Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Maniek
|25 Paź 2010|, o 16:54
PPPedobear
Autor Wiadomość
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 20:57   PPPedobear



Pomysł powstał na meetingu w Krakowie
Skąd ta nazwa?
Nazwa "PPPedobear" składa się z dwóch członów:

1. "Pedo" - odnoszącego się do natury mema, jego dewiacji seksualnej jaką jest pedofilia.
2. "bear" - odnoszącego się do wyglądu atrakcyjnego dla małych dzieci (od angielskiego "miś", "niedźwiedź").
3. "PPP" - nie muszę tłumaczyć.

Z Virtilem pomyśleliśmy oraz zauważyliśmy, że niektórzy penspinnerzy mają skłonność do lubienia dziewczynek (~12lat) i lubią z nimi spędzać czas.
Team PPPedobear polega na kilku zasadach. Jak je spełniasz zgłaszaj się pod spodem:
- nie jesteś homoseksualistą, lubisz płeć piękną
- lubisz dziewczynki w wieku poniżej 15 lat
- nie patrzysz na inne atrybuty kobiece tylko na wiek
- spędzasz więcej czasu w małolatkami niż z dorosłymi kobietami
- czasem żałujesz, że nie masz takiej "siostry"
- masz ochotę na coś więcej np. zdobyć nr tel czy uszczypnąć ją w policzek
- z nią nawet upijesz się picolem na imprezie


PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 21:04   

"Croccifixio" napisał/a:
Eee, przepraszam, czy to żart?


A czemuż to? Z Virtilem chcemy stworzyć taką grupę, bo jak mówiłem, zauważyliśmy u niektórych penspinnerów takie skłonności i wspólnie w teamie będziemy się czuć bezpiecznie i motywowani do działania!

Czy łamie jakiś regulamin? Nazwa nie ma przekleństw a może wystąpimy w TB.

Hmm... A może i łamie... Admini zadecydują.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |24 Paź 2010|, o 21:57, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 21:23   

Nareszcie, nie jestem sam, chciał bym się zapisać.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 21:48   

"macioster" napisał/a:

"Maksym" napisał/a:
Nareszcie, nie jestem sam, chciał bym się zapisać.

lol
Jak 13-14 latek może być pedofilem dla 12 latki?


lol
Jak można sądzić że poedofile biorą się tylko za 12 latki, swoją drogą wyluzuj człowieku.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Klapcio 
Użytkownik


Posty: 172
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |24 Paź 2010|, o 21:54   

W końcu. Młode sosny <2+1-3+3

/jn
Ostatnio zmieniony przez Klapcio |24 Paź 2010|, o 21:56, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Brainless 
Facepalm Artists


Kręcę od: czasu do czasu
Ręka: uczę się obie
Wiek: 29
Posty: 140
Skąd: Śląsk
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 14:32   

/in :mrgreen:

Yupi nie jestem sam :wink:
_________________



Jestem kupować a nie opieprzać się
PTP Wymiany/Trades
 
 
MrJacob 
Użytkownik


Kręcę od: 17.09.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 115
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 15:20   

/in
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 15:30   

"Kazuke" napisał/a:
/out

Ćwiczcie lepiej pen spinning, a nie wymyślacie coraz to nudniejsze sposoby pokazania jak wielkim kretynizmem obdarzyła was natura.


K*rwa...
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 15:57   

Może założysz jeszcze tam "Nekrofile z PPP" bo na meetingu zauważyłeś, że niektórzy pen spinnerzy mają skłonność do r*chania trupów? No kuhwa przeginasz pałe, i to nie pierwszy raz w zupełnie nieśmiesznym i niesmacznym "stylu".

Wstyd, że tyle jesteś na tym forum i jeszcze się nie nauczyłeś, że 95% PPP nie toleruje Twoich "żartów" (cudzysłów umieszczony celowo)? Cud, że jeszcze tu jesteś, bo powinieneś być już dawno zbanowany, albo dostać co najmniej zakaz pisania.

Swoim zachowaniem pokazujesz, że pen spinning to drugorzędna sprawa dla Ciebie, a na pierwszym miejscu jest forum bez którego nie potrafisz żyć, bo tak na prawdę jakbyś chciał kręcić to dawałbyś radę. Równie dobrze możesz sobie pokretynizować inne forum np. tibii skoro tak to lubisz.

Post Kazuke wyczerpuje wszystko właściwie, celniej bym tego nie ujął. A ode mnie dodam takiego skromnego flasha, z dedykacją dla niektórych:
http://www.albinoblacksheep.com/flash/youare

Sry, warn.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
Ostatnio zmieniony przez Gildor |25 Paź 2010|, o 17:31, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:10   

Jednak folklor PPP w większości mi nie odpowiada. Wychodzę.
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:17   

lol, przecież to wiadomo, że to żart z tym teamem - ten team nie dojdzie do realizacji.

Cytat:
Wstyd, że tyle jesteś na tym forum i jeszcze się nie nauczyłeś, że 95% PPP nie toleruje Twoich "żartów" (cudzysłów umieszczony celowo)? Cud, że jeszcze tu jesteś, bo powinieneś być już dawno zbanowany, albo dostać co najmniej zakaz pisania.

Nie wstydzę się i niezła generalizacja. 95% - sądzę, że ankietę zrobiłeś na ten temat.

Cytat:
Swoim zachowaniem pokazujesz, że pen spinning to drugorzędna sprawa dla Ciebie, a na pierwszym miejscu jest forum bez którego nie potrafisz żyć, bo tak na prawdę jakbyś chciał kręcić to dawałbyś radę. Równie dobrze możesz sobie pokretynizować inne forum np. tibii skoro tak to lubisz.

Bez forum nie potrafię żyć? Interesujące jak nagle forum PPP zniknie to oznacza, że umrę?
Czyli z forum PPP mam jakąś symbiozę? Priszę cię nie martw się i nie żyj w moim biznesie.

Cytat:
Ćwiczcie lepiej pen spinning, a nie wymyślacie coraz to nudniejsze sposoby pokazania jak wielkim kretynizmem obdarzyła was natura.

Cały czas ćwiczę a ten temat powstał dla jaj (fakt na początku to powiedziałem, że dojdzie do stworzenia tego teamu ale to były żarty między mną a Crossem).
Geneza tego teamu powstała na spotkaniu w Krk i się śmialiśmy wspólnie z tej idei i osoby, które brały w tym udział wiedzą o co chodzi i biorą to z dystansem. Nawet nie wiecie jak śmiechowato było i ile zabawy czerpaliśmy. Jak widzę ci którzy nie byli w Krakowie nagle zaczęli się spinać

Wyluzujcie się ludziska, spinanie się z tego powodu nie ma sensu a flejmwar zostawcie energie w "ważniejszych" sprawach.

Jak to Maksym powiedział
"ludzie nie potrafią się bawić i to właśnie są minusy dużych społeczeństw"
PPP to dość duże społeczeństwo i zamiast pozytywnie uśmiechnąć się to oskarżenia słyszę ,że to robię dla sławy na jakimś forum i że to są sposoby na pokazywanie kretyńskiej naturze. To wasza interpretacja.
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |25 Paź 2010|, o 16:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:20   

"Rafik" napisał/a:
Jednak folklor PPP w większości mi nie odpowiada. Wychodzę.


Foch w stylu: "Ja się tak nie bawię idę do domu".

Nie wiem ludziska co wam przeszkadza, może temat fakt ciut nagina moralności ale z drugiej strony Cienki nie powinieneś tak wyskakiwać. Każdy ma inne podejście do tego i tamtego.

Penspinnign dla 95% podanych przez Cienkiego jest tylko kręceniem długopisem. Mistrz Polski powiedział że tak jest więc tak ma być.

Jednym nie odpowiada PPH innym PPK. Moim zdaniem każdemu można powiedzieć to samo: "Twoje posty są głupie i zamknij się już", nikt nie jest idealny.

Co do postu Kazuke pokazuje osobowość Kazuke. W wakacje jeszcze pchał się rękami i nogami do FPA, a teraz mu nie podoba się żart.

Keban ładnie podsumował i to by było na tyle. Koniec imprezy, dziękuję, dobranoc.

EDIT: Luzujcie gumę.
Ostatnio zmieniony przez Maksym |25 Paź 2010|, o 16:22, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Keban 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.01.2010
Ręka: mam płetwy...
Wiek: 30
Posty: 437
Skąd: Ciemnogród
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:20   

Mikulew, widziałem jak o tym gadacie i IMO stricte jaja to nie były
Jeśli nawet zakładasz taki temat tylko 4 fun to zaczynasz się bawic w qstre i jego dildosy(tylko ze one były kreatywniejsze)
_________________
Waaagh!
"Don't care about others,just spin the way you like"-Fratleym&RomainHXC
Ostatnio zmieniony przez Keban |25 Paź 2010|, o 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:29   

"Maksym" napisał/a:
Foch w stylu: "Ja się tak nie bawię idę do domu".

Nie. Foch w stylu: "wku*wiają mnie ludzie sztywni jakby połknęli kij, idę do domu."
PTP Wymiany/Trades
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2010|, o 16:31   

Maksym napisał/a:
Penspinnign dla 95% podanych przez Cienkiego jest tylko kręceniem długopisem.


A skąd Ty to możesz ku*wa wiedzieć ? Znasz go ? Nie.

Ja miałem przyjemność poznać go na meetingu i powiadam Ci to nie jest jakiś człowiek, który nie widzi życia poza penspinningiem. Dobrze się bawi i jest sto razy bardziej ciekawą osobą od Ciebie. A te 95% podanych przez niego ludzi to są NORMALNI ludzie którzy mają NORMALNE poczucie humoru. Wszyscy na forum tylko oskarżacie różnych koksów o nołlajfowanie a może Wy jesteście po prostu zazdrośni ?

Ogarnij się maksym bo coraz bardziej mnie ostatnio wkurzasz.
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |25 Paź 2010|, o 16:38, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl