Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Krz&sn00p tag video
Autor Wiadomość
Kąś 
Fingers' Artist

Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |17 Wrz 2009|, o 21:11   Krz&sn00p tag video

Witam!
Mam zaszczyt zaprezentować szanownemu gronu rewelacyjną pozycję, definitywny must-see, fantastyczny popis umiejętności i stylu, czyli nic innego jak najnowsze tag video popełnione przez Krz i sn00pa. Zaszczytów mam dziś dużo, gdyż zaszczyt zapostowania tego tematu wynikał z wcześniej doznanego zaszczytu edycji niniejszego filmu. Ze swojej strony powiem, że skill obu panów jest nieoceniony, a nie faworyzując nikogo, styl Krz jest najniezly z miotopalnych.

Panowie zapewne oczekują komentarzy odnośnie merytorycznej części filmu, a ja jak zwykle mam nadzieję na konstruktywną krytykę oprawy graficznej.
Pozdrawiam i odsyłam do filmu poniżej.
Niezły.

Wersja HQ na YouTube

FeniX 

Ręka: lewa
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |17 Wrz 2009|, o 21:27   

Klimat edycji bardzo fajny, intro i outro mi się bardzo podobają. Jednak wielką porażką dla mnie jest wykadrowanie filmów z 4:3 do 16:9 - w praktycznie wszystkich combosach ktoś wychodzi z kadru ręką albo penem. Zepsuło to dla mnie bardzo wrażenia przy oglądaniu - nie znoszę, jak ktoś wychodzi z kadru. Zawiedziony jestem, że coś tak banalnego mogło zepsuć całość.
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades

Cienki 
Mistrz Polski 2009

Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |17 Wrz 2009|, o 21:39   

Ja zawiedzony jestem jakością :/ Chociaż muzyka mogłaby ładnie dawać ;)

Ale jako spinnerzy daliście czadu. W sn00pie zawsze drzemał ogromny potencjał który teraz się obudził - ładne płynne, różnorodne comba z rozkminami niezłymi w łeb.

Krz też pozamiatał - wszystkie comba na nieziemskiej płynności i z taką finezją, gracją. Ale jak oglądałem to combo pasiastym penem to aż mie ciary po rencach przeszły! Ten flow, jeden kierunek po prostu miód.

Brawe chłopacy-spinnerzy i brawo Pąś :D

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades

Pari 
www.pari.pl

Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2009|, o 18:37   

Spinning na bardzo wysokim poziomie, widać głowy pełne pomysłów. O to chodzi aby zaskakiwać.

Edycja. No cóż, wiadomo że Kąś to bardzo dobra firma. After Effects ma moc, wystarczy ją odkryć. A ty Kąś po malutku ją odkrywasz. (Sam chciałbym to robić, ale coś nie mogę znaleźć czasu/chęci na to). Intro i outro świetne, dobrze zgrana muzyka - to lubię. Widzę, że użyłeś efektu z tutoriala który widziałem w sieci - nie neguję tego, bo tak można się nauczyć wiele, ale nie musiałeś go dawać podczas comb. To, czego najbardziej nie lubię w edycji to gdy przesłania spinning. Podczas nich nie powinno się nic ruszać. Jeden powie że wprowadziło to klimat, a ktoś inny taki jak ja, że to rozprasza (tak samo długo animowane nicki w collabach - powinny się szybko pojawić, oraz szybko zniknąć).

Mam nadzieję, że ta konstruktywna krytyka zachęci cię, a nie zniechęci.

Cichy 
Użytkownik

Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2009|, o 18:47   

Miód.
Krz i sn00p wykoksili w kosmos. Bardzo mi się podobało, a cały film trzymał poziom.
Co do edycji?
"Pari" napisał/a:
Jeden powie że wprowadziło to klimat, a ktoś inny taki jak ja, że to rozprasza

To ja jestem ten pierwszy. Te błyski były świetne, a cały film bardzo podobał mi się w matowej odsłonie. Osobiście nie podoba mi się kąt i oświetlenie Krz, a tu było to zamazane.
Intro i outro piękne ;D
Kąś, PPP 3rd zedytuje ktoś inny niż MadEye? Liczę na to i miłego...
"Pari" napisał/a:
After Effects ma moc, wystarczy ją odkryć. A ty Kąś po malutku ją odkrywasz.

...okrywania ;)

P.S. 666 post :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Cichy |18 Wrz 2009|, o 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Krz 
największy fristajler

Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2009|, o 22:28   

sn00p jest genialny i teraz to widać. Jeden z lepszych stylów na PPP.

Kąś ogarnął świetną edycje. Oldskulowa taka i z muzyką daje super efekt i klimat.

Podoba mi się ten tag. Hrhrhr :grin:

Routtuqe 
Użytkownik

Kręcę od: 14.07.2006
Ręka: 3p2h
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |20 Wrz 2009|, o 02:34   

No no podoba mi się naprawde super edycja a przede wszystkim świetny spinning.
PTP Wymiany/Trades

Tratto 
Użytkownik

Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |20 Wrz 2009|, o 09:32   

wyszliście na takich no-lifów co kręcą o poranku i promienie słońca dopiero wchodzą do ich pokoju xD nie no generalnie edycja fajna :) muzyka też mi podeszła

Krz Ty wiesz co ja sądzę o Twoim epickim skillu, więc powiem tylko, że końcówka mnie rozwaliła czyli (chyba) TA T4 do Thumbspin ~ FL TA

a i Snoop też ładnie wykoksał :D

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades

Kąś 
Fingers' Artist

Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |21 Wrz 2009|, o 16:50   

"Pari" napisał/a:
To, czego najbardziej nie lubię w edycji to gdy przesłania spinning. Podczas nich nie powinno się nic ruszać. Jeden powie że wprowadziło to klimat, a ktoś inny taki jak ja, że to rozprasza

Wielkie dzięki za opinię. Ja osobiście również nie przepadam za sytuacją, gdy coś się animuje i rozprasza uwagę podczas comba, natomiast tak naprawdę bez tego edycja ograniczała się do intra i outra, uznałem, że to za mało i trzeba to połączyć jakimś drobnym elementem w całość, dlatego te promienie świetlne starałem się zrobić na tyle "delikatne", żeby nie przeszkadzały w odbiorze, a jedynie urozmaicały go. Oczywiście jednym może się taki zabieg podobać, innym nie.
To, do czego się natomiast przyznaję i czego trochę żałuje, to wypomniana przez Feniksa konwersja do 16:9. Otóż nie wiem dlaczego, ale ja po prostu nienawidzę formatu 4:3. Próbowałem opanować wychodzenie z kadru animacją obrazu "w górę i w dół", ale wychodziło tandetnie, więc w każdym combie starałem się optymalnie ustawić obraz, jednak nie uniknąłem kilku błędów i do tego się przyznaję, ale to zamiłowanie do 16:9 to takie moje małe zboczenie i chyba tak mi już zostanie :)

Odpowiedz do tematu