Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przejścia, hybrydy, rozkminy

Czy ten temat jest/będzie przydatny?
Tak.
70%
 70%  [ 68 ]
Nie.
29%
 29%  [ 28 ]
Głosowań: 96
Wszystkich Głosów: 96

Autor Wiadomość
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |26 Sty 2010|, o 08:28   Przejścia, hybrydy, rozkminy

Uznałem ten temat za hmm... pole do popisu :facepalm: Chyba nazwa mówi sama za siebie. Prosiłbym jednak, aby nie krytykować tematu wypowiedziami typu " Wymyśliłem swoje przejście ale nie chcę go pokazać, bo pragnę, aby było unikalne". Nie. Proszę, abyś się zastanowił/zastanowiła, czy chcesz udostępniać swoją rozkminę czy nie. :smile:
Tricki winne być zuploadowane na jakikolwiek portal z opcją wideo (YT, Google Wideo itd.).
Może akurat twoja hybryda/przejście komuś przyda się do jakiegokolwiek celu ;) Ah, i jeśli chcesz spytać autora rozkminy o wykonanie, błędy itd.- rób to na PW :razz:

No, zapomniałbym. Do "odkrywców"(Tudzież tych, co wymyślili nową rozkminę :wink: )- Proszę was bodaj o filmik- jest on bodaj wymagany (możecie dać filmik w normalnym tempie+ w spowolnieniu- trochę to wyjaśni niektórym ciekawskim, a i oszczędzicie klawiaturze te kilka linijek).


No, to powodzenia :!: :wink:
Ostatnio zmieniony przez Hiro |27 Sty 2010|, o 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |27 Sty 2010|, o 00:16   

Sam pomysł jest całkiem dobry, tylko...
"Hiro" napisał/a:
tricki powinny mieć określoną skalę trudności( Tak jak na PSpedii- od 1/10 do 10/10). Wiadomo, nikt ci nie ustali skali, ale sam/-a powinniście stwierdzić, czy trick jest do zaliczany do 3/10 czy 9/10 :smile:

...tylko to jest bez sensu. Dla mnie coś może być banalne, a dla kogoś innego trudne. Dla jednego banałem jest wykręcenie 100 bustów, a dla innego 2 to sztuka. Każdy widzi, czy jest w stanie trick wykonać, czy nie.

//PS: 30 dni na ankietę?!
Ostatnio zmieniony przez Sobol |27 Sty 2010|, o 00:20, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl