Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Kolczak 1 year
Autor Wiadomość
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 22:17   Kolczak 1 year

Dobra najpierw wstęp.
Sorry za kilkudniowe opoznienie.
Ostrzegam wszystkich, którzy chcą to obejrzeć! Maxymalna dawka głupoty! przygotować się!
Sorry jeszcze za słaby dźwięk w intrze, słabą jakość na niektorych filmach i za zdupne finiszery, no i krótkie komba. film ten jest bardziej robiony pod niezłą produkcje niż niezłą produkcję penspinnerską ;) . Nieziemsko bawilem sie robiąc to solo i mam nadzieję, że Wy też będziecie oglądając je. prosz:



Wersja HQ na YouTube


Dobra co do penspinningu, pare zacięć w niefortunnych momentach, finishery - moglem sie bardziej przyłożyć, niektore przejścia sie powtarzają, zabrakło jakichś fajnych contów, o spinach nie wspominając, ogólnie - fajerwerków zbrak. Kręcić winienem dużo wolniej coby mój styl podkreślić, a kręcę conajmniej szybko w niektorych momentach. a, i niezły Qbuś. ;0

A i zapomnialem powiedzieć: w filmie wykorzystano podobną technologię efektów specjalnych co w filmach: "Gwiezdne Wojny III", czy "Krokodyl Dundee", gdyż moje kąbo na synhro z Kąś kręciłem w Lublinie, a on swoje w studio w Chicago w stanie Texas, tak na prawdę nigdy się nie spotkaliśmy ;0

Edit: baj de łej, jak ktoś (bez przeróbki filmu) rozpozna co za trick/przejście/hybryde kręce przed sceną z płatkami ten niezly ;)

@down: gralem dokladnie to co w piosence, tylko podmienilem dzwiek na oryginalny. ale gralem na serio.

@down2: tak, na prawde, w południowej ameryce. Kąś wyjechał do Ameryki tresować foki na początku tego roku, dla tego go na żadnym micie nie bylo od lutego. Ponoć odnosi jakieś sukcesy, ma już certyfikat na tresowanie dwunastu fok. ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kolczak |9 Lis 2009|, o 00:07, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 22:29   

No no no, Kolczak. Pobiles mojego One Year'a i to ostro ;d Wyrosnie z ciebie niezly kox ;) . Edycja mi sie podobala, co prawda intro mogles troche skrocic ale nie jest zle. Podobalo mi sie w intrze "Ej zagraj cos" -> "Dobra" i udajesz (chyba ;p) ze grasz na tym keybordzie, bardzo fajny pomysl. Spinning tez dobry, niektore rozkminy mnie wgniotly w fotel ;O. Ja powiem jedno, keep spinning, beda z ciebie ludzie :D .

Edit: Wtedy to co pisalem na gorze to bylo niestety po obejrzeniu 2/3 sola. Teraz obejrzalem do konca i powiem tak:
Film naprade mnie rozbawil, pomyslowo zrobiony i ladnie wykonany. Poza tym spinning miazdzy choc miales scinki. Czy na prawde Kąś byl w ameryce jak nagrywal to combo ;O?
Napis koncowy:
"Do zobaczenia || za rok (?)"
Po co ten znak zapytania? ;d Ja juz czekam na twoje 2 Years Solo :P .
Jak na serio zagrales to co w oryginalnej muzyce to jestes dobry ;d.
Ostatnio zmieniony przez Czesio |8 Lis 2009|, o 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 22:29   

Warto było czekać xD
Nie dość że świetny spinning, to jeszcze świetna edycja i fajnie się tam bawisz ;p
Naprawdę oglądając to solo nie nudziłem się.
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Skyler |8 Lis 2009|, o 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kąś 
Fingers' Artist


Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Posty: 402
Skąd: Lublin/Londyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 22:56   

W ogóle - niezły. W szczególe - tyż, acz:
- w 1:20 turbo przycinka
- jak jesz, to się garbisz
- w okolicach 2:15 jakoś dużo rzeczy, które wyglądają tak samo
- widać, że jak zaczynałeś kręcić, to Cię ukierunkowywałem nieco, bo super wywalone w kosmos finishery masz ściągnięte ode mnie (TA lub bust) ^^
- za krótko trochę
- moja część synchra pochodzi z zachodniej części stanu Illinois
- pomimo powyższych jesteś koksem i masz długie palce
- Uwielbiam Lecha

To byłoby na tyle z konstruktywnych uwag. Kręć dużo i ładnie, to będziesz zdrowy i silny.
A i dzięki za to, że mogłem być special guestem, czuję się niemało wyróżniony
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
musk 
Fingers' Artist


Kręcę od: 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 837
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 11:08   

Dałem do ulubionych, jest moc, jest kubuś, jest zabawa, brakowało mi tylko tostera, jakiejś płyty z PC Format no i hai tua cont 5

Pozytyw solówa, i to chodzi.

I szkoda że nie jechałeś Thunderstrucka jedną ręką kręcąc w drugiej.

Ale potężne solo.



PS. Musisz potrenować ten Top Spin z Forehandu.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 11:25   

No ładnie ładnie. Pomyslowy wstęp.
Musk dobrze mówi forhend musiz poćwiczyć ^^
ładne hybrydy, wipery i wogóle wszystko.
Spinning na wysokim poziomie więc nie wiem o co chodzi z tym "taki sobie" ;p;p

Ogólnie dobrze że solo nie polegało tylko na kręceniu ale było tam jescze pare motywów.

btw: Nesquik ftw
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
Piromen 
Użytkownik


Kręcę od: 5.2008
Wiek: 29
Posty: 161
Skąd: Nasielsk/Warszawa
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 12:01   

Nie no totalny odjazd. Jedne z niewielu solówek przy których ani troche sie nie nudziłem.
Popracuj trochę nad płynnością bo czasem zdarzały się przycinki.
Mówiąc po krótce to niedługo zamierzam wydać swoje solo i właśnie uświadomiłem sobie, że jesteś ode mnie o niebo lepszy, no i masz fajne pomysły.

Gratz i keep spinning.
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 15:32   

Ładnie Kolczi :P ping pong :DDD
brechta motyw Braci nie powiem;) powalił mnie (:

keep spinning i widzim się w Wawie mam nadzieję :P
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 18:23   

Dobrze że Twój brat (pozdro Lechu ;d) zgodził się na wzięcie udziału w produkcji ;p. Rozwalił mnie w sposób jaki odbijał xD. A potem jeszcze to nagłe wyciągnięcie kiborda na stół i ta gra ;p (chociaż myślałem że wyciągniesz gitarę ;p)

Ogólnie mega pozytyw, dużo zabawy (winda, nesquik xD) i dobry spinning. Dużo momentów w których się zacinałes, trochę powtórek (ale to norma), finishery jakie są, koń widzi ;F. Ale i tak lubię to jak kręcisz! I rzuć tego bustera bo ci to czarne coś pasuje duuużo bardziej.

Kip spinink i do następnego roku! ;d
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |10 Lis 2009|, o 17:44   

Jaki niezły. Patent z intrem dobry, pozdrów Lecha i weź go na jakiś miting ;) Ogólnie penspinnersko równie nieźle jak produkcyjnie filmowo. Winda mnie nie rozbawiła aż tak, jak Kąś kończący swoje kombo pojedynczo D: Dobre motywy z pinkybakiem. Szkoda, że jakieś nuby pod koniec. Ale i tak nieźle, jedno z lepszych i najlepszych solo jakie widziałem ever ;) Pozytywnie, JahJah.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |13 Lis 2009|, o 13:53   

Bardzo fajne solo xd Szczególnie Intro mnie rozwaliło xD
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |14 Lis 2009|, o 10:44   

Kolczak, zacne to dzieło.
Podoba mi się, ze łączysz tu 2 zabawy; PS i kręcenie filmików z dziwnymi scenariuszami ;) Połączenie to sprawia, ze cały filmik jest dużo bardziej interesujący.
Z combosow, podobało mi się to po scenie z winda. Te połączenia w Twoim długopalczastym wykonaniu, dają niezły efekt.
Ponadto jest kamienna mina Kąsia i dwóch takich co codziennie mają meeting :P
Reszta comb jednak nie zapada w pamięć, wspomniane już powtórki i takie tam. Moze spróbuj wciskać więcej aroundow. Z Twoimi palcami powinny wyglądać ciekawie ;)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl