Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 19:32
[Ladder S2]ShaiiboN vs Fahrenheit [A 05.11.09]

?
ShaiiboN
42%
 42%  [ 8 ]
Fahrenheit
57%
 57%  [ 11 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2009|, o 00:47   [Ladder S2]ShaiiboN vs Fahrenheit [A 05.11.09]

Kto chce się batlić? Uzurpuję prawo do zasady walki na lekkie peny.

Tydzień i do Mańka.

ShaiiboN:

Wersja HQ na YouTube

Fahrenheit:

Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Maniek |6 Lis 2009|, o 22:42, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fahrenheit 
TSG

Wiek: 31
Posty: 89
Skąd: Pruszków
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2009|, o 11:04   

Zgłaszam się z moim MXem
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2009|, o 13:47   

Okej, pocisnę także na moim MXie, tyle, że s777 ^^
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2009|, o 23:27   

Szajbon :

Fajowe combo, bardzo fajnie Hai tua wpleciona i pass rev po niej ^^ Finisher skromny ale dobry :P Wipsy nice ^^ Praktycznie nie widze slabych stron, bo o stylu sie nie gada. Ale nie podniecaj sie, zawsze moze byc lepiej ;) A co do kamery itp to sie wypowiedzialem :P No i keep on this.. Bo taki styl i ten pen pasuja jak ulal do Ciebie :P

Fahreheit:

Soo.. Miod malina! Styl masz japonski jak w morde strzelil. Jak mowie, tlo i pace troche mi toro przypominaja, jednak popracuj nad T2 i wyginaj kciuka jak on <3 Pozatym troche niepewny finisher ale ok.. Plynnosc zajefajna :P dodaj czasem moze jakies szarpniecie w slocie T1 jak Seven czy cos. No i kamerke przekrec bo sie niewygodnie oglada xd Pozatym pen pasi rowniez, swiatlo itp dobre :P

Ja nie glosuje. Fahrenhit nadrabia dla mnie stylem choc Szymek przykoksil bardziej ^^ Dla mnie to by bylo na tyle.

@down Dulek

Omg, moje rady.. Retoryczne? Ze z gory niby zansz odpowiedz? Ogarnij sie chlopie. Ciebie nie "flejmuje". Ze wiem co nieco i staram sie komus pomoc, to co innego. Nie powiedzialem ze on ma byc Sevenem czy Toro. Naucz sie czytac ze zrozumieniem, prosze, bo to ze mu cos zasugerowalem jest jedynie objawem tego, ze staram sie byc mily :P Za to mowie, takie pytanie retoryczne... Czy tylko mi sie wydaje, czy Dulek chce byc cool? Czy moze nie wykorzystuje do konca swojego mozgu?
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |5 Lis 2009|, o 00:10, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2009|, o 22:03   

Zostało 45 min do końca ankiety, to skrobnę co nieco o kombosie przeciwnika:

Miażdżący styl, człowieku, dawno nikt mi się tak nie podobał na MXie :0 Naprawdę, pomyśl nad tym, żeby zmienić main pena na coś Single Sided, nie koniecznie lekkiego, jeżeli nie jest ci wygodnie. Ale zaprawdę, tippedy były świetne, a te kombinacje w okolicach 34 pod koniec, to w ogóle jakiś kosmos, wyglądały epicko mocno. Szkoda laga pod koniec, ale mimo to miażdżysz moje kombo pod względem wykonania i stylu. Walić, że ja zrobiłem Hai Tua(niepewny chwyt ;d) - nie umiałem z tego wycisnąć dobrze stylu. Twoje kombo jest synonimem stylu, w słownikach powinni pisać o tobie pod tymże hasłem.
Głos oczywiście na Ciebie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2009|, o 22:56   

"Lawliet" napisał/a:
Jak mowie, tlo i pace troche mi toro przypominaja, jednak popracuj nad T2 i wyginaj kciuka jak on


"Lawliet" napisał/a:
dodaj czasem moze jakies szarpniecie w slocie T1 jak Seven czy cos.


On nie chce być Toro ani SEVENem. On chce być Fahrenheitem. Nie narzucaj mu tego jak ma kręcić (nie pisz, że nie narzucasz - 'dodaj' i 'wyginaj kciuka jak on' wystarczająco dobrze to obrazuje).

Takie pytanko retoryczne do Was ludzie - Czy tylko mnie Lawliet denerwuje swoją 'wiedzą' penspinnerską?

Dobra, mniejsza o tamto wyżej. Głosowałem na Fahrenheita i w sumie słusznie - wygrał. :)

ShaiiboN - Też lubię kręcić s777 MXem, no ale na tym się kończy. Do kamery z nim bym nie poszedł. To samo radzę Tobie. Masz konkretny styl na swoim KT i nie widzę potrzeby tego zmieniać. Rozumiem zapewne, że to taki jednorazowy wypad - chciałeś się sprawdzić. Ok. Wyszło ładnie, piekielnie płynnie powiem, ładne tricki, no ale brakuje tego czegoś niestety.

Fahrenheit - Tu natomiast jest znacznie lepiej pod tym względem. Mi również strasznie się podobało Twoje kręcenie MXem. Począwszy na ładnym wejściu jak i skończywszy na tym zaciętym, ale odpowiednim finishu. Nic dodać, nic ując. Wyszło genialnie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |6 Lis 2009|, o 21:41   

Ech, Dulek, Lawliet, weźcie się ogarnijcie ;p Na co ten flejm? Dulek wyraził swoje zdanie, ok, Lawliet wyraził swoje zdanie, ok, ale po co od razu sugerować, że jeden czy drugi nie używa mózgu, że jest przemądrzały, czy coś tam jeszcze? Trochę kultury, no Panowie...

A skoro już tu piszę, to postuluję do Fahrenheita o przemyślanie propozycji Szajbonowej - coś single-sided wyglądałoby u Ciebie bosko, być może jeszcze boszczej (xD) niż teraz ;o Zdecydowanie jedno z lepsiejszych pod względem stylu kąbosów na PPP, które miałem okazję obaczyć. Brawo, zasłużenie wygrałeś.

A Szajbon też nieźle jak na s777 MXa i gdybym miał głosować obiektywnie to na niego poszedłby mój głos - triki na wyższym poziomie niż przeciwnik. Niemniej myślę, że nie może tutaj Szajbon czuć się niesprawiedliwie osądzony (;
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fahrenheit 
TSG

Wiek: 31
Posty: 89
Skąd: Pruszków
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |6 Lis 2009|, o 22:14   

O właśnie zobaczyłem, że nic tu nie napisałem. :P

Na pewno chciałbym podziękować wszystkim za komentarze, bo one naprawdę mocno motywują do dalszego kręcenia. Wynik walki był dla mnie sprawą drugorzędną, dużo milej czytało się wszystkie te porady. :)
Co do Twojego comba, Shaiibon, to już wiele zostało powiedziane. Mi, jak i zapewne większości, zaimponowały wipery, świetnie wpleciona haitua i płynność na mxie. Dzięki za walkę. ;]

A no i co ja takiego robię, że wszyscy pod moimi walkami się kłócą. Jak nie Product z PPP, to teraz Wy. :|
_________________
Ostatnio zmieniony przez Fahrenheit |6 Lis 2009|, o 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |6 Lis 2009|, o 22:44   

Koniec!

Obydwaj panowie po ostrzeżeniu słownym. Jak macie jeszcze sobie coś do wygarnięcia to proponuję gg.

Zamykam.

*jeszcze nie zliczone.

O, szybszy :(
_________________
Ostatnio zmieniony przez ShaiiboN |6 Lis 2009|, o 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl