Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Speed Battle] Rouge vs Capo

Kto lepiej macha łapom od Kuśtrego?
Rouge
52%
 52%  [ 13 ]
Capo
8%
 8%  [ 2 ]
Remis
0%
 0%  [ 0 ]
Nie wiem co dac
40%
 40%  [ 10 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |18 Paź 2009|, o 13:46   [Speed Battle] Rouge vs Capo

Filmy do dzis do godziny 14.20 do mnie :)
Czas: Max 20 sec
Freestyle

Czerwony:

Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=004XN4FTjSo

Skówka:

Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=A1ecfdybGgg
Ostatnio zmieniony przez Rouge |19 Paź 2009|, o 08:13, w całości zmieniany 6 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Capo 
Użytkownik


Kręcę od: teraz.
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 26
Posty: 175
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+30, 0, 0)
Wysłany: |18 Paź 2009|, o 15:23   

BUMP!


Wiem ,ze przegram.

Glos na czerwonego ;d
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |18 Paź 2009|, o 15:30   

Ozeszty... Rouge bardzo ladnie.. Nie spodziewalem sie.. No i albo mi sie zdaje albo szbyciej i wszystko wyglada odarzu ladniej :P Taka predkosc jest ok ^^ A no i widze jakies proby stylowych wstawek z udzialem drugiej reki, przeciwicz takowe i bedzie miodnie ^^ To cos z udzialem P1 na poczatku tez fajne :P Brawo chlopie ^^'

Capo uhh cos ty z kamera zrobil ? Ile tam FPSow jest ? Fisnisher dobry, pozatym chyba dobrze widze ze oprocz indexa to 1,5 bakfalla pocisnales tam? Niestety gorzej niz czerwony, za sporo spamu tam bylo :P No i czemu kuzu nie kreciles T_T ?

Glos na czerwonego.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sectienne 
Użytkownik


Ręka: Prawa.
Wiek: 27
Posty: 54
Skąd: Kraków.
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |20 Paź 2009|, o 15:11   

Rouge : Świetny spinning. Ładne combosy. Dość szybko i płynnie. Podobało mi się. Słowem - jest okej.

Capo : Kręcisz nieźle, po prostu nieźle. Ale drop na początku jakoś, hm.. nieco mnie zniechęcił. Filmik nie ma zbyt dobrej jakości, ale spinning jakoś przypadł mi do gustu. Po prostu.

Jednak...

Głos na czerwonego.
_________________
girl in mirror.
Ostatnio zmieniony przez Sectienne |20 Paź 2009|, o 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl