Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|3 Sty 2010|, o 15:36
Nowy Portal
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 12:50   Nowy Portal

imgWitamy Nowy Rok, a wraz z nim witam was w nowym Portalu Polskich Penspinnerów. Tak tak, to nie jest kolejna zapowiedź. To się dzieje na prawdę. Ponad rok czekaliście na tą zmianę, która tak jak zapowiadałem nastąpiła. Już teraz, wchodząc na stronę główną www.penspinning.pl możecie podziwiać owoce naszej rocznej pracy. Wygląd nowej strony to wypadkowa pracy i oceny czterech osób. Mnie (Pari CSS), Madeye'a i Żubera, który był wykonawcą tego oto layoutu. Kodowaniem (php) zajął się śledź. Zaprojektowanie, stworzenie, oraz naniesienie poprawek trwało pół roku, często pracowaliśmy po kilka godzin dziennie. Mam nadzieję, że portal wam się podoba, a nasza praca nie poszła na marne. Stylistycznie ma pasować do naszego forum i myślę, że współgra z nim teraz idealnie.

Mimo, że chciałem aby wszystko było wypuszczone dopiero, gdy będzie gotowe, wygląd wizualny możecie podziwiać już teraz, śledź przekonał mnie, że nie warto dłużej ukrywać tego, a nowy rok to dobra okazja. Spieszyliśmy się, więc nie wszystko działa tak jak powinno. Na razie cały portal linkuje do forum. W przyszłości wszystkie artykuły będą widoczne właśnie tutaj. Nie działa jeszcze wyszukiwarka. Użytkownicy Internet Explorera nie ujrzą także slideshow, promującego główne działy na portalu.

Ma pasować, ale nie tylko wizualnie. Wprowadzenie nowego layoutu to tylko część tego, co się jeszcze zmieni.

Jak zauważyliście zapewne wcześniej, na forum także się dużo pozmieniało. Nie było łatwo posegregować forum, wiele działów było źle nazwanych. Mam nadzieję, że ten podział będzie bardziej przejrzysty i będzie współgrał ze stroną główną.

Tak więc, od góry patrząc, zrobiłem nową kategorię: "Regulamin". Teraz będzie on bardziej widoczny, do tej kategorii prawdopodobnie spłynie reszta regulaminów pobocznych.

Następna kategoria na forum to portal. Wszystko co się znajdzie tutaj (poza małymi wyjątkami) będzie wyświetlane na portalu. Patrząc na stronę główną i na ten dział zauważycie podobieństwo. Całość treści portalowej została podzielona na 3 części: Triki, Mody, Artykuły i Media. Cała wiedza o naszym nietypowym zajęciu, można powiedzieć, kompendium penspinningu, będzie się znajdowało tutaj. Swój rewir tutaj będą mieli redaktorzy, ale o nich trochę później.

Kategoria, która dawniej nazywała się "Penspinning" teraz została zmieniona na "Społeczność". Tutaj w dziale Penspinning, będzie można dyskutować na wszystkie tematy związane z wydarzeniami w naszej społeczności takimi jak zawody, nowinki itp. W tej kategorii pozostały tak jak dawniej Meetingi i Drużyny.

Kategoria Prezentacje została niewiele poprawiona. Doszły podkategorie takie jak "Filmy z meetingów" oraz "Zapisy do collabów". Myślę, że ułatwi to poruszanie się, odzieli tematy których nie chcemy czytać.

Recenzje i Tutoriale do najbardziej znanych modyfikacji, trafiły do portalu. W działu tym zostały więc "Długopisy i inne takie" oraz Wasze Tutoriale (inaczej, nie zatwierdzone tutoriale).

Porady to nowa kategoria utworzona z dwóch działów. "Porady i Tutoriale" oraz "Co kupować". Działy te ciężko było gdziekolwiek sklasyfikować. Można umieszczać tam swoje własne tutoriale. Więcej dowiecie się, gdy w każdym dziale określę do czego ma on służyć.

Handel i Hydepark zostają po staremu.

Dawniej kategoria Portal zmieniła nazwę na Forum. Tam będzie wszystko dotyczące działalności naszego forum oraz jego funkcjonowania. Zaczynając od Organizacji i Zarządzeń, gdzie będziecie się dowiadywać o zmianach oraz o strukturze forum, poprzez "Opinie, Pytania i Prośby", gdzie możecie wyrazić zdanie albo zaproponować zmiany, aż na dziale "Foreigners" kończąc. Tam właśnie kierujcie wszystkich obcokrajowców z ich pytaniami, propozycjami, zapisami do collabów. Na tamtym forum obowiązuje tylko język angielski. Dzięki temu, ktoś nie znający naszego języka będzie czuł się lepiej.

Tak pokrótce przedstawia się nowa struktura forum i portalu. Nie wszystko zostało jeszcze pozmieniane, możecie spodziewać się dalszej modernizacji.

Nowa grupa "Redaktorzy" którą stworzyłem, będzie zajmowała się treścią na portalu. Mam nadzieję, że znajdę kompetentnych i odpowiedzialnych ludzi. Redaktorzy nie tylko będą pisali artykuły do nowego portalu, ale zarządzali treścią forum. Grupa ta, razem będzie podejmowała decyzje które z Tutoriali, Artykułów i Filmów, powinny być na stronie głównej. Te, które są zrobione porządnie i przedstawiają wysoki merytoryczny poziom na pewno nie zostaną pominięte. W planach dla Redaktorów mam także reaktywację naszej gazetki Pentrix, tak aby ukazywała się regularnie.

Jak można dostać się do tej grupy? Tego dowiecie się, gdy skończymy modernizację, a forum będzie przygotowane pod treść, którą Redaktorzy uzupełnią. Oczywiście, to, że ktoś nie zostanie powołany do tej funkcji nie znaczy, że jest skreślony. Portal został właśnie po to zmodernizowany i podpięty pod forum, aby każdy użytkownik miał możliwość napisania artykułu, bądź robienia tutoriali, które będą ukazywać się na stronie głównej, oczywiście tylko wtedy gdy będą na przyzwoitym poziomie. Jeżeli ktoś będzie się udzielał, będzie aktywnie i z sensem pisał, zostanie na pewno wybrany redaktorem.

Komentarze pod newsami mile widziane. Czy portal się podoba? Czy spełnia wasze oczekiwania? Jeżeli nie, to dlaczego? Czy podoba wam się wygląd? Co jest mocną stroną portalu? Zapraszam do dyskusji.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 15:37   

Podglądałem od kilku dni portal jeszcze w fazie testów i nie mogłem się doczekać premiery. Domyśliłem się, że ostatnie zmiany są przeprowadzone właśnie w związku z nową stroną główną i choć niektóre z modernizacji forów zrobiłbym trochę inaczej, to myślę, że jest OK.

Wizualnie portal wygląda super, bardzo mi się podoba. Dzięki dla wszystkich zaangażowanych w nową stronę - świetna robota!
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 15:48   

bardzo ładnie :D w końcu zasługuje jak najbardziej na to, żeby ją dodać jako startowa :)
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 16:17   

Jest całkiem fpytkę, w końcu może będę podawał laikom adres do strony, a nie forum.

Taka rzecz która mnie troszkę gryzie : trzeba by zaktualizować listę tutorów, mogli dojść inni ludzie którzy chcą pomagać, a np. Stylax już nie kręci, qCover jakoś nie aktywny, przydałoby się jeszcze raz ogłosić nabory na tutorów.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 16:38   

Dwie rzeczy:
- pewnie zostanie to jeszcze naprawione jakoś lepiej, ale teraz link zatytułowany 'Kontakt' przenosi na stronę główną. Nie lepiej zrobić jakąś stronę z listą mejli do adminów, or sth? To chyba niedużo roboty (:
- linki do tematów/artykułów na forum są najczęściej ucięte - wiadomo. Jednakże czemu po najechaniu na taki link nie wyświetla pełnej nazwy? ): Irytujące.

Ale cały portal jest jak najbardziej świetny. Wszystko gites, dobra robota (;
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 16:40   

Tutorzy będą odnowieni na dniach. Osobom odpowiedzialnym za robotę gratuluję.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Vaniq 
Użytkownik

Kręcę od: 27.12.2009r
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 2
Skąd: Chojno
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 16:46   

Nie no... Powaga.
Strona wyszła wam cudne ;POby tak dalej

Pozdr

```Edit
Zobaczyłem bliżej stronę i widzę, że jest parę niewygodnych sytuacji.
Chciałem zobaczyć sobie tricki a tu mnie wyrzuca na forum ;/
A ja na forum widzę mało tricków ;/ Można by zmienić tak jak było na starym i dodać na stronie "Baza Tricków" z perspektywy początkującego wiem, że się często przydaje I co ważne kolejność nauki tricków. Filmy itp. ;/
Ostatnio zmieniony przez Vaniq |3 Sty 2010|, o 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 16:53   

Gratuluje dobrze wykonanej roboty.

Dwie rzeczy:
-w slideshow dodałbym linki.
-za ciemno mi na stronie głównej i forum, ale raczej z tym nic już nie zrobicie ;(

I dostałem chęci do rozwijania się humanistycznie. Dla takiego Portalu warto coś napisać ;)
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 17:00   

"Krasnal" napisał/a:
trzeba by zaktualizować listę tutorów


Spoko, zrobi się. Mówiłem kiedyś, że tutorom nie bedzie łatwo.

"Gildor" napisał/a:
- linki do tematów/artykułów na forum są najczęściej ucięte - wiadomo. Jednakże czemu po najechaniu na taki link nie wyświetla pełnej nazwy? ):

Dzięki, sam tego nie zauważyłem. Spróbuję coś z tym zrobić.
Cytat:
Zobaczyłem bliżej stronę i widzę, że jest parę niewygodnych sytuacji.
Chciałem zobaczyć sobie tricki a tu mnie wyrzuca na forum ;/
A ja na forum widzę mało tricków ;/ Można by zmienić tak jak było na starym i dodać na stronie "Baza Tricków" z perspektywy początkującego wiem, że się często przydaje I co ważne kolejność nauki tricków. Filmy itp. ;/

Przeczytaj pierwszego posta, to zrozumiesz, że nie wszystko jest jeszcze gotowe. Będzie dobrze. :)
"Precel" napisał/a:
-w slideshow dodałbym linki.

Będzie, ale na razie nie ma do czego linkować.
"Precel" napisał/a:
-za ciemno mi na stronie głównej i forum, ale raczej z tym nic już nie zrobicie ;(

Wszędzie jasne strony, bądzmy oryginalni :)
"Precel" napisał/a:
I dostałem chęci do rozwijania się humanistycznie. Dla takiego Portalu warto coś napisać ;)

I o to chodziło.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 17:51   

WOW no no, koledzy postaraliście się. Ładny layout, aż mi się gęba smieje :D Lista tutorów git ogólnie wszystko gra. Tylko, żeby linki od tricków i modów nie były do forum, ale to chyba z biegiem czasu... :D
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 20:15   

To ja powiem, że bardzo mi się to podoba.
Dodam, że zmusiło mnie to do zainstalowania FireFox'a. ( :lol: hahah, Cichy używa IE!)
Teraz tylko czekam kiedy pojawi się to coś na co czekam :P .
Drogie reklamy ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Radziow 
TSG


Kręcę od: Listopada 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 149
Skąd: Orzesze
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |4 Sty 2010|, o 09:34   

No nooo... szpan we wsi :mrgreen: . Wygląda naprawdę świetnie, fajnie że jest tam PPP promo. Gratuluję :smile: .
_________________
www.formspring.me/96radziow96
www.youtube.com/user/Radziow96
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |4 Sty 2010|, o 18:56   

U mnie na Chrome działa veri gud, pięknie to zrobiliście. Bardzo się cieszę, że wreszcie poratal będzie działał w całości, a nie tylko jako forum. Gratulacje dla Administracji!
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
kiecho 
Użytkownik

Kręcę od: 7 dni
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 1
Skąd: jelenia góra
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Sty 2010|, o 21:20   

świetny portal mam na dzieą ze za nie długo wszystko będzie działać
_________________
kiecho
PTP Wymiany/Trades
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |4 Sty 2010|, o 21:39   

Czy PPP Promo 2 jest wpisane na sztywno w kodzie strony, czy może będzie jakiś losowy wybór z kilku? Pari niby pisze, że redaktorzy będą mogli decydować o filmach ale także w taki sposób aby były wyświetlane na głównej?
Myślę, że od razu można dodać pierwsze Promo.
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl