Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 18:11
[East 1/8] E1 vs E2

Kto lepszy ?
Mikulew & Arjon6
73%
 73%  [ 19 ]
Maateo & Dzojo03
26%
 26%  [ 7 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |30 Sty 2010|, o 12:27   [East 1/8] E1 vs E2

Mikulew & Arjon6


Wersja HQ na YouTube

Maateo & Dzojo03 Nie wiem czemu próba.


Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Skyler |11 Lut 2010|, o 16:42, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2010|, o 17:08   

BUMP
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |13 Lut 2010|, o 19:16   

Obrałem sobie za cel opisać każdą walkę w tej rundzie.
Więc zaczynam od tej.

E1
Od początku zaznaczam, że oglądam bez głośników. Jeśli były tam ciekawe efekty audio, to mnie ominęły.
Nie rozumiem edycji tego filmiku, ale ok, powiedzmy, że jakoś to wyszło.
Arjon: Lubię Twój spinning. Dość dynamicznie i jest pare przejść co niewielu stosuje, dobrze. Co prawda nie za trudne to combo i pewnie nagranie go zajęło Ci 5 minut, ale generalnie na +
Mikulew: Hehe... Nie chce żeby zabrzmiało to jak atak, zwłaszcza, że nie tajemnicą jest Twa niechęć do mnie, ale:
Wciąż robisz to samo. W każdym video, które robisz widze te okropne palmspiny, szadoły i specyficzne tf ch rev. Ale każdy macha jak chce. Też pewnie combo nagrane w 5 minut, ale jak już mówiłem, to nie o to w tym chodzi. Dobrze, że się bawisz PS. No spin.

E2
Mateo: Żeby móc ocenić Twój combos musze zobaczyć ile kręcisz. Widzę, że pół roku, a zatem jak na taki czas to combo zacne. Pamiętam, że ja po pół roku ledwo kleiłem combosa, a Tobie to już nawet płynnie wychodzi. Cieszy mnie to (ale nie kończ nigdy comba zwykłym infinity ;) ).
Dżojo: Podejrzewam, że kręcisz jeszcze krócej, co niestety widać. Choć dobrze, że kręcisz szybko. Lubię dynamikę.

Niestety, E2 przegrywa znacznie z doświadczeniem ponad dwuletnim E1. Zatem głos na tych drugich (E1)

(O i jeszcze jedno, to kto jest E1 i E2 wnioskuje na podstawie tego który filmik jest na górze, a który na dole. Jeśli jest odwrotnie - sory, nie chce mi sie w liste za każdym razem patrzeć.)

Down: A to wybacz, mój błąd.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |13 Lut 2010|, o 21:33, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |13 Lut 2010|, o 21:18   

Cross napisał/a:
Mateo: Żeby móc ocenić Twój combos musze zobaczyć ile kręcisz. Widzę, że pół roku, a zatem jak na taki czas to combo zacne


Co prawda u Maateo pisze, że dołączył we Wrześniu 2009, ale już jakiś czas temu wydał One Yeara czyli kręci coś ponad rok. ( http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=5728 )

E1: Przyzwoicie, tak jak przystało na kogoś z tym stażem. Spinning ładny a co najważniejsze czerpiecie z tego radość i dobrze się przy tym bawicie.

E2: Ładne, dynamiczne comba ale niestety przegrywacie z doświadczeniem.

Głos na M&A.
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |13 Lut 2010|, o 21:36, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl