Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 20:01
Do kiedy?
Autor Wiadomość
Resher 
Użytkownik


Kręcę od: 07.07.09
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 17
Skąd: Szczucin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |7 Gru 2009|, o 20:12   Do kiedy?

Ostatnio po przeczytaniu opinii ze wiele osób kończy z PS, naszło mnie refleksyjne pytanie. Do jakiego czasu bedziecie sie zajmować PS(i czy w ogóle macie zamiar skończyć)??
_________________
"Otoczony obmyślaj plany, zagrożony śmiercią walcz" - Sun Tzu "Sztuka Wojny"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |7 Gru 2009|, o 20:48   

Ja przykładowo nie mam zamiaru przestać kręcić. Bo i po co?

Tak w ogóle to nie rozumiem ludzi, którzy przestają kręcić; nie czaję jak ten sport może się w ogóle znudzić oO Tutaj ZAWSZE można się czegoś nauczyć, a jak już umiesz wszystko to, co inni, to wymyślasz własne koncepty, rozkminy, przejścia, hybrydy, cokolwiek. No i teraz stwierdzenie, że to się nudzi jest co najmniej nie na miejscu moim skromnym zdaniem.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tmkk 
TSG

Kręcę od: 9 X 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 104
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |7 Gru 2009|, o 21:13   

Poza tym nie można chyba z tym skończyć, jeżeli kręcimy już jakiś czas. Ja na przykład kręcę niby tylko z 2 miechy, ale nie mogę normalnego długopisu w rękach spokojnie utrzymać =D Zawsze zostaje już ten nawyk.
Moim zdaniem nawet nie warto kończyć, bo ps jest wspaniałą i niedrogą sprawą (nikt nie musi mieć dr.kt we wszystkich możliwych kolorach). Dużo osób nie tyle co przestaje kręcić, ale tylko ogranicza, ze względu na brak czasu lub inne aspekty.
_________________
http://www.youtube.com/user/tmka3
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |7 Gru 2009|, o 21:22   

Moze sie znudzic, moze zabraknac motywacji albo mozna przestac krecic z powodu braku czasu.
Gildor: mowisz tylko o tych, ktorzy chca byc najlepsi, co z tymi, ktorzy kreca tylko dla zabawy? Kazda zabawa moze sie kiedys znudzic. W penspinningu mozna osiagnac poziom, ktory cie satysfakcjonuje i juz niczego wiecej sie nie uczyc (jak ja) a potem, predzej czy pozniej (mam nadzieje, ze u mnie pozniej xd) to sie znudzi.
Nie mowcie, ze bedziecie krecic zawsze, kazdy mlody penmacher tak mowi a inaczej dzieje sie jak idzie na studia czy zaklada wlasna rodzine.

Powiem tak: chcialbym krecic jak najdluzej bo to naprawde fajne. Nigdy nie mialem epickich wynikow, nigdy nie bede mistrzem Polski, ale umiem zrobic cos fajnego, ladnego i to mnie cieszy.
PTP Wymiany/Trades
 
Resher 
Użytkownik


Kręcę od: 07.07.09
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 17
Skąd: Szczucin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |7 Gru 2009|, o 21:25   

Sam tez nie kręce długo(5 miechów), i Ps to dla mnie swego rodzaju nałóg(czuje wręcz dyskomfort jak nie mam pena w kieszenixD). Nie mam super penow bo krucho u mnie z dobrymi papierniakami(kręce Super Piratem z gripami g2 i tipami), ale jednak Ps daje mi radość z każdego bakfalla czy innego combosa, i myślę ze z Ps zostanę na bardzo ale to bardzo długo(czyli mam na dzieje na zawsze)......
Moja wypowiedź jest troche zakrecona ale jakoś weny nie mialem:)


@up może i sie Ps znudzi ale nigdy nie zapomnisz trikow i nałóg zostanie


@down: Może i masz rację ale samo nauczenie sie kilkunastu trikow zostaje na całe życie i nawet po latach można zaszpanować(taka refleksja)
_________________
"Otoczony obmyślaj plany, zagrożony śmiercią walcz" - Sun Tzu "Sztuka Wojny"
Ostatnio zmieniony przez Resher |7 Gru 2009|, o 21:31, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |7 Gru 2009|, o 21:27   

"Gildor" napisał/a:
No i teraz stwierdzenie, że to się nudzi jest co najmniej nie na miejscu moim skromnym zdaniem.


No pewnie, że się nudzi. Znajdujesz nowe, ciekawsze zajawki. Masz ważniejsze rzeczy do roboty. Owszem, na pewno będziesz jeszcze kręcił przez długi czas, bo to jednak już taki nawyk, ale sama ochota na naukę nowych, coraz bardziej wymyślnych tricków z pewnością mija. Wiem, co mówię. :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nadol 
Facepalm Artists


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 226
Skąd: Starogard Gdański
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |7 Gru 2009|, o 21:39   

"Dulek" napisał/a:
ale sama ochota na naukę nowych, coraz bardziej wymyślnych tricków z pewnością mija

ot co. z ust mi to wyjąłeś ;P
O golnie to wg mnie nie da się definitywnie skończyć z penspinningiem. To jest swojego rodzaju nałóg który nigdy nie mija ;]. nie wierze ze ktoś kto "robi sobie przerwę" nie wykręci długopisem chociaż czardża na omawianiu poezji na polskim (dla mnie swoista męczarnia).
Jednakże chęć do nauki nowych trików mija. To najszczersza prawda. Mhh ale w sumie to dzięki temu powstają genialne rozkminy z prostych trików ;P
Ogólnie to kończyłem już z tym 3 razy. trwało to po miesiącu. I tak kręciłem w przerwach chociaż patykiem(wakacje) albo jakimiś takimi inszymi przedmiotami.

W sumie to zastanawia mnie jedno. Po co niektórzy definitywnie z tym kończą. Dla mnie to jest oznaka pogoni za skillem. ja mogę całymi dniami robić jakaś poprzednio uczoną rozkminę i mi to sprawia przyjemność. Z reszta penspinning jest dowodem na to że nie jestem taki jak inny. Jestem w pewnym rodzaju inny. Robie coś co inni uważają za coś "GODLIKE" .
Warto przypomnieć ze penspinning to głownie hobby. To tego wspaniałe. Penspinning wielu moich znajomych załamał bo stwierdzili że nie maja żadnego hobby przez co mniej wartościowymi. Mówie serio.

Kto doczytał do końca to gratuluje. Ja raczej nigdy z tym nie skończę. TA będę pewnie tłukł nawet wieku 50-60 lat xDDD.
Ostatnio zmieniony przez Nadol |7 Gru 2009|, o 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |7 Gru 2009|, o 22:09   

Do momentu, kiedy przestanę.
Nigga, please. Warn.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
Ostatnio zmieniony przez MadEye |8 Gru 2009|, o 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
AiZ 
Użytkownik


Kręcę od: 09.11.2009
Ręka: Lewa
Wiek: 33
Posty: 51
Skąd: Ożarów
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |7 Gru 2009|, o 23:13   

Kręcę stosunkowo krótko. Miałem wiele zajawek na mase dziwnych, nietypowych zajęć i zawsze szybko się to kończyło. Ale czuję że tym razem jest inaczej. Jakby to powiedzieć PS pomaga mi przetrwać, gdy zaczynam kręcić odrywam się od rzczywistości. Istnieję tylko ja i pen. Moim celem jest osiągnięcie perfekcji i wyronienie własnego stylu. I póki PS będzie moją "ucieczką" nie zamierzam przestać. No i jak wyżej wspomniano PS to nałóg z którego ciężko się wyrwać:D
_________________
Jeżeli upadłeś, to zanim wstaniesz zastanów się dlaczego upadłeś
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sectienne 
Użytkownik


Ręka: Prawa.
Wiek: 27
Posty: 54
Skąd: Kraków.
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2009|, o 11:45   

Jakzabraknie mi :czasu,motywacji. Nie mam pojęcia, kiedy skończę swoją przygodę z penspinningiem. Na razie jestem tylko noobem, który się uczy. Na razie jest wiele tricków, które muszę opanować, więc wątpię, czy mi się to znudzi na razie.
_________________
girl in mirror.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Resher 
Użytkownik


Kręcę od: 07.07.09
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 17
Skąd: Szczucin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2009|, o 13:50   

Moim zdaniem to jest jak z rowerem nauczysz sie jezdzic i już to Ci zostaje, a penspinning nawet jak znudzi to odruchy jeszcze zostaną(np. Robienie TA czym sie da)

@down: nie chodziło mi o szpanowanie typu "wyjdz i pokaż" mialem na myśli raczej coś w stylu że po kilku latach np. majac juz rodzine pokazesz sie przy dzieciach rodzinie ze jednak umiesz to i owo bo skill Ci pozostanie(przykład troch nawyrostxD)
_________________
"Otoczony obmyślaj plany, zagrożony śmiercią walcz" - Sun Tzu "Sztuka Wojny"
Ostatnio zmieniony przez Resher |8 Gru 2009|, o 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2009|, o 14:02   

"Goldflame" napisał/a:
@down: Może i masz rację ale samo nauczenie sie kilkunastu trikow zostaje na całe życie i nawet po latach można zaszpanować(taka refleksja)

Jak masz szpanować pen spinningiem to lepiej w ogóle nie kręć (taka refleksja...)

"Rafik" napisał/a:
Gildor: mowisz tylko o tych, ktorzy chca byc najlepsi, co z tymi, ktorzy kreca tylko dla zabawy? Kazda zabawa moze sie kiedys znudzic. W penspinningu mozna osiagnac poziom, ktory cie satysfakcjonuje i juz niczego wiecej sie nie uczyc (jak ja) a potem, predzej czy pozniej (mam nadzieje, ze u mnie pozniej xd) to sie znudzi.

Ja kręcę dla zabawy (chociaż może się inaczej wydawać ;p) od już 2,5 roku i dalej uczę się nowych trików chociaż miałem zapaść (nawet moja mama zauważyła że mi mija ;p) to znowu zacząłem coś nowego klepać. Zerwanie z PS wiąże się raczej z brakiem czasu tudzież znalezieniem innej zajawki. Chociaż wiadomo - to jak z jazdą rowerem, jak masz zwykły długopis to na lekcjach TA czy sonici porobisz ;p
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
KhaDori 
Użytkownik


Kręcę od: 24.02.08
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 449
Skąd: Siemianowice śl.
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2009|, o 16:51   

"Cienki" napisał/a:
"Goldflame" napisał/a:
@down: Może i masz rację ale samo nauczenie sie kilkunastu trikow zostaje na całe życie i nawet po latach można zaszpanować(taka refleksja)

Jak masz szpanować pen spinningiem to lepiej w ogóle nie kręć (taka refleksja...)



Lepiej udawać że to nie jest szpanerskie? PS jest bardzo szpanerski i to już tylko twój wybór - czy otwarcie sie przyznasz do tego, czy bedziesz dalej udawał "no co, ja tylko kręce przy znajomych" ;d

A co do tematu, to z ps nie da sie skończyć. Sam kręcę już spory kawał czasu, i mogę to potwierdzić. Faktem jest też to co napisał Duleck, że ciśnienie na poznawanie nowych trików spada prawie-że do zera. Tylko że jeśli kręcisz tyle czasu to potem jesteś w stanie samemu hybrydy wymyślać, i to jest fajne ;) Tak więc - Można skończyć z częstym postowaniem na forum, można skończyć z masowym poznawaniem nowych trików ale nie da się skończyć z pen spinningiem ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2009|, o 19:59   

Z tym po prostu skończyć się nie da. Nie wierzę, że ci, którzy deklarowali na forum swoje odejście od PS widząc podłużny przedmiot nie mają skojarzeń od razu z jednym. Głównym czynnikiem uniwersalności Penspinningu, jest to, że uprawiać można go dosłownie wszędzie, zawsze znajdzie się minutę żeby nawet wykręcić to jedno combo. Można skończyć z godzinnymi treningami, monotonną i ciężką nauką tricków i kombinowaniem nowych hybryd, ale jak już wyżej wspomniano tricków się nie zapomina. Penspinner mając długopis w ręce bez zastanowienia wykorzystuje go do kręcenia, a na swoim przykładzie podam, że od pewnego czasu robię to nawet nieświadomie. Jeżeli chcielibyśmy całkowicie z tym skończyć to bez użycia siły nie ma tu mowy, ale to będzie powracać...
PTP Wymiany/Trades
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2009|, o 21:10   

Ja zainteresowałem się PS przed wakacjami (albo w trakcie? :/ ) - nauczyłem się TA i mi narazie starczyło. Ale 3 miechy temu znowu na yt się natknąłem na jakiś tutek (bodajże FP Bonkury...) i obejrzałem. Wpisałem w google "penspinning" - oczywiście nasz portal wyskoczył jako pierwszy - kolejność nauki trików... no i się zaczeło :D . Trochę żałuję, że miałem taką przerwę teraz byłbym pewnie o niebo lepszy. Ale i tak się cieszę, że się tym "zaraziłem", nie zamierzam narazie robić przerw, a co dopiero kończyć z PS (wooo... do tego to daleko mi jeszcze ;D ). Staram się to również pokazać wszystkim innym, kręcę na przerwach w szkole (to nie szpan!) - nawet na grach multiplayer typu Quake ustawiam sobie binda: VISIT www.penspinning.pl OR www.ubsp.info (no bo wiadomo, "po polskiemu nie każdy rozumie" :) ). Wydaje mi się, że kto choć raz zetknął się z tym, nauczył się fundamentali, to nigdy nie oduczy się tego.

Arti222 napisał/a:
Penspinner mając długopis w ręce bez zastanowienia wykorzystuje go do kręcenia, a na swoim przykładzie podam, że od pewnego czasu robię to nawet nieświadomie.


Mnie się zdarzyło nawet kręcić kabanosem O.O :D

Pzdr.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl