Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Pari Second Year
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2009|, o 23:21   Pari Second Year


http://www.youtube.com/watch?v=Cv3OnSFO_-g
Zachęcam do kliknięcia HQ. No i tylko z głośnikami.

Dziękuję wszystkim za te dwa lata, za pozytywne jak i negatywne komentarze.
Liczę na konstruktywną krytykę. Piszcie co się podobało, pod względem edycji jak i spinningu, a czego powinienem unikać.

Enyoy and Keep Spinning!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Piromen 
Użytkownik


Kręcę od: 5.2008
Wiek: 29
Posty: 161
Skąd: Nasielsk/Warszawa
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2009|, o 23:32   

Mnie osobiście już na wejściu zamurowało. Jedne z najlepszych intro jakie widziałem (o ile nie najlepsze), podobują mi się twoje busty w tym 2 kombosie. Hmm nie wiem co mam powiedzieć, no i jeszcze ta muzyka ech. Widzę już nawet, że masz swój styl, który ostatnio wyraźnie widać. Powala także twoja płynność, zwłaszcza Żółtym. Gratz.

No i edycja...ach....
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
Ostatnio zmieniony przez Piromen |28 Paź 2009|, o 23:34, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kzipek 
Użytkownik


Kręcę od: 19-10-2008
Ręka: prawa/right
Wiek: 32
Posty: 141
Skąd: Koszalin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2009|, o 23:41   

No to tak na edycji się nie znam zbytnio ale bardzo ładna, schludna, muzyka pasuje Ci do szybkości kręcenia. Początek "podobny" jak w solo Sthula.

Co do kręcenia najbardziej podobało mi się combo z 2:09-2:28 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Płynność masz wyje****, styl mi kiedyś nie podchodził a teraz jeden z lepszych ( z wiekiem człowiek mądrzeje :razz: )
no i kreatywne combosy.

Nie zmarnowałeś tych 2 lat i obyś jeszcze pociągnął.
_________________
Kostka Rubika:

Single - 8.56
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cortez 
Użytkownik


Kręcę od: 26 czerwiec 2010
Ręka: right
Wiek: 29
Posty: 16
Skąd: Reda
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 00:06   

intro zajebiste bardzo mi sie podobalo, ale ogolna edycja bardziej mi sie podobala w one yearu ale ta również wymiata, nie znam sie specjalnie ale w porównaniu z one yearem widzę duży progress ;] fajnie sie Łaciaty w akcji prezentuje :mrgreen:
_________________
http://www.youtube.com/user/bboyCortez
PTP Wymiany/Trades
 
 
Persil74 
Użytkownik


Kręcę od: 17.04.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 93
Skąd: Białogard
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 13:08   

Wszystko mi się podobało, jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Podoba mi się to, że kręcisz swoimi modami. Edycja dobra, nawet bardzo. Płynność i busty, miód.

Tyle. Baaaardzo ładnie, ciekawe co będzie na 3 roku ^^.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wu 
Użytkownik

Kręcę od: 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 13:32   

obejrzawszy trailer z niecierpliwością czekałem na ten filmik , a jak już go obejrzałem to przyznam że warto było czekać . Edycja super , a jak chodzi o kręcenie to strasznie podoba mi się twój styl nie za szybki , płynny i wogule SUPER :mrgreen: Pozdro i czekam na kolejne Filmy :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 13:48   

Hmm, mi też stukają dwa latka (uprzedzam że solo nie planuję) i muszę przyznać że pod względem skilla jestem daleko w tyle :P

A tak poza samymi trickami - fajnie fajnie, masz dość wyrazisty styl... Ale zupełnie brak ci dynamiki, a ta muzyka jeszcze potęgowała efekt. Powolny spinning może być bardzo stylowy, ale w twoim przypadku sprawia raczej wrażenie jakbyś ciągle baaardzo uważał, a to wygląda raczej nieciekawie. Trochę jakbyś już umiał te kombinacje, ale jeszcze za dobrze ich nie kontrolował ;) Kiedy z kolei kręcisz trochę dynamiczniej zdarzają się niepewne rotacje... A przecież żółty ma niezłe momentum, wykorzystaj je! :P


Gdyby nie to, że wiem jak bardzo kochasz żółtego doradziłbym ci złapanie nieco dłuższego moda :P Ten ma dość specyficzne skupienie masy blisko środka pena, a to bardzo rzutuje na twój styl... moim zdaniem negatywnie :wink:
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 15:52   

Hmmm...
Co może powiedzieć początkujący na temat pariego.Cóż styl niepowtarzalny i podoba mi się że nie kręciłeś wieloma modami. I to że kręciłeś swoimi modami.
Co do krytyki. Nie lubie bustów i troche niepodoba mi się że comba kręcą się dookołą nich.
Generalem jestem jeszcze takim pro noobem że nie mam co powiedzieć ale film genialny.

Keep Spinning
PTP Wymiany/Trades
 
PaoK 
Użytkownik


Ręka: Left
Wiek: 33
Posty: 139
Skąd: Bolesławiec
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 16:09   

Cytat:
moim zdaniem negatywnie


Musze sie z toba nie zgodzic.

Patrzac wylacznie pod wzgledem spinningu(to chyba jest najwazniejsze) to nie od dzis wiadomo, ze Pari ma swietny styl, dobra pylnnosc a i skilla mu nie brak. Zdecydowanie stwierdzam, ze 2 lata nie poszly na marne. Jakies baki, aroundy, widac ze starasz sie zroznicowac swoj spinning i nie skupiac tylko na bustach.

Niestety zawsze moze byc lepiej, no i tu zaczyna sie ta gorsza czesc mojego postu. Przede wszystkim edycja. Muzyka wedlug mnie calkowicie nie pasuje do twojego stylu i szybkosci. Jak dla mnie za dlugie intro. Niektore elementy widocznie slabo opanowe lub ciezko Ci jest zapanowac nad penem, ale w przypadku zoltego jest to raczej niemozliwe. Gdzie to widac? Hmm...zauwazylem pewien brak kontroli nad MidAroundem w 1 combie, pozniej bylo to przejscie na lewa reke tazke malo kontrolowane.

Ogolnie film jak dla mnie slabo wypadl, muzyke dales bardziej pod edycje niz pod spinning, ale nie edycja byla dla mnie najwazniejsza tylko spin, no a tu juz o wiele lepiej. Duza roznorodnosc trickow, stylowo, plynnie, ladne przejscia. Moim zdaniem 2 lata jak najbardziej pracowite i na plus, lecz edycja slaba, a muzyka kompletnie nie trafiona. Takie moje skromne zdanie :) Pzdr.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 16:18   

Busty? Nie wiem po co, kompletnie mi tam nie pasują, psują praktyczne każdy combos. Jako busty dla sportu, dla ilości, to ok, robisz je nawet ciekawe, inne niż większość. Jednak w combosy strasznie się nie wpasowywują kompozycyjnie. A w całym spinningu, jak to Fuco okreslił, zdaje się być brak dynamiki. Oczywiście może to tylko wrażenie dostrzegalne w kamerze, powodowane przez kąt, oświetlenie, mod itp., jednak mówię, jakie sa odczucia. Za to kąt, światło gdy kręciłeś czymś sevenopodobnym jest świetne, dużo ciekawiej wszystko wyglądało.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Sectienne 
Użytkownik


Ręka: Prawa.
Wiek: 27
Posty: 54
Skąd: Kraków.
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 17:05   

Odnośnie samego video - ładna edycja, muzyka pasowała do spinningu. Podoba mi się.

A co do spinningu... Hm. Co mogę powiedzieć, sama zaczynając przygodę z penspinningiem ? Ładne combosy, ale po co tyle bustów ? Ładnie je robisz, wyglądają dość efektownie, ale nie trzeba na siłę wplatać ich do każdego comba. To by było na tyle jeśli chodzi o krytykę, bo co można więcej powiedzieć ? Pewnie jeszcze trochę, ale ja jako noob niczego więcej nie dostrzegam .
_________________
girl in mirror.
Ostatnio zmieniony przez Sectienne |29 Paź 2009|, o 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paveu 
Facepalm Artists


Kręcę od: III 2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 724
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+26, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 19:01   

Ludzie: a jak kUzu robi pierdyliard bustów w combosie+drugie tyle na koniec to jakoś się go nie czepiacie...
Co do vida:Płynność twoich combosów to miód na moje serce =D. Wygląda to super ;) . Jak nie chcesz, nie zmieniaj tempa, a dodaj trochę koksu w środku combosów.
Edycji nie będe oceniał, bo wiadomo, epic ;) .
Keep spinnin' ;) )
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 19:43   

mi tam busty nie przeszkadzaja, ale..

poziom trudnosci combosow jesli by bujac busty z nich to jest tak z hmm troche zdeka nie taki.. sa to banalne polaczenia trickow (nawet nie hybryd , te zdarzaja sie dosc rzadko) , ktore tez nie sa jakos trudne, tw sonici, sonici, passy i pare bakow (te tez nie trudne jedynie props za neobakfalla? w jenym combie + tego bakspina). Intro bylo zajefajne, muzyka tez mi nie przeszkadzala, ale jak mowie , kosztem trudnosci zdobywasz plynnosc , jednakze comba sa banalne.

No i gratuluje 2 lat. Sporo wytrzymales, mysle ze wiecej wytrzymasz, a no i spinnuj wiecej Laciatym bo chyba najlepiej to wyglada.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 20:47   

Genialne.

To jedno słowo odwzorowuje cały zamysł twojego dwuletniego projektu. Wielkie gratulacje należą się już na wstępie, że siedzisz już tutaj całe dwa lata.
Intro jest bardzo dobrze pomyślane - tego brakuje mi w większości solo, bo tam, Intro ogranicza się do podania nicka i okresu spinningu. Budujesz nastrój surowością, a jednocześnie pięknem czcionki zawartej w napisach początkowych. Bardzo lekkie przejście do motywu biurka daje wrażenie pewnego oniryzmu, który będzie towarzyszyć całemu filmowi. Genialne.

Zaczynamy kręcić. Dopasowanie spinningu do muzyki jest zadziwiające, wręcz idealne. Tło gra tutaj świetnie z jasną kolorystyką Żółtego, co dodaje płynności nagrania. Nie podobały mi się trochę te Tippedy stranslatowe na lewą. Po prostu. Dalej bardzo fajnie, nie widzę braku dynamizmu jakiego kiedyś widziałem. Może to po prostu magia edycji, ale nie jest to monotonne w złym tego słowa znaczeniu. Patrząc na twoje wyczyny wpadłem w pewien trans(zgasiłem świtało, cisza w pokoju, tylko twoje solo przed oczami), było świetnie.
Drugie kombo - niezłe busty, ale jest to jedno z dwóch kombosów, które mnie zraziły trochę. Nie nagrywaj w świetle słońca, podczas dnia. W tym kombosie klimat się trochę ulotnił, jakby puszkę z dymem przedziurawiło się w kilku miejscach. Mimo to, kombo jest bardzo dobre pod względem bustów. Tippedy były boskie jeszcze.
Następne kombo jest chyba najlepsze, świetna dynamika, połączenie i ogół ogólnie świetny. Urzekło mnie. Genialne.
Wpadło mi w pamięć jeszcze kombo Łaciatym, które stylem miażdży, ale szkoda, że z jasnym tłem. Czarne byłoby lepsze, nawet jeżeliby gorzej było widać pena. Dobry początek, finiszer słaby jakiś. Miąższ komba był świetny, już nie pamiętam co robiłeś, ale było miażdżące. Genialne.

Solo ogółem jest genialne, dawno nie widziałem żadnego, tak dopracowanego filmu. Nie nuży, nie dłuży się(nawet byłem nie mile zaskoczony, że to już, jak ostanie kombosię skończyło) i jest niesamowicie liryczne. Tak to odebrałem. Świetna robota, nie każ mi krytykować czegoś, co jest wzorem dla mnie. Kręć dalej, bo przynosi to przyjemność nie tylko tobie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Vekk 
Użytkownik


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2009|, o 21:31   

Piękne prestidigitatorstwo Pari, gratuluje. Może nie użyje tak patosu jak Shaiibon, ale powiem ci, że jesteś bezpretensjonalnym i jednocześnie bezpruderyjnym spinnerem, świetne wyważenie, film klimatyczny i subtelny. Tak wpadłem w monitor podczas seansu, że aż nie mogłem myśleć koherentnie, porostu mnie zaczarowałeś.
Jeszcze raz gratuluje.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl