku była pizzeria z dobrymi pizzami i miejsca tam trochę mieli, ale to by pewnie się Klla musiała wypowiedzieć, bo nie wiem czy nie pomyliłam czegoś ;)

Pizzeri na rynku jest dużo, więc nie wiem za bardzo o którą Ci chodzi. Ale jeśli ktoś zna jakąś fajną, większą to możemy spróbować.

"Sobol" napisał/a:
W galeriach w soboty jest masa ludzi

W sumie to samo można powiedzieć o pizzeriach i mcdonaldach.

A co do bilarda to proponuję Helios, bo jest dużo miejsca i taniej niż na kręgielni, ale znowu trzeba by było podjechać autobusem.


"Pień" napisał/a:
Mi by mak starczył, a nie możemy się za dużo przemieszczać, bo jakby ktoś doszedł..

Czyli jesteś za tym co ostatnio? W sumie mógłby być, ale myślałam, że teraz gdzieś indziej pokręcimy :wink:
Ostatnio zmieniony przez klla |1 Mar 2010|, o 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |2 Mar 2010|, o 14:46   

więc jak jest 6 marca to jadę oczywiście, więc przybędę

Pociąg mam taki
odjazd: 07:40 / 08:52
przyjazd: 09:07 / 10:21
i na który pojechać... no właśnie...

"klla" napisał/a:
Widzę, że w liczbie osób to może i Tarnów pobijemy :wink:

według ciebie ilość osób = większa pozytywna atmosfera? Byłem na spotkaniach gdzie było mało osób tak z 7 i było zajefajnie. To nie zależy od ilości osób tylko od nastawienia. Jak przyjdzie 20 osób z nastawieniem "życie jest kiczawe, będzie nudno" to założę się, że nie będzie zajefajnie xD
Ale ok, pobijecie, ale następnym meecie w Tarnowie pobijemy was! Rzeszowian hahahah!

"Hiro" napisał/a:
Mikulew,
Nie, jak najbardziej przyjadę :P Nie opuszczę tego meeta. Chodzi tylko o to...
P.S: Co do osoby kulturalnej, drogi Mikulewie- no chyba nie chciałbyś osoby, co pyta o każdy trick,, ciągle gada o niczym i praktycznie to zachowuje się źle nawet, jak na krejzola? :P

ok ok, ok ok, ok ok, nie musisz się tak tłumaczyć, to nie był żaden atak. Spotkałem takich ludzi i wiem jak to z nimi jest ale mam anielską cierpliwość (chyba, że nie) do takich osób. W sumie nie osądzam czy ktoś zachowuję się źle czy dobrze. Krejzol który ciągle pyta się jaki to trick i gada o niczym? Nie spotkałem takiego...
A może to ja? <joke>

"Dzitzus" napisał/a:
Może wpadne z Fraskiem bo sie mje pytau czy go zaszczyce
6 jest zajebistą datą dla mnie tylko czy moze mi ktos powiedziec ile bilet z krakowa do rzeszowa kosztuje?

to wpadnij tak do Tarnowa, żebyśmy jechali w jednym pociągu.
"Bardziejsza" napisał/a:
W Graffice nie ma za bardzo gdzie siąść w więcej osób ;P W Nowym Świecie jak byłam jeszcze, to też nie bardzo było, ale możliwe, że coś pootwierali od tego czasu, bo było sporo miejsca wolnego jeszcze ;)

skąd wiesz? W Galerii Tarnovia według Soska nie ma w ogóle gdzie usiąść a jakoś sobie poradziliśmy na zlocie w Tarnowie 23.01, jakoś się zmieściliśmy.
"Bardziejsza" napisał/a:
Z tego co kojarzę oprócz tego, to zdaje się gdzieś na rynku była pizzeria z dobrymi pizzami i miejsca tam trochę mieli, ale to by pewnie się Klla musiała wypowiedzieć, bo nie wiem czy nie pomyliłam czegoś ;)

W pizzeri, już byyyło meeting w pizzeeeerii, coś nowego spróbujmy!!!
"Bardziejsza" napisał/a:
A co do bilarda, to może zamiast bilarda byśmy na kręgle do granda poszli :D ?

No właśnie!@! Coś nowego! Nieznane! Na żywioł lecimy!
+1 Bardziejsza
"klla" napisał/a:
Ja z kolei za kręgielnią bym nie była. Po pierwsze będzie chyba zbyt dużo osób i nie wiem czy wszyscy będą chcieli w to grać...

pierdu pierdu
"Klla" napisał/a:
"Pień" napisał/a:
Mi by mak starczył, a nie możemy się za dużo przemieszczać, bo jakby ktoś doszedł..

Czyli jesteś za tym co ostatnio? W sumie mógłby być, ale myślałam, że teraz gdzieś indziej pokręcimy :wink:

jeee Klla dobrze gada! Dać jej kubusia!
NA KRĘGLE!!!
a jak nie wyjdzie to zawsze możemy pójść gdzie indziej, co nie?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Honza 
Użytkownik


Kręcę od: 31.XII.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 8
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |2 Mar 2010|, o 15:07   

Jak coś to też wpadnę, powinienem przyjechać z Sobolem
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bardziejsza 
Użytkownik


Kręcę od: 15.12.09
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 66
Skąd: Jarosław
Handel: 91,67% (+11, 1, 0)
Wysłany: |2 Mar 2010|, o 15:24   

"klla" napisał/a:
Ja z kolei za kręgielnią bym nie była. Po pierwsze będzie chyba zbyt dużo osób i nie wiem czy wszyscy będą chcieli w to grać. Po za tym, żeby w sobotę były wolne tory to trzeba najpierw zarezerwować. No i jeszcze chodzi o koszty, bo zapewne w 10 osób na jednym torze byśmy nie grali, więc jeśli już to np po 4 osoby, a tu już też są pewne koszty. A że niedługo odbędzie się kilka meetingów to trzeba pomyśleć o kosztach przejazdu, biletów, jedzonka, więc nie wiem czy ludzie będą chcieli iść jeszcze na kręgle. Poza tym przynajmniej w tej kręgielni Galaktyka koło Tesco to jakoś dużo miejsca to nie ma, a jeszcze w sobotę to będzie na pewno więcej osób.
To tylko moje zdanie, bo jeśli będziecie chcieli iść to oczywiście ja też pójdę, bo kręgle bardzo lubię :wink:

Ja właśnie tam koło tesco nigdy nie byłam, bo słyszałam, że niezbyt fajnie, a w Grandzie( nie wiem czy wiesz gdzie, tam koło hotelu Grand, więc i blisko dworca i do mcdonaldsa nie daleko jakbyśmy chcieli zmienić, tu macie mapkę: http://maps.google.pl/map...ved=0CA0QnwIwAA )
A co do kosztu, to jeśli przed 18.oo to 40zł za godzinę za jeden tor, więc licząc 4-5osób na tor, wyjdzie jakieś 8-10zł za godzinę. No i 3zł za buty, ale to już bez żadnych ograniczeń czasowych. Tylko, że kręgle otwierają dopiero o 14bodajże, ale nie wiem jak z barem, może wcześniej. Więc wcześniej faktycznie pasowałoby gdzieś indziej ;p

http://www.undergrandbowling.pl/index.php tutaj macie galerię, cennik itp :D
Tylko jakbyśmy doszli do wniosku, że chcemy, to trzeba zadzwonić i zarezerwować, bo im ta rejestracja internetowa nie działa.

A reszta jak ma pociągi ;p? Bo pociągi Mikulewa będą podobnie jak moje xD Pasowałoby tak ustalić, żeby nikt za długo czekać nie musiał :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |2 Mar 2010|, o 15:26   

Bardziejsza nie jedziesz sama z Jarosławia, Picho jest z Jarosławia i też przyjedzie i mam nadzieje, że pojedziecie razem (btw Picho ma dziewczynę xD) więc się jakoś dogadacie. Zadzwonię do Picha, żeby coś napisał tutaj na ten temat.
A narzekał, że nikt nie kręci z Jarosławia...
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |2 Mar 2010|, o 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
klla 
Facepalm Artists


Kręcę od: 13-11-2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 248
Skąd: Rzeszów
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |2 Mar 2010|, o 15:49   

Cytat:
Pociąg mam taki
odjazd: 07:40 / 08:52
przyjazd: 09:07 / 10:21
i na który pojechać... no właśnie...

Hm, to może ten wcześniejszy, ale znając Ciebie to zaśpisz i pojedziesz późniejszym :razz:

"Mikulew" napisał/a:
według ciebie ilość osób = większa pozytywna atmosfera?

A gdzie ja coś takiego Mikołaju drogi napisałam? Sugerowałam, że będzie zapewne więcej osób po prostu :wink:

Cytat:
pierdu pierdu

A zobaczysz jeszcze, że ta kręgielnia może nie wypalić ;p Poza tym jak będziemy rezerwować kilka godzin przed i to pewnie ze 3 tory by się przydały i jeszcze w sobotę to nie wiem czy będą wolne. No ale zobaczymy. Zawsze jeszcze jest bilard i cymbergaj (no nie Mikulew?) :wink:

"Mikulew" napisał/a:
Picho jest z Jarosławia i też przyjedzie i ma nadzieje, że pojedziecie razem (btw Picho ma dziewczynę xD) więc się jakoś dogadacie.

A co ty tak ciągle wszystkim to rozpowiadasz? ;d

Więc jeśli chcecie na kręgle do Granda to przed tym znowu będziemy siedzieć najpierw w Mcdonaldzie tak? No bo wtedy do Nowego Świata się nie opłaca jechać.
Ostatnio zmieniony przez klla |2 Mar 2010|, o 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |2 Mar 2010|, o 16:23   

"klla" napisał/a:
Hm, to może ten wcześniejszy, ale znając Ciebie to zaśpisz i pojedziesz późniejszym :razz:

tja...
"klla" napisał/a:
A gdzie ja coś takiego Mikołaju drogi napisałam? Sugerowałam, że będzie zapewne więcej osób po prostu :wink:

tja...
"klla" napisał/a:

A zobaczysz jeszcze, że ta kręgielnia może nie wypalić ;p Poza tym jak będziemy rezerwować kilka godzin przed i to pewnie ze 3 tory by się przydały i jeszcze w sobotę to nie wiem czy będą wolne. No ale zobaczymy.

Zobaczymy! Lubię iść w nieznane
"klla" napisał/a:
Zawsze jeszcze jest bilard i cymbergaj (no nie Mikulew?) :wink:

Za to cię kocham!
"klla" napisał/a:
A co ty tak ciągle wszystkim to rozpowiadasz? ;d

literówka, miała być "mam nadzieję", ale wszystko jest ok, jakoś się stykną
"klla" napisał/a:
Więc jeśli chcecie na kręgle do Granda to przed tym znowu będziemy siedzieć najpierw w Mcdonaldzie tak? No bo wtedy do Nowego Świata się nie opłaca jechać.

KRĘGLE!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bardziejsza 
Użytkownik


Kręcę od: 15.12.09
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 66
Skąd: Jarosław
Handel: 91,67% (+11, 1, 0)
Wysłany: |3 Mar 2010|, o 15:30   

To jak ofiszjalnie xP?
O której i gdzie się spotykamy ;D?
I rezerwować te kręgle, czy na razie nie i w sobotę zobaczymy?
A z Pichem już rozmawiałam ;p
_________________
http://www.formspring.me/bardziejsza
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |3 Mar 2010|, o 20:38   

Jeśli ta kręgielnia jest taka oblegana to może faktycznie lepiej nie ryzykować, jeśli miało by się okazać, że nas wywalą za to, że zajmujemy miejsce a nie gramy. Z resztą ja tam nie byłem, to nie wiem jak jest :P

Jak coś to będę miał cyfrówkę (dobrze kręci filmy). A będziemy z Honzą na miejscu o 9.00 albo 10.30, zależnie, którym busem przyjedziemy.

Ten bilard i cymbergaj to w tym samym miejscu jest co kręgle? Zróbmy gdzieś w miarę blisko stacji, bo jechać na drugi koniec miasta nie znając żadnych nazw ulic i średnio miasto jakoś mi się nie uśmiecha.
No... bo już środa się kończy :P
Ostatnio zmieniony przez Sobol |3 Mar 2010|, o 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |3 Mar 2010|, o 23:03   

Bilard i cymbergaj jest w Heliosie, nie jest to tak daleko od centrum ^^

Moim zdaniem kręgle to nie za dobry pomysł, mało penspinnersko i jak nas dużo będzie to nie będzie więźi. Nie wiem jak to ująć :P
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |4 Mar 2010|, o 18:06   

Czyli z tego, co piszecie jest tak:
Nowy świat jest daleko, to samo bilard. Kręgle trzeba rezerwować, sa oblegane, jest "mało penspinnersko" i tez nie bardzo sie nadają do siedzenia i kręcenia.
Dalej jestem za mcdonaldem, bo jest blisko stacji, w pobliżu innych restauracji i pizzerii (nie bylo by problemu zeby zmienić lokal na inny, pobliski), a poza tym juz byl przetestowany i mają dobre do łączenia kwadratowe stoły.
Decyzja! :P
Ostatnio zmieniony przez Sobol |4 Mar 2010|, o 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |4 Mar 2010|, o 18:11   

Mak rządzi. Myśle że nie ma sesnu kombinować, bo tylko się pogubimy, a jakby ktoś chcał dojść to bekon.
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Ygo 
Użytkownik


Kręcę od: 11.06.09
Ręka: Lewa/left
Wiek: 29
Posty: 295
Skąd: Krosno
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |4 Mar 2010|, o 18:29   

Ja też jestem za nie-kręglami. Mak dobry, bo blisko kebaba od Turka.
_________________
Tiru Riru!



PTP Wymiany/Trades
 
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |4 Mar 2010|, o 18:36   

Może być i mac jak ostatnio. Potem pójdziemy na spontana najwyżej, a ci, którzy będą chcieli dojść będą się najwyżej kontaktować z resztą.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl