Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Cienki RSVP Mod
Autor Wiadomość
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2009|, o 20:17   Cienki RSVP Mod

Joł, mam wam do zaprezentowania wytwór mojego dzisiejszego napadu kreatywności oraz ofc jak zawsze nudy. Lec gou!

Dane:
-Długość: ~21cm
-Waga: cięższy od Kt :D
-CoG=CoP
Cena: ok 30 zł

Długopisy:
-Pentel RSVP
-Pilot G2
-Zebra Airfit
-2x Ks Sporty Online
-Metal beifa
-Sailor Gel Pen

Części:
-body, backplug, grip RSVP
-rurka, grip G2 (co do gripa to ja użyłem suba, nie wiem jak jest z oryginałem ale testowałem super gripa i po prostu cap inaczej się układa, ale to samo generalnie ;)
-grip Metal Beifa
-grip Airfit
-2x tip z KS (użyłem subów, thx Veq :D )
-cap sailor
inserty o wymiarach (dł. x szer.)
-body: 8.8 cm x 3.81 cm
-pod rurką: 5.6 cm x 3.39 cm
-w capie: 1.8 cm x 4 cm

1. Przygotuj RSVP - zdejmij cap, wyjmij wkład, spiłuj przód jak do MMX.





2. Przód owiń insertem żeby włożyć rurkę od G2, inaczej będzie się zsuwać (ja mam za krótki insert, ale i tak tego nie widać :D )





3. Przygotuj gripy - ten z Airfita i ten z Beify przetnij na pół. Następne grip z Beify zwiń w rurkę i włóż do gripa od Airfita (nie dalej niż do połowy).





4. Załóż na rurkę gripy. Zrób to tak, aby grip od Beify kończył się równo na przodzie rurki, a grip Airfita wystawał poza niego. Włóż w to tip od KS.





5. Weź cap od Sailora - usun z niego clip razem z tą "czapeczką" (nie trzeba nic urywać, to się odczepia).

6. Utnij tą końcówkę gripa z G2 (lub suba) na której nie ma prążków, czyli jest gładka. Następnie nałóż węższą stroną na koniec RSVP (na fotce jest grubszą, pomyłka ;p) tak, żeby sięgało to do końca backpluga. W ten grip wsadź grip od RSVP - nie trzeba ciąć, ma tak wystawać! A do capa od Sailora włóż tip od KS.





7. Obwiń gripy z tyłu insertem, tak aby ten wystawał poza gripa G2. Ile? Z tym musisz poeksperymentować - jak będzie wystawał za mało, to cap nie wejdzie do końca, jak za dużo, to zemnie się z tyłu.





8. Złóż wszystko do kupy jak na załączonym obrazku. Widać jak grip RSVP pogiął się - do celowy zabieg, taki rodzaj sprężyny.





9. Brawo! Właśnie skończyłeś mojego autorskiego moda. Fajnie się kręci nieprawdaż?

Gotowy produkt:






Plusy:
-Duże momentum
-Ładnie prezentuje się podczas kręcenia
-Duża możliwość edycji wyglądu

Minusy:
-Dla niektórych może być zbyt ciężki
-Jest cięcie plastiku
-Drogi

Minusów wychodzi tyle samo co plusów ale uwierzcie - spodoba wam się ;)

Tutaj w akcji:

Wersja HQ na YouTube
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
Ostatnio zmieniony przez Cienki |11 Gru 2009|, o 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2009|, o 20:40   

Lepiej krecisz niz modujesz Cieniaszku ;P ale mimo wszystko lepszy niz wieksosc modow jakis randomow :D
PTP Wymiany/Trades
 
Rafau 
TSG

Kręcę od: I 2k8
Ręka: odkąd pamięta
Wiek: 25
Posty: 515
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2009|, o 20:52   

@up: racja

jesli nie wypromujesz tego pena to watpie czy ktos bedzie chcial go zlozyc ^^
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2009|, o 21:11   

Jeżeli ktoś to złoży to chyba tylko dlatego że jesteś MP xD Brzydkie to to strasznie, czy się kręcić da - powątpiewam, ale pewnie śmieszne wrażenie daje =D
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |11 Gru 2009|, o 22:04   

"Fuco" napisał/a:
czy się kręcić da - powątpiewam, ale pewnie śmieszne wrażenie daje =D

podobne do Pro G3 ale lepiej =D
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |11 Gru 2009|, o 22:19   

Tylko wspomnę, że suby KS Online'ów z Tesco wcale ne są subami, są o wiele cięższe od oryginalnych.

A co do moda to nawet nawet, jak nie będe miał co robić to złóże xD
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl