Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Vothar vs. Hut vs. Kazuke vs. Ygo vs. Envy vs. skedra

Który?
Rastuś
7%
 7%  [ 5 ]
Mojito Mod
15%
 15%  [ 10 ]
Royal Mod
28%
 28%  [ 18 ]
Pasiasty
33%
 33%  [ 21 ]
Scythe mod
14%
 14%  [ 9 ]
Głosowań: 63
Wszystkich Głosów: 63

Autor Wiadomość
Vothar 
Użytkownik


Kręcę od: 31.08.2009
Ręka: Prawa
Posty: 47
Handel: 100% (+50, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2009|, o 20:31   Vothar vs. Hut vs. Kazuke vs. Ygo vs. Envy vs. skedra

Z powodu dużej liczby chętnych podzieliliśmy walkę na dwie rundy. Do drugiej rundy przechodzą 3 osoby z największą liczbą pkt. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na gg/pw. Powodzenia życzę.

EDIT:
Wyłącznie nowe mody.

EDIT2:
Zdjęcia wysyłać do mnie na pw.

EDIT3:
DL przesunięty do 29.

Pierwsza runda
Deadline : 29.12.2009
Dowolny mod DC


Druga runda
Deadline : 30.01.2010
Dowolny mod SC




1) Rastuś



2) Mojito Mod




Dane:
Waga: 16 g
Długość: 21,5 cm

Od twórcy Mojito:
Tratto, to że części nie są nowoodkryte nie znaczy, że mod nie jest innowacyjny. Masz tu 'tutka' do mojego moda:
Weź body Fibracolor (u mnie zmazik), CT, M&M, Colorella albo coś, na to po obu stronach mały cap CT, w niego tip Duraflasha, na to tip Gripmatic. Na capy CT gripy durków, na tipy Durków kawałek Dr. Grip gripów. Części nie są nowe, ale zastosowanie - czegoś takiego chyba jeszcze nie było.

3) Royal Mod





Dane:
Długość: 21 cm.

4) Pasiasty



5) Scythe mod


Ostatnio zmieniony przez Vothar |9 Sty 2010|, o 00:10, w całości zmieniany 12 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Vothar 
Użytkownik


Kręcę od: 31.08.2009
Ręka: Prawa
Posty: 47
Handel: 100% (+50, 0, 0)
Wysłany: |30 Gru 2009|, o 22:14   

Na początek chciałbym podziękować wszystkim za udział. Naprawdę dobra robota chłopaki, postaraliście się. No ale ktoś musi przejść, a ktoś musi odpaść tak więc czas na właściwą część mojego komentarza.

5. Royal Mod.
Cóż, moim zdaniem dodanie ringa, kilku pasków gripa i kawałka izolatki nie czyni z Dr. Comssy nowego moda. Ale cóż... Jedyne co mi się tutaj podoba to wykonanie i edycja zdjęcia, która moim zdaniem nie powinna wpływać na ocenę.

4. Rastuś
Tutaj już zaczynają się schody. Ciężko mi było wybrać, który mod powinien znaleźć się na 4 miejscu. Rastuś czy Scythe? W końcu wybrałem Rastusia. Dlaczego? Kolory capów nie pasują do koloru body. Twórca moim zdaniem powinien albo dać białe body, albo zmienić kolory capów na żółte lub czerwone i zielone. Drugim powodem jest fakt, że te kolorki mi się już przejadły. Natomiast z zalet postanowiłem wyróżnić tylko dwie rzeczy. Dokładne wykonanie i ogólny efekt. Czekam na kolejne mody i mam nadzieję, że uda Ci się dostać do następnej rundy.

3. Scythe Mod
Minimalnie przed Rastusiem. Autor miał ciekawy pomysł... No ale czy poza pomysłem zaprezentował coś ciekawego? Szczerze mówiąc - niewiele. W tym modzie szczególnie brakuję mi gripcuta. Przez brak tego elementu mod wydaje mi się niedokończony. Zalety? Podobają mi się kolory i malowane body(?; jak się przyjrzymy zdjęciu to widać nierówności w miejscach plam, więc podejrzewam, że body było malowane). Moim zdaniem kolorki pasują do pomysłu i podtrzymują klimat (w końcu jakie inne kolory mogły bu pasować?). Czekam na inne mody autora.

2. Mojito Mod
Tutaj także miałem problem z wyborem, który mod powinien znaleźć się drugi na mojej liście. Dlaczego Mojito? Świetna budowa tego moda pozwoliła mu dobrnąć na drugie miejsce, jednak zabrakło mi tutaj czegoś w stylu motywu przewodniego, który dobrze widać w innych modach. Prostota tego moda jest niewątpliwie jego zaletą, ale też w mojej opinii wadą. I właśnie ta prostota spowodowała, że jest dopiero (ale też aż) na drugim miejscu. To chyba tyle na temat tego pena, zalety i wady już wymieniłem. Trzymam kciuki :) .

1. Pasiasty Mod
W mojej opinii ten mod mógłby śmiało znaleźć się na PMWT (podobnie jak Mojito :) ), choć do klasy pół czy ćwierć finałowych modów trochę brakuję. Wspaniała budowa, ciekawy pomysł, dobre wykonanie - to dzięki tym cechą autor Pasiastego otrzymał mój głos. Zaskoczyła mnie budowa capów - to moim zdaniem największa zaleta tego moda. Wygląd - prosty, ale bez przesady. Choć, w sumie brakuję mi takiego... Co do wad... No cóż, nie lubię modów ze schowanymi tipami/bez tipów. Nie wiem czemu, ale przeszkadza mi to podczas kręcenia (jednak to moje osobiste odczucia, więc nie mają większego znaczenia w ocenie... Choć ten fakt zawsze jakoś się na niej odbije). Kolorystyka trochę nudnawa, ale chyba pasuję do ogólnego pomysłu. Mam nadzieję, że w następnych rundach będzie jeszcze lepiej.


To tyle. Trochę się rozpisałem. Nie chcę mi się sprawdzać tego posta, więc przepraszam za błędy (ortograficznych chyba nie ma, bo nic mi nie podkreśla, ale stylistyczny czy gramatyczny mógł się gdzieś wkraść). Na koniec chciałbym jeszcze raz podziękować zawodnikom, a także tym wszystkim, którym chciało się skomentować. No i Tobie za fakt żeś wytrwał do końca moich wywodów.


EDIT:
Od twórcy Mojito:
Tratto, to że części nie są nowoodkryte nie znaczy, że mod nie jest innowacyjny. Masz tu 'tutka' do mojego moda:
Weź body Fibracolor (u mnie zmazik), CT, M&M, Colorella albo coś, na to po obu stronach mały cap CT, w niego tip Duraflasha, na to tip Gripmatic. Na capy CT gripy durków, na tipy Durków kawałek Dr. Grip gripów. Części nie są nowe, ale zastosowanie - czegoś takiego chyba jeszcze nie było.
Ostatnio zmieniony przez Vothar |30 Gru 2009|, o 22:19, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mojec 
WawSpin


Kręcę od: tak sobie
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 647
Skąd: Zielona Góra
Handel: 100% (+62, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 17:26   

jak dla mnie tylko pasiasty wygląda na nowy mod... inne to po prostu (z wyglądu) znane mody z dodatkami, takie nie na poziomie...

Głos na Pasiastego
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Freestyle 
Użytkownik


Kręcę od: lewej do prawej ręki :]
Ręka: Prawa/Right
Posty: 337
Skąd: że znowu
Handel: 96,77% (+30, 0, -1)
Wysłany: |3 Sty 2010|, o 21:31   

głos na scythe
skoro body jest malowane (co widać) to ktoś nieźle się postarał; O kolory nie pasują? to jest mroczny mod (scythe = kosa) wiec jakie chcielibyście tu kolory ? Pink vs Sky Blue? -.-

Chciałbym poznać opis Royal Moda, bo imo jest to zwykla dr comssa na pirate/fibra/mm body -.- i jakies dodatkowe gripy
PTP Wymiany/Trades
 
 
Vothar 
Użytkownik


Kręcę od: 31.08.2009
Ręka: Prawa
Posty: 47
Handel: 100% (+50, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2010|, o 00:07   

Tym razem krótko - do następnej rundy przechodzą: Envy, Ygo i Kazuke. Gratuluję.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ygo 
Użytkownik


Kręcę od: 11.06.09
Ręka: Lewa/left
Wiek: 29
Posty: 295
Skąd: Krosno
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2010|, o 00:38   

1. Rastuś - ogólnie wyglądem nie powala, rasta to raczej nie moje klimaty, ale może się kręcić nieco Buster-like, więc do pewnej grupy odbiorców trafiłby z niemałym zainteresowaniem.

2. No comment

3. Royal - słabo tu jeśli chodzi o to czy mod jest nowy. Dr. Comssa plus parę bajerów na wygląd, w tym krzywo pocięte durki - nie podoba mi się.

4. Pasiasty - mój faworyt. Na niego oddałem głos. Całkiem fajnie rozkminiony i jednocześnie bardzo estetyczny. Pewnie go złożę jak dorwę części.

5. Scythe - pierwsza myśl: Żółty z outsertem i innymi tipami. Jednak jak się okazało jest inaczej. Malowane body to ciekawy pomysł. Poniekąd nie rozumiem oskarżeń o 'brzydkość' moda. Chyba w samym założeniu miał być mroczny, a efekt został osiągnięty ;)
_________________
Tiru Riru!



PTP Wymiany/Trades
 
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2010|, o 08:26   

1. Rastuś

Podobnie jak Ygo - Brak reakcji. Najmniej mi się podobał.

2. Mojito Mod

Ładnie, estetycznie zrobiony. Główna wada - wygląd. Praktycznie nic tu nie ma:
- Całe durki co prawdopodobnie przeszkadza w kręceniu.
- Mógł być chociaż trochę w Gimpie przerabiany.
Na początku mój faworyt, teraz jednak wolałbym zagłosować na gościa dwie pozycje niżej - Pasiastego.

3. Royal Mod

A jak do Ballsigna dam durki, ringi i body SP to to będzie Ballsign Mod by Bonkura? :D
- Nie wzorowałem się na Dr.Comssie, po prostu tak się złożyło.
Motywem przewodnim miały być szachy. A dokładniej figurki szachowe. Dlatego użyłem tipów Dr.Gripa jako główki gońca. W pierwszym projekcie były to tipy Airfit.

4. Pasiasty mod

No w końcu po tych nudnych, brzydkich modach doszedłem do Pasiastego. Jak najbardziej był moim faworytem. Może wyglądem nie powala, lecz na pewno kreatywnością autora. Użycie capów s777 mx'a bardzo mnie zaskoczyło i od razu wiedziałem, że to Envy :P . Niestety nie głosowałem na niego, lecz na Mojito moda. Czekam na pełnego tutka :) .

5. Scythe Mod

Widać ilość włożonej pracy autora, ale czy warto? To body wygląda na nie równe przez te malowidła :) , więc odczucia podczas kręcenia nie będą miłe. Niezły pomysł. Ładnie dobrane kolorki. Edycja - słaba. A co do tego co się wyżej nade mną wypowiadał:
- Jak w Żółtym zmienie gripy, tipy dam np. Polskie KS Online Sporty to powiedz, że to Żółty z innymi tipami i gripami to cie chyba zastrzelę! Mod to Mod. Ma kreślone proporcje i części z jakich jest wykonany. Bardzo ładny mod :) .

6. No name and no author

Gratulacje dla autora! Przepiękny mod! Edycja lepsza niż w PPP Promo 2nd! Po prostu miód. :D A tak poważnie: To kto nic nie zrobił i czy można znać pełną listę autorów? Wiadomo, jakie mody przeszły i jacy moderzy przeszli, ale nie znamy kto co zrobił. :]

Gratuluję wszystkim uczestnikom!

Kazuke - Autor Royal Mod ( tak, tego, na którego nie wiadomo, dlaczego ma aż 28 procent głosów ) :D .
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kazuke |9 Sty 2010|, o 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2010|, o 11:53   

Kazuke napisał/a:
Kazuke - Autor Royal Mod ( tak, tego, na którego nie wiadomo, dlaczego aż 28 osób głosowało ) :D .


To że masz 28% nie znaczy że głosowało na Ciebie 28 osób... Głosów masz 18 ;)

Co do modów to właśnie taką trójkę chciałem zobaczyć w następnej rundzie. Zapowiada się ciekawie.
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2010|, o 12:18   

Sorki, już poprawiłem. Myślałem o procentach, a napisałem o głosach ;d.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |9 Sty 2010|, o 12:49   

Dzięki za battle. Mój mod może nie wygląda powalająco (chociaż mi sie podoba xD), ale kręci się naprawde zacnie. Użyłem tu nowych, chyba nigdzie nie używanych pisaków i często niewykorzystanych capów z line style, które są całkiem dobrym materiałem na obciążenie końcówek.

Rastuś here ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2010|, o 13:52   

ja osobiście głosowałem na Mojito

spodziewałem się, że te mody przejdą i mam nadzieję, że ich autorzy w następnej rundzie pokażą coś naprawdę kreatywnego
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl