Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Ankieta [Quick Battle] Racha vs Czesio

Kto lepszy?
Czesio
45%
 45%  [ 5 ]
Racha
54%
 54%  [ 6 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Racha 
Użytkownik

Kręcę od: 01.08.2008r.
Wiek: 37
Posty: 144
Skąd: Cieszyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |17 Paź 2009|, o 15:46   Ankieta [Quick Battle] Racha vs Czesio

Czesio:


Wersja HQ na YouTube




Racha:


Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Racha |20 Paź 2009|, o 15:04, w całości zmieniany 6 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |20 Paź 2009|, o 15:19   

Bumpuje sa juz filmy.

Racha - Ladne combo, nawet ladne wipery ale moglobyc troche plynniej :> Nie krecisz dlugo wiec mysle ze combo niezle ;) .

Czesio - Zaczynam bic wlasnie rekordy, nagralem to w 5 minut xD Dzisiaj napisal do mnie Racha i sie mnie pyta czy mam juz combo na battle'a. Kompletnie o tym zapomnialem, dobrze ze mi Racha przypomnial ;d. Mysle ze combo udane choc byl lagg :<

Glos na Rache.

Edit:
Prosze o prawdziwal krytyke tym razem...
Ostatnio zmieniony przez Czesio |20 Paź 2009|, o 15:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Racha 
Użytkownik

Kręcę od: 01.08.2008r.
Wiek: 37
Posty: 144
Skąd: Cieszyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |20 Paź 2009|, o 18:15   

No więc ja krótko:

Mój pierwszy głos symbolicznie poleciał na Czesia

Jak na 5 minut to bardzo ładnie zakręciłeś. Choć z drugiej strony widać efekty tego szybkiego nagrania - momentami kręcisz na krawędzi kadru, również finisher ucięty.

Ja na nagrania comba poświęciłem trochę więcej czasu... Co do mojego finishera - wyszedł tak na FS. Wyszedł jak wyszedł - ale skoro to spontan to czemu nie :)


@Julianek
To miało być combo Wiper'owe - temu ich tam tyle :) Tylko comssą potrafie robić infinity - np. Stuhlem co najwyżej mogę zrobić double infnity. Co do zmiany ręki - chyba ci chodzi o ten moment przed końcem combo - jest to celowe - tylko poprzez dynamiczną zmianę położenia ręki jestem w stanie osiągnąć "ten trik" że tak powiem :)Poza tym kręcę comssą na codzień. W końcu jakoś sobie trzeba wyrobić skilla :) A nad płynnością ćwiczę na okrągło. Pozdrawiam, dzięki za opinię :cool:
Ostatnio zmieniony przez Racha |20 Paź 2009|, o 18:59, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
yUlek 
Użytkownik


Ręka: Right
Wiek: 29
Posty: 125
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |20 Paź 2009|, o 18:42   

Czesio: Nawet ładne combo, dość płynnie, niektóre przejścia trochę takie niezbyt ładnie wykonane, ale na ogół pomysłowo. Brakowało mi finishera. Trochę wychodziłeś z kadru i oświetlenie nie było zbyt dobre. I następnym razem przyłóż się bardziej do robienia comba(i wcześniej), bo już denerwują mnie te twoje wymówki, że combo w 10 min(czy może chodzi o to, że nie potrafisz lepiej kręcić?). Tak czy inaczej czekam na combo, do którego się przyłożysz, bo wierzę, że stać Cię na więcej.

Racha: IMO trochę za dużo tych infinity i wiperów, ta druga część comba(od 0:15) bardziej mi się podobała. Trochę za szybko zmieniałeś położenie ręki(z Palm down na w bok). Finisher mimo, że z fristajlu, nawet mi się podobał. Zdaje mi się, że masz zbyt lekkiego pena, nie leży Ci za bardzo. Poćwicz nad kreatywnością i płynnością przy przejściach i będzie git.

Głos na Rachę, za to, że przyłożył się do tego comba. Czesio chyba już 3 raz olałeś walkę.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sectienne 
Użytkownik


Ręka: Prawa.
Wiek: 27
Posty: 54
Skąd: Kraków.
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |21 Paź 2009|, o 07:39   

Czesio : Już po raz któryś oglądam Twój filmik i muszę to powiedzieć - Twój styl po prostu mi się podoba. Obejrzałam inne filmiki i Twój spinning przypadł mi do gustu. Jednak, jak wspominali inni - to kręcenie na krawędzi kadru nie jest ok. Ale przyszło mi oceniać spinning, a nie jakość video. Moim zdaniem jest dobrze, ale następnym razem przygotuj się do battle wcześniej - to oczywiste, że mógłbyś to zrobić lepiej.

Racha : Dużo wiperów. Ale kto powiedział, że tak jest źle ? Cisza. Bo naprawdę ładnie to wygląda. Ogólnie całkiem płynnie, dość proste combosy, ale efektowne. Końcówka [16-19 sec] zwłaszcza mi się podobała. To, w połączeniu z wiperami, sprawiło, że to combo wyglądało po prostu fajnie. Tak trzymać !

Głos na... [oj, chyba mam problem]
...Czesia.
_________________
girl in mirror.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl