Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Speszjal Trejning]Rouge
Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina

Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |11 Paź 2009|, o 17:51   [Speszjal Trejning]Rouge

Szemka.
Ten trening pomoże wyrobić dobry styl, jak i poprawić ewentualne błędy w kręceniu. Będzie Cię mam nadzieję także motywował do pracy. No i takie tam bla bla bla, przejdźmy do rzeczy.

1)Jak już pisałem w twoim solo - widać w wielu kombosach powtórki, które są chyba najbardziej irytogennym czynnikiem dla mnie. Zadanie na dziś:
Napisz, wyćwicz i nagraj 3 jak najbardziej różnorodne komboły na jakie Cię stać. Pełna dowolność trikowa, kreatywność mile widziana.

2)Spróbuj nagrać kombo, w którym będziesz miał sztywne dość palce. Full wyprostowanie i pewność każdego triku. Uber płynie, nie ważne jakie triki, ważne, żeby jednego zawachania nie było.

3)Zrób takie kombo:

Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=CC_L8u78rvA
Myślę, że będzie pasowało do twojego stylu. Dodatkowe zadanie - wymyśl na podstawie tego kombosa 3 inne mini kombosy(kluczowy jest ten rev Shadow osadzony głęboko w 12).

Na razie tyle, zachęcam innych do dawania rad Rougowi ;)
Ostatnio zmieniony przez Maniek |29 Cze 2010|, o 11:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Rude Boy 
Mielonka

Kręcę od: 09.2007
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |6 Mar 2010|, o 12:56   

http://www.youtube.com/watch?v=E6mqfD2mWAE

To teraz zrób jakiegoś ładnego Bakspin pop (tak to się chyba nazywa :P ). Tyle, że nie z osobna, tylko jakoś to w środek comba wpleć.
PTP Wymiany/Trades

Rouge 
Użytkownik

Kręcę od: 17 X 2008
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |11 Kwi 2010|, o 12:46   

http://www.youtube.com/watch?v=IDA2m8cKNl0
PTP Wymiany/Trades

Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2010|, o 15:17   

Siemka!

Słowami wstępu chciałbym wyrazić moje zdziwienie dlaczego los w przebraniu Mańka dał mi Ciebie na ucznia. Kręcę jedynie kilka dni dłużej od Ciebie, więc równie dobrze Ty byś mógł mnie uczyć. No cóż, mam nadzieje, że obydwoje na naszej współpracy skorzystamy.

Po pierwsze chciałbym skomentować Twoją kamerkę. Gubi fpsy, a Ty ją wspomagasz oddalając ją od ręki i kręcąc często w ciemnym pokoju.

Weź przykład z kina(chodzi o penspinnera ; p), jego kamerka też gubi fpsy, a jego spinning jest o niebo lepszy dla oka od Twojego, ponieważ ma kamerę blisko dłoni i często nagrywa za dnia. Wiadomo, że nie zawsze świeci słońce, dlatego gdy nie masz innego wyboru to polecam chociaż zapalić lampkę.

Na kamerkach, które gubią fpsy ładnie wyglądają spiny, a jako, że wcześniej wspomniałem kina to:

#1:
FL TA rev. -> palmspin rev. -> pop -> fist spin rev. -> pop -> palmspin rev.

Nie podałem ilości obrotów, bo czym więcej tym lepiej.

Jako, że kręcimy tak samo długo to nie będę Cię oszczędzał:

#2:
Twisted sonic bust ~> handbust -> palmspin -> sonic p4-12 -> bust ~> pinkybak rev.

I jak uważasz, że za trudne to przynajmniej nagraj to:

#3:
Sonic 23-12 -> pass 12-p1 -> pass p1-p3 -> pass p3-34 -> ringaround

Wersja HQ na YouTube

Proszę Cię również, byś przynajmniej jedną rozkminę nagrał z kamerą bliżej dłoni i lepszym oświetleniem. Na filmie jak widzisz użyłem 2 różnych kątów, byś zobaczył, że jednak drugi jest lepszy ;)

Powodzenia.

P.S. Sorry za przeplot(pozdro MadEye), ale nie chciałem, by film za dużo ważył.

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades

Rude Boy 
Mielonka

Kręcę od: 09.2007
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2010|, o 21:44   

Masz i coś na dokładkę. Wychodzi na to, że będziesz miał co robić :P Wybacz opóźnienia.
Skupiam się teraz na finisherach (choć zrobisz to w środku comba, będę zachwycony ^^)

http://www.youtube.com/watch?v=7V1ZwKONiKo
Bust po serii Cont. FL TA jest sexi bardzo moim zdaniem ;]

http://www.youtube.com/watch?v=5MgWoPE0ds4
Nie wiem jak to się zwie, ale ładnie to może wyglądać

No i midbaki dla Ciebie także. Bardzo fajnie wypełniają combo.
http://www.youtube.com/watch?v=CHIgRJIIYEI
PTP Wymiany/Trades

Rouge 
Użytkownik

Wysłany: |19 Maj 2010|, o 17:47   

Przepraszam, ze nie daje znaku zycia, ale wszystko niebawem ogarne, moze czesc nawet dzis. Nie zapomnialem o Penspinningu ;)
PTP Wymiany/Trades

Rouge 
Użytkownik

Wysłany: |25 Maj 2010|, o 18:27   

http://www.youtube.com/watch?v=hgROzDX1HRw
Midbaki dodam pozniej, razem z jakimis trickami w combie. Poprosze w miedzy czasie o cos nowego jesli mozna. Precel to combo nagram tez, ale pozniej.
PTP Wymiany/Trades

Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2010|, o 07:25   

Zachęcam do nagrywania. Passy wykonane w 100 % poprawnie.

Coś nowego dam w weekend. Postaram się o coś trochę prostszego ; p

Masz z którymś momentem w tym combie problem to pisz. Postaramy się pomóc.

// Z powodu nowego systemu nie umieściłem kmin.

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Precel |25 Cze 2010|, o 10:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Odpowiedz do tematu