Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
VIII Meeting w Krakowie
Autor Wiadomość
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2009|, o 17:09   VIII Meeting w Krakowie

Chyba już nadszedł czas.

Meeting odbędzie się w tym samym miejscu co poprzednio - czyi auli UJ na ul. Grodzkiej 53. W lutym tam się odbył meeting i chyba fajno było. Z 15 minut z buta od dworca, blisko centrum. Kto był, ten sam wie.

Ja myślałem o zrobieniu turnieju, jednak dużo lepiej zorganizowanego niż w poprzednim roku - może zaprosić jakieś media, jakiś zrobić rozgłos, znaleźć jakiś sponsorów. Na pewno ciekawy sposób promocji pen spinningu i w końcu jakiegoś pierwszego porządnego turnieju, w szczególności może być to próba przed MP, które mają być kiedys zorganizowane na żywo. Tutaj to oczekuję waszej opinii czy warto, jak tak to pewnie już się jakoś pojedynczo będziemy dogadywać.

Aha, dwie ważne sprawy na koniec. Salę dostaniemy, ale trzeba pomóc w wynoszeniu ksiażek. Książek jest do wyniesienia 30 000, każda mniej więcej wielkości mniejszego tomu encyklopedii. Tak więc będziemy się pewnie spotykać jakoś po weekendach. Kto z Krakowa, jak tylko ma czas, przyjeżdża i przenosi. Noszenie i tak dopiero pewnie od stycznia, bo od środy trzeba poczekać 21 dni (takie przepisy)

2. Termin będzie raczej narzucony odgórnie, ciężko znaleźć termin, żeby sala była wolna w sobotę i niedzielę. Raczej przestawiania nie będzie, zostaje tak jak będzie planowane, czyli styczeń/luty.

I prywata - jak ktoś potrzebuje noclegu bo przyjeżdża z daleka, to pisać do mnie - oczywiście za darmochę. Dulek i Sonic jak przyjeżdżają to mają pierwszeństwo, jak nie, to wtedy kto inny może przenocować. 2,3 osoby max pewnie.[/b]
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szczaku 
Użytkownik


Kręcę od: styczeń 2010r. Dużo przerw
Ręka: lewa
Wiek: 30
Posty: 322
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |22 Mar 2010|, o 18:12   

Imo meeting był udany, a organizacja lepsza niż na naszych wycieczkach szkolnych, co nie Lewy? (brawa dla Krasnala)
Pari zaskoczył pewnie wszystkich. :D Ta torba podróżna pełna penów to było coś.
Podobał mi się pomysł z przekazem na żywo. Ogólnie było super, a o osobach już nie wspomną bo atmosfera też była fajna. :D Podsumowując: CZEKAM NA NASTĘPNY!!! :D
_________________
Subskrybuj mnie na You Tube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 16:44   

Mam pytanie...
czy będzie podobny film z tego spotkania jak np. był film zrobiony rok temu?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 16:53   

Z tego co widziałem nikt meetingu nie nagrywałem.

Ja zrobię z turnieju jak będę mieć trochę czasu.
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl