Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Gildor 1st
Autor Wiadomość
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 17:13   Gildor 1st

Tak, tak, po wielu trudach udało się w końcu wyjść temu filmowi! Z góry przepraszam za opóźnienia wszelkie, ale po prostu jak sami wiecie - święta, ma się inne rzeczy do roboty niż edytowanie jakichś filmów (;

Na początku chciałem podziękować edytorowi tej produkcji, jakim niewątpliwie jest Cichy* - aplauz poproszę. Dzięki za zedytowanie tego szitu, Twoja edycja podobała mi się właściwie zawsze - prosta, ale efektowna i nie przesadnie bajerancka. Myślę, że pasuje do ogólnego zamysłu mojego twórczego.

Oczywiście następnie muszę podziękować wszystkim, którzy nadesłali filmy na ten collab - bez Was nie powstałby ten film. Oprócz tych, którzy dostali się do tego projektu chciałbym wyróżnić Nadola, którego kombo nie dostało się po prostu dlatego, że ktoś odpaść musiał. Jego film naprawdę był oryginalny stylem, a o to głównie mi chodziło. Następnie bardzo przyjemnie zakręcił loleq, który odpadł z podobnego powodu jak pan wyżej (no, może jego zasób trików nieco nie przypadł mi do gustu, ale też było bardzo dobrze). Reszty nie komentuję, bo nie trzeba - wszyscy wiemy jak kręcą.

Mam nadzieję, że nie będzie to ostatni mój kolab i że kolejne będą jeszcze lepsze - bo to co tutaj widzicie to nie są maksymalne możliwości naszych penspinnerów, wiem o tym bardzo dobrze. Ale najgorzej chyba też nie jest, prawda? (;


Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=IGa_V543Opo

Zachęcam do komentarzy.

* - na początku miał być Raeik, ale krótko mówiąc czasu nie ma.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 17:40   

Tylko ja nie mam głosu?

Anyway collab wyszedł świetnie, na prawdę teraz dopiero widać że jednak PPP ma więcej dobrych spinnerów :D

Cichy - jak na codzień Twój spinning mi się nie podoba to teraz zmasakrowałeś! Ten pen, ta klimatyczna ciemność i kąt nadały temu combosowi niesamowitego stylu, a sam wrzuciłeś niezłego skilla, gz.

Rude - tez masakrator, epickie wipsy.

Krz - oO najlepsze Twoje combo, masakry z hand aroundami i w ogóle z okrągłością całego comba extra to wyglądało. Ostatnie przejścia sa kocurskie - masywny corckscrew to handarounda do spina na paluchach i potem jeszcze wiper. Kox! I nie mów że to był fristajl :D
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 17:42   

Cytat:
Tylko ja nie mam głosu?

ja też... jak jakoś mi wróci albo dacie link do uploadu to skomentuję bo tak to nie chce radości z oglądania sobie psuć :D

EDIT:
mam dźwięk!:D
Gildor koksiurski finiszer :OOOO kocham Twoja kamerkę :D
Macioster Twój styl mi totalnie nie podchodzi, co nie zmienia faktu, że zakręciłeś combo z ładnym skillem
Reyza słownik ;) Rudy jak zwykle niezłe hybrydy, a ahoy wygląda ładnie :)
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
Ostatnio zmieniony przez Tratto |28 Gru 2009|, o 10:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 18:04   

Od siebie powiem, że to było moje 7 combo w tym miesiącu, więc byłem wykończony, wyszło jak wyszło.

Collab dobry.
PTP Wymiany/Trades
 
Phantom 
Użytkownik


Kręcę od: 22.04.2009
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 65
Skąd: düsseldorf
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 18:14   

Bardzo ladny Collab
Edycja Skroma ale Ladna
Teraz widac ze PPP ma swoj oryginalny styl :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________

PhantomPPP*
PTP Wymiany/Trades
 
Kanonier 
Fingers' Artist


Wiek: 30
Posty: 493
Handel: 100% (+19, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 18:16   

nie chce mi sie kazdego komba oceniac, jako ze bylo wielu spinnerow, poza tym len jestem, sry :/
Gildorowe kombo musze przyznac ze niemal rownie epickie co Krz. mega kreatywnosc, ten poczatek z inverse shadowami super, bardzo mi sie podobal.
Frasio, o ile zawsze lubie Twoj spinning, to to kombo akurat jakos tak nie bardzo :/ . nie wiem czy to moze troche inny kat, albo przez to ze zazwyczaj krecisz innym penem, ale tak niezbyt mi przypadlo do gustu.
macioster stylowo bardzo, chociaz jak dla mnie ciutke za szybko. finiszer moglby byc hardkorowszy (troche hipokryzja z mojej strony bo sam zawsze daje max 3 busty na koniec, ale Ty miewales lepsze finiszery niz ten ;p)
Lawliet ladnie, bardzo nawet, choc wg mnie troche za dlugo i za duzo tych sonicow roznych w palm up. uwielbiam takie finiszery, krotkie acz efektowne.
Cichy - tu sie musze w pelni z Cienkim zgodzic, o ile zazwyczaj mi sie nie podobaja Twoje komba, to ten kat + oswietlenie + skill jaki wlozyles w to kombo - mega.
matko boska, Krz, co Ty zes odje*al, normalnie zniszczylo mnie Twoje kombo. najzajebistsze jakie od Ciebie widzialem chyba, i bez watpienia najlepsze w calym kolabie, brafo.
yhh kurde, nie chce mi sie dalej tak szczegolowo komentowac, ale reszta komb nie odstawala poziomem od calosci, jedynie napisze ze szkoda ze taki kat u Reyzy, bo kombo ladne.
co do edycji, troche mi sie nie podoba to tlo w intrze i outrze, jakby sie np ruszaly te kreski albo cos to by bylo fajniej moim zdaniem : D ale juz nie mowie nic, bo sam sie na edycji nie znam, a krytykuje :p . ogolem dobra, prosta, jak nalezy, procz tego co napisalem to zastrzezen nie mam.
muzyki takiej jaka byla w podkladzie nie lubie, ale musze przyznac ze w kolab sie ladnie wpasowala.
uf no dobra, starczy tego, slowem podsumowania: spinning na +, edycja na +, ogolnie kolab na +, fajnie ze juz wyszedl.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Synchrone 
Użytkownik


Ręka: prawa > lewa
Wiek: 28
Posty: 157
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 20:01   

O mój dobry, jakież boty =OO

Pierwiej graty dla Gildora, wiedz, że twój pierwszy collab w karierze jest epicki =D.

Teraz Cichy, zabójcza edycja. Czcionka wery gut, muzyka jeszcze lepsiejsza, widzę sporo przyłożenia się do tego, jestem pełen podziwu.

Gildor - genialny początek collabu, masz fafne dłonie ^^. Piękne inversy. Zawsze mi coś nie pasowało w Twoim stylu, to kąbo jednak piękne, nic dodać, nic ująć.
Fraś - kurde, leworęczni spinnerzy są niczym rodzynki w czekoladzie. Koksu w combie co nie miara, idealna szybkość. Na końcu catch mógłby zostać w slocie T-1, zawsze to jakoś "schludniej" wygląda ;)
Macioster - cudowny styl, więcej takich oryginałów na PPP. Kto już napisał, ze ździebko zbyt krótko, i to jest prawda, mogłoby trwać nieco więcej. Dobra dynamika względem stylu, to jest coś.
Lawliet - bardzo dynamiczny początek, +. Brakło mi troszke jakichś oryginalniejszych hybryd, mimo wszystko respekt, mroczne combo.
Cichy - mam nadzieję, ze ten kąt zostanie, jednakże z drugą ręką będzie ciężej, jesli jej używasz. Bardzo stylowo, chociaż moim zdaniem mogłoby być odrobinkę szybciej.
Fahrenheit - Zakasany rękawek <333. Jeden z najlepszych combosów pod względem stylu, mistrzowski kąt. najs tipped sonic. Finiszer mógłby być bardziej przykoksany, mimo wszystko czempion.
Raem - wtf ?! Zabójcze 2p2h, tutaj edycja Cichego się pokazuje, ładnie zbliżone.Duuuuużo skillucha.
Reyza - Świetne kombinacje bustów. Styl mi nie podchodzi niestety, mimo to skillem królujesz.
Rude Boy - nieee, tego już za wiele. Wipsy =OOOOO, cudne RA, styl kosi, i jak na metraż comba, to masa skilla, perfekt.
Kanonier - Ahoy ! Ładne zmiany kierunku, stylowe hybrydy, bardzo stylowe. Schludny finiszer, gz.
Krz - tu chyba nie ma nic do pisania. Combo epickie po całej linii, styl jest nieopisany. Finiszer jest zbyt dokoksany, by na niego spojrzeć.

Ogółem kończąc, collab niezwykle udany, więcej takich naszych produkcji.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Nadol 
Facepalm Artists


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 226
Skąd: Starogard Gdański
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 20:56   

"Gildor" napisał/a:
Oprócz tych, którzy dostali się do tego projektu chciałbym wyróżnić Nadola, którego kombo nie dostało się po prostu dlatego, że ktoś odpaść musiał. Jego film naprawdę był oryginalny stylem, a o to głównie mi chodziło.

łohohohhoh. Demotywacja w pełnym i dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie będę nic dodawać w tej kwestii od siebie. Dlatego może przejdę do komentowania Comb.

Gildor: Masakra. koxurskie combo, szczególnie to inversed coś tam na początku
Frasio: Cholernie dobre wejście. Potem miodne wpisy (trochę spamu się wkradło) i finiszer tez gładziuchno wszedł
Macioster: średnio mi podeszło. mogłeś bardziej zamieszać
Lawliet: Flynnie. I to by było na tyle. Finiszer b. ładny
Cichy: Cholernie podoba mi sie twój styl. Te twisted cobra bite czy jak to się nazywa miota.
Fahrenheit: Ładnie, ale finiszer niemrawy. Tak jakbyś chciał zrobić spin ale nie wyszło ;f
raem: Oh man. you are awesome. i wish to spin just like you dude ;p
Reyza: combo przyzwoite. ładne busty. finiszer stylowy.
Rude: whoah. pieką suty aż.
Kanonier: ładny początek
Krz: najlepsze combo. IMO jesteś w ścisłej czołówce ppp
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 21:28   

Makabra, masakra i jeszcze raz apokalipsa. No kur(...), napisałbym coś dłuższego i bardziej konstruktywnego, ale chyba nie dam rady... Ręce mi się trzęsą, oczy łzawią, serce kołacze, ogień krzepnie, blask ciemnieje... Tak, to wszystko wina Krz. Ja nigdy nie myślałem że Bóg ponownie przyjdzie na świat za moich czasów. I to tak blisko Bożego Narodzenia! :P Krz, od dzisiaj mówię na ciebie Boguś (takie zdrobnienie od "Bóg").



Cała reszta też na poziomie, edycja fajna (chociaż średnio podeszła mi idea z przedstawieniem nicków), muzyka pasuje. Ale Po tym co zobaczyłem ciężko mi napisać coś więcej. :P
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Sylkin 
Użytkownik


Kręcę od: maj 2008
Ręka: Lewa
Wiek: 30
Posty: 75
Skąd: Pruszków :D
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 22:05   

Miazga. Ale po kolei:

Po pierwsze - edycja mi osobiście się nie podobała. Zapewne nawet kilka miechów temu byłbym nią zachwycony czy coś, ale powiem szczerze - teraz, gdy co nieco sobie klikam w tym Vegasie widzę, że dużo to się nie przyłożyłeś, Cichy. Przejścia między filmami są kiepskie - za długie, mnie osobiście wybijają nieco z rytmu oglądania. Intro też nie powala. Nothing personal - to nie jest tak, że specjalnie piszę to, żeby się czegoś czepnąć, ale po solo Qstry postawiłeś poprzeczkę naprawdę wysoko, i można teraz oczekiwać od Ciebie nieco więcej. Muzyka też mi nie podeszła, ale to już tylko i wyłącznie subiektywna ocena.

Niemniej jednak, to wszystko, co napisałem, nie ma żadnego znaczenia w porównaniu z samym penspinningiem. Właściwie na nikim się nie zawiodłem, a nawet od niektórych ujrzałem więcej, niż się spodziewałem. Najbardziej podeszło mi combo Reyzy, aczkolwiek mocne były także filmy Frasia, Gildora i Krz. Nieco denerwowała mnie jakość niektórych nagrań - Maciostera, Fahrenheita. Nie wiem, czy tą jakość zwalił tak Youtube, czy sama edycja, ale combo Farena ma naprawdę dobrą jakość w oryginale (u mnie nagrywane). Niemniej jednak wrażenie naprawdę dobre, myślę, że kilku penspinnerów ten collab nieźle wypromuje.
PTP Wymiany/Trades
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2009|, o 11:12   

Z przykrością stwierdzam, że pod względem efektowności penspinningu ten collab jest chyba lepszy od PPP Promo 2. Może combosy nie są tak skomplikowane (choć nie mnie to oceniać) to przede wszystkim, w większości - mimo nawet kliku zacięć - znalazło się to czego brakowało mi w Promo - płynności.

Inna sprawa, że może być to też winą/zasługą edycji/kompresji...
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2009|, o 14:24   

To ja się skupię na krytyce edycji, bo kurde trochę mnie zawiodła.

Pierwsze: Zmarnować tak epickie wejście do pierwszego kombosa w tak świetnej piosence, to myślałem, że się nie da. Ale Polak potrafi - da się. Jak wchodzi tekst to powinienem go poczuć na łydach, taki ogień powinien się sypnąć. A tu co? Ciemno jakoś, o! kombo idzie. Fajnie, tylko, że o 3 sekundy za późno. Nie wyczułeś tego momentu?

Drugie: Ogólnie kombosy trochę(a może i jeszcze bardziej) nie kleją się do muzyki. Disturbedzi grają, kolab idzie obok. Rzeczą edytora jest połączyć ich za rączki, bo im smutno jak sami :( Tylko kombo Kanoniera dobrze stykło z muzyką (chyba jeszcze ktoś banglał. A, Raem, bo w solówce popierniczał), a tak to bida.

Trzecie: Obosz, tak bezapelacyjne i bezceremonialne przejście między pierwszą, a drugą piosenką jest iście żenujące. Gdyby edycja podczas pierwszej piosenki stykała, to moje suty nie miałyby czasu się odkręcić na czas drugiej piosenki. Zszokowałbyś je, a one tego nie lubią. Krótko mówiąc - trzeba było poczekać, wyciemnić ekran, dać drugą piosenkę, żeby się rozgrzała i lekko pojaśniać ekran na czas wejścia Krzego, który muszę powiedzieć idealnie wręcz pasował do tego utworu. Nawet w obecnym stadium daje po deklu.

Czwarte: Um, to są przejścia między kombosami? Nazwałbym to przeczołganiami się. Ledwo-ledwo tam coś się rusza. Uhm, szkoda, bo jak już mówiłem wyżej, muzyczka pozwalała na istne szaleństwo dynamizmu. Tylko przy maciosterze banglało na 100%, bo muzyka się zwolniła raptownie. A tak to - nunu, nieładnie.

To chyba wszystko, jeżeli mowa o edycji. Mam nadzieję, Cichy, że przyjmiesz to jako krytykę, a nie jako atak, jak miewałeś już kiedyś przyjmować. To są największe mankamenty twojej edycji; usuń je, a będzie świetnie. Teraz jest ledwo dobrze.

Komobsy były miotopalne, przynajmniej tutaj się nie zawiodłem. Oby tak dalej.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2009|, o 20:50   

Hmm, nieźle wyszło ^^
Editing nie przykuwał mojej uwagi do momentu zmiany nuty. To wyszło beznadziejnie, ale reszta dobra ;]

Właściwie to mój pierwszy collab :P
Gildor, od kiedy zacząłeś katować inv shadowy, nie mogę się nadziwić jak mogą one tak lekko komukolwiek wychodzić. Poza tym zgrabnie, z lekkością i powyginanymi palcami, miód :)
Fraś, początek ładny, potem trochę gorzej jeśli o zgrabność i ładność idzie. Jakoś to się tak rozmywa po tak mocnym starcie.
Macioster, wyraziście i konkretnie. Japoński duch
Lawliet, początek trochę jak Taeryong (z oczywistych względów jednak nie tak ładnie), ale potem jakiegoś ognia mi brakuje. Ale takiego finishera to wciąż nie umiem zrobić :P
Cichy, ta zmiana kąta dużo daje. Znacznie lepiej to teraz wygląda i muszę przyznać, że podoba mi się (czego o wcześniejszych combach tak chętnie bym nie mówił). Ale spróbuj mniej zmian kierunków.
Fahrenheit, mi Twoje tippedy się nie podobają :P Pod koniec, przed FL TA, aż chciałoby się, żeby ten spin był większy choć o pół obrotu.
Raem ma dziwne palce :P Wstawka z 2p2h sympatyczna, ale niespecjalnie wyrafinowana. Myślę, że mogę się bliżej mu przyjrzeć.
Reyza, kreatywnie bardzo. Ładnie wyskillowane busty. Nagraj coś jeszcze ;]
O sobie nie powiem nic, bo bym wolał ponarzekać :P
Kanu, styl, baktap i ta ładna pauza po sekwencji baków. Lubię :)
Krz, bóg stylu, ale tym combem akurat mojego serca nie podbiłeś. Niektóre wcześniejsze były ładniejsze ;]

Myślę, że warto obejrzeć ;]
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
morvin 
Użytkownik


Kręcę od: 21 Listopad 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 70
Skąd: Krasnystaw
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |1 Mar 2010|, o 18:21   

ale extra, ale czad!
No ale chcialbym to zobaczyc bo:

"Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez WMG. "

;(
_________________
To nie jest tylko głos betonowych osiedli
Sami nie wiemy dokąd jeszcze będziemy biegli
My chcemy tylko żeby ludzie sami dostrzegli

Kiedyś będzie nas więcej!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |2 Mar 2010|, o 16:56   

jak chcesz dalej się cieszyć filmem to postępuj wg instrukcji :p
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl