Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Future
Autor Wiadomość
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2009|, o 06:07   Future


Wersja HQ na YouTube

Pierwsze promo Future Teamu.
Chciałbym podziękować całemu teamowi, bo widać, ze przyłożyli się i wyszło jak dla mnie - pięknie ;)
Enjoy!
Ostatnio zmieniony przez Cichy |19 Wrz 2009|, o 16:05, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
ZeUs 
Użytkownik


Kręcę od: III 2009
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 133
Skąd: Z ŁoDzI
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2009|, o 08:05   

Piękne promo! Edycja jest boska, jak i spinning spinnerów. najbardziej podobało mi się combo klla, a zwłaszcza te Ex.TA na końcu...
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2009|, o 08:34   

Moim zdaniem nazwę drużyny na początku i ogólnie napisy powinieneś zrobić tak jak nazwę w sygnaturce (taka sama czcionka, duże litery). A ten motyw z ustawieniem sygny w lewym dolnym rogu to pomyłka jakaś. Jak już chciałeś tak robić, to powinno to się zlewać trochę z otoczeniem, mieć jakieś rozmyte krawędzie, czy coś, a nie tak jak jest - jakiś chamsko wklejony prostokąt. Kiepsko to wygląda, choć sygnę macie spoko.

Ten pierwszy kawałek za licho mi nie podchodzi do collaba. Ciężki dość jest, nie ogląda się przyjemnie combosów z tym. Przejście między kawałkami Linkinów też nijakie, po prostu jeden się kończy, drugi zaczyna. Popracuj nad edycją.


Cichy:
Standardowo - chcesz nagrać coś dobrego, więc nagrywasz rzeczy, które masz niedopracowane i się zacinasz. Na collabie moim zdaniem lepiej pokazać słabsze pod względem skilla combo, ale dobre estetycznie. Poza tym, tak jak już mówiłem nie raz, nie lubię takiego sposobu nagrywania - tego ułożenia ręki, bo może gdybyś inaczej rękę miał, to kąt by się wydawał dobry. Ale bądź co bądź początek comba bardzo fajny.

Ryba:
Musisz kombinować tak, żeby nie wychodzić z kadru przy machaniu drugą ręką. Mogłeś się trochę przysunąć w momencie transferu z lewej na prawą. Wychodzenie z kadru psuje całokształt filmiku.

klla:
TS to całkiem ciekawy początek comba, ale tylko jeśli będziesz kontynuowała ruch w tę samą stronę. Ta zmiana kierunku po nim nie jest najlepsza, o wiele lepiej by było gdybyś kontynuowała jakoś ruch. Podoba mi się jak robisz wipery - pokombinuj trochę z nimi, to będzie super. :)

Norek:
Całkiem przyzwoicie, płynnie, ale bez jakiegoś takiego wyraźnego elementu przykuwającego uwagę. Szkoda też kilku chwil, kiedy minimalnie się w kadrze nie zmieściłeś, ale nie było to bardzo straszne. ;)

Fahrenheit:
Fajny początek, ogólnie ładnie kręcisz. Kiepsko wyszła zmiana kierunku po próbie palm spina. ;)

perez:
Też musisz pilnować się, żeby nie wychodzić z kadru, bo szkoda stracić w miarę sensowne combo przez to, że miałeś za wysoko rękę i się to kiepsko oglądało.

Murderdoll:
Spoko, tylko trochę krótko i monotonnie. ;) I szkoda tej przyciny po bustach.

divko:
Bardzo fajny początek, ładnie kręcisz. Ale jak zaczynasz tak wysoko dłoń podnosić to kiepsko to już wygląda. No i zakończone kiepsko.

Arjon6:
Ogólnie fajnie machasz, szkoda więc że kamerka gubiła klatki. O wiele lepiej wyglądają płynne ruchy, jak je widać. ^^

Kzipek:
Fajna rozkmina z frotkami. ;) Lewa ręka oczywiście słabiej, ale i tak ładnie. Musisz popracować nad jakimś ładnym przejściem z jednej na drugą. Na prawej już o wiele lepiej, fajne combo.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Nadol 
Facepalm Artists


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 226
Skąd: Starogard Gdański
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2009|, o 15:48   

To moze pare słow ode mnie.

Edycja:
Jak na moje to bardzo dobry edit.moze i intro troche takie przydlugie ale ladne. muzyka troche mi nie podeszla. a co to sygnatur jako nickow- dobry pomysl, tylko rzeczywiscie jakos mogles wygladzic. ;]


Comba:
Cichy: mhh wedlug mnie to chyba zbyt nisko siedzisz przy buirku i reke musisz wyzej trzymac. takie jest moje wrazenie bynajnmiej. powiniennes chyba znalesc jakies wyzsze krzeslo do nagrywania ;P a jezeli chodzi o combo to bardzo ladne jest. plynne, roznorodne i wgl kox sie z ciebie robi :]

Ryba: Combo rowniez bardzo dobre, ale jak na moj gust zbyt wolne... ladnie machasz dwiema rekami za co duzy plus. jednak troche oddal kamere bo troszke z kadru wyszedles. no i zbyt jasne otoczenie, przez co pen i rece sa nieomalze biale ;/

Klla: ladnie wkonane wipery(jak rzekl fenix) jezeli chodzi o poczatek comba to moim zdaniem wyszlo ladnie... uniknelas niepotrzebnego spamu a od razu przeszedlas do wiperow. combo ladne ;]]

Norek: takiej wplynnosci nie spodziewalem sie po tobie. troche spamu bylo ale naprawde ladnie combo wyglada, choc moze troche zbyt dlugie i monotonne. zainwestuj w jakies koxy ;] gz comba

Fahrenheit: o kurde. ladne combo. poczatek na serio dobry, a potem nic gorzej. koksiarsko wyszlo ;]

Perez: combo chyba dobre. dlaczego chyba.? bo prawie nic nie widzialem... postaraj sie o lepsze oswietlenie :]

Murderdoll: krotko i na temat. szkoda ze prawie tylko busty i flta

divko: postaraj sie nie podnosic tak wysoko reki bo to psuje efekt ;< nawet spoko combo ;]

Arjon: baaaardzo dobre combo ;]. kurde ale kamerka to cie skrzywdzila ;<

Kzipek: troszke podkrec tempo :P combo na przyzwoitym poziomie :]


ogolnie to wszyscy krecicie bardzo przyzwoicie. nie bylo zadnego gorszego comba i wszystkich combo zasluguje na oklaski. byle tak dalej :]
Ostatnio zmieniony przez Nadol |16 Wrz 2009|, o 15:48, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
klla 
Facepalm Artists


Kręcę od: 13-11-2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 248
Skąd: Rzeszów
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2009|, o 16:09   

A mi właśnie edycja bardzo się podoba. Byłam za inną muzyką, ale ta też jest dobra. Wstęp może i długi, ale przynajmniej trzyma w napięciu (lub przynajmniej ma taki zamiar) ;]

Cichy, fajny początek, wpasowany do muzyki. Ja tam zauważyłam jedno małe zacięcie tylko, a całe combo jest super. :wink: Nie chcę mi się pisać o wszystkich, bo i tak kto się przejmuję moją opinią ;p Najbardziej podobało mi się chyba combo Norka. Fakt trochę spamu, ale płynność i styl robi swoje.
Ryba, Fahrenheit, Perez, Divko, Arjon, Kzipek przez te Bustery o ile dobrze widzę to chyba nie odróżniłabym was, gdyby nie nicki :razz: Widać, że przyłożyliście się!
Szkoda, że Murderdoll tak krótko.
Ja troszkę końcówke zepsułam, ale o tym lepiej nie pisać ;]

"FeniX" napisał/a:
TS to całkiem ciekawy początek comba, ale tylko jeśli będziesz kontynuowała ruch w tę samą stronę. Ta zmiana kierunku po nim nie jest najlepsza, o wiele lepiej by było gdybyś kontynuowała jakoś ruch.

Łatwo mówić trudniej zrobić ;d
Ale dzięki za opinię.

A co do tych nicków na filmach to zgadzam się z Nadolem ;]
"Nadol" napisał/a:
dobry pomysl, tylko rzeczywiscie jakos mogles wygladzic.


Ogólnie, to promo mi się bardzo podobało!
PTP Wymiany/Trades
 
Kzipek 
Użytkownik


Kręcę od: 19-10-2008
Ręka: prawa/right
Wiek: 32
Posty: 141
Skąd: Koszalin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2009|, o 17:37   

Dobra czas zacząć :D

Edit: Niezbyt spodobała mi się muzyka (jedynie początek do intro fajny) ale EDIT (gdyby nie "coś tam" :P ) pierwsza klasa, serio serio.

Co do combosów:

Cichy: Płynne i fajne combo, początek fajny środek taki sobie i końcówka dobra :P .

Ryba: Powiem tak, Twój spinning podoba mi się najbardziej z teamu. Masz styl, skill i za nisko ustawioną kamerkę. Lewa ręka gitowo a prawa jeszcze lepiej, poprostu brak mi słów :P .

klla: Te "wajpery" to ładnie Ci wychodzą, na początek też bym wolał po TS w stronę lecącego pena krecić tj. mówił FeniX. I na koniec bym dodał jeszcze ze 4 exe TA :P (dżołk).

Norek: Jest szybkość skill ale jakoś ten styl mi nie podchodzi. Końcówka jakaś takaś śmakaś :D .

Fahrenheit: Trzeba będzie zmienić kąt kamerki (mi się on wogóle nie widzi). Krecisz bardzo fajnie i płynnie, stylik jest gitowy :D .

Perez: Dobrze z tym że ta ręka lata "jak nietoperz bez ogona". Na koniec 18 zmian kierunku :D .

Murderdoll: Krótka zwięźle i na temat "Chemia organiczna w życiu codziennym" :P .

divko: Dobrze ale ten kąt mi nie podchodzi - kamerka i ręka w linii prostej. Troszeczkę szybciej by się przydało :D .

Arjon: Też bardzo fajnie, speed jest i miłe dla oka kombinacje :D .

Kzipek: Patrz u innych :D .

Ogólnie PROMO wyszło bardzo ładnie, fajnie i nie wiem co tam.

MVP Promo zostaje Ryba i koniec.
_________________
Kostka Rubika:

Single - 8.56
PTP Wymiany/Trades
 
 
Asper 
Użytkownik


Kręcę od: koniec grudnia 2008
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 115
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2009|, o 18:23   

I widzisz Cichy ? Wszyscy dali comba :D
i to jakie? wszyscy zakrecili na bardzo wysokim poziomie . edycja zarabista i wogole .. swietne promo :D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arjon6 
Użytkownik


Ręka: 1p2h/2p2h
Wiek: 32
Posty: 114
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2009|, o 19:36   

Promo mi się podobało :) muzyka nie . Combo norka najbardziej mi się podobało . "Puścił cichacza " nie chodzi o cichego, ale o samego norka który mówi że nic nie umie a potem daje takie combo z różnymi nowymi trickami . Następnym razem prosił bym aby ktoś zapytał mnie czy może dać moje video zanim sam zobacz.ę je na YT bo troszkę przesadziliście .... w końcu to kogoś własność. Pozdrawiam .
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |17 Wrz 2009|, o 11:57   

Muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony i jednocześnie utwierdzony w przekonaniu, że Future to jeden z kilku polskich timów, które są zdolne do tego, żeby walczyć o mistrzostwo w przyszłym TB. No, ale do rzczy:

Edyszyn - nie będę się tutaj bawił w Madaja czy Hakana, bo się na tym nie znam. Był, nie przeszkadzał, budował klimat i o to chyba chodzi.

Co do kombołów:

Cichy - na początku mi się spodobało, bo widać tutaj twoje doświadczenie z MP - jakoś to tak wygląda bardziej profesjonalnie niż u reszty. Nie podchodzą mi takie Bouncy, ale tutaj w sumie nie przeszkadzały. Styl jest fajny, płynny, ale do pewnego stopnia. Te kombinowania z drugą ręką mogłyby być fajne, gdyby nie to, że lagi łapiesz przy nich niemiłosierne. Daj se spokój z Palmspinami, bo widać, że nie wchodzą ci za bardzo. Przytrenuj je bardziej, chociaż nie wiem czy można je wyćwiczyć dobrze. Mogłeś pocisnąć od razu FL TA Rev, zamiast wciskać jeszcze Palmspin reva. Później są niezbyt ładne zmiany kierunkoów, których na twoim miejscu bym się wyzbył i poduczył zmian pozycji dłoni z dużą ilością TW Soników, bo to lepiej wygląda. Na koniec - albo przestaw kamerę bliżej ręki, albo rękę bliżej kadru, bo to jest morderstwo nagrania.
Ale ogólnie na plus, nieźle wyszło.

Ryba:
Dużo kombosów twoich zawiera lewą rękę, która niestety widać, że jest słabsza od prawej. Spoko, że zrobiłeś IPB Reva na słabszej, ale uwieńcz to jeszcze ładnym płynnym kombosem w dobrym tempie, bo tego chyba zabrakło najbardziej. Nawet lag chyba jest duży, ale sprytnie uchroniłeś to przed nagraniem, bo wnętrza dłoni do końca nie widać. Na prawej już lepiej, aczkolwiek tu wychodzisz z kadru, trzeba się przypatrzeć co robisz, a nie jest to jakieś szałowe, ale swój urok ma. Raczej krótko, ale wydaje mi się, że mogłeś lepiej. O wiele lepiej.

Klla:
Ładny Thumbspin. Wyjście nie takie złe, jak mówi Feniks, ma swój urok. Bardzo dobrze wykorzystujesz zmianę pozycji dłoni na korzyść efektowności kombosa. Dobre Wipery po TA, dla mnie są nie do ogarnięcia. Ext. TA nie są zbyt "koksurskie" ale na twoim poziomie są jak najbardziej na miejscu. Muszę powiedzieć, że twój styl jest bardzo przyjemny dla oka, jak nawet dla oczu(rzekłbym jednym słowem "kobiecy"). Doskonale moim zdaniem wkomponowałaś się w muzykę i to daje największy efekt. Jedno z trzech najlepszych kombosów tego kolabu, bo drugie to:

Norek - o tyyyyyypie, stylowy pownzord, prawdziwy rubin w koronie tego kolabu. Tak dawno mi się nie spodobał żaden polski jak i zagraniczny styl. Płynność jest bez zarzutu, idealne tempo względem kombosa. Dobrze znasz już swój styl, wiesz co w nim wygląda dobrze i to wykorzystujesz. Świetnie wyglądał ten TW Sonic Harmonic zakończony bustem(stylowym tak, jak czarna jest noc), aerial mimo, że wyszedł z kadru to utrzymał magię twojego stylu. Muszę powiedzieć, że TF Charge Rev to jeden z najtrudniejszych trików do stylowego ujarzmienia go, a tobie on się udał. Wygląda znakomicie i jest dobrym podkreśleniem stylu. Takie smaczki lubię. Trzy busty to dobre zakończenie tego kombosa. Bardzo brawo, podobało mi się jak licho.

Fahrenheit - trzecie najlepsze kombo tego kolabu. Ładny ten Shadow do Palmspina - płynny, w dobrym tempie i dobrze ukończony, bez laga. Później stylowy spam, chociaż też bardzo ładny. Ten Corkscrew do Palmspina też ładnie wyszedł, nawet zmiana kierunku nie uraziła mnie za bardzo. Baki ładne, fajne to wyjście z Midbaka 1.5, dwa busty to trochę mało, ale dobre i to. Nieźle!

Perez - to kombo też plasuje się zaraz za pierwszymi trzema, bo ma potencjał. Nie gadajcie, że nic nie widać, bo ciemne oświetlenie jest lepsze niż lampa halogenowa nad ręką. Widać co kręci i to najważniejsze. Ciemność to klimat. Niezbyt podobają mi się motywy z dwoma FL TA Rev oddzielonymi TF Charge Revem. Mimo to ujdzie. Bardzo niezłe te trzy busty, tyle, że najgorszy pomysł na wyjście, jaki mógłby być. Tak bezceremonialna zmiana kierunku jest gupia, po takich płynnych bustach spodziewałem się dalszej kontynuacji z tym samym zwrotem. Fajne kombinacje tam potem, aż do Neo Sonic Harmonic w T2, który też nie jest najlepszym pomysłem, ale niech już będzie. Dobry finiszer, podobał mie siem. Na plus.

Murderdoll - uaa, nieźle pociśnięte. Mimo, że bardzo krótko, to bardzo mi się podobało. Dobre 4 Busty, 5 FL TA też są płynniutkie. Mimo to następnym razem, chciałbym zobaczyć jakieś fajne kombo.

Divko - zwolniłeś od czasu MP, to dobrze, chociaż teraz jest to zbyt wolne. Nie jest wspaniale, ale raczej nie odstajesz od reszty. W sumie dużo spamu widzę, wybija się tylko sekwencja Neo Sonic Harmonic, który mógłby wyglądać lepiej, gdybyś bardziej kontrolował resztę palców podczas kręcenia.

Arjon - Lewa ręka widać, że przyskillowana, równie płynna co prawa. Dobre przejście na prawą, przynajmniej oryginalnie. Na prawej dobre koksy z tymi FL TA Rev release później do Palmspin rev. Niezły. Ohydny wręcz TF Charge Rev psuje nieco efekt tego kosu, ale nadal jest nieźle. Później wieje spamem raczej. Masz styl, to widać, ale jakoś mnie nie zachwyca. Dwa, czy trzy busty na finiszerze są raczej ujmą dla Ciebie, spodziewałem się więcej po dobrym występie na MP.

Kzipek - Kombo w sumie równie dobre, co Pereza. Nie wiem po co ta lewa, bo za dużo to na niej nie pokazałeś. Wolałbym więcej zobaczyć na prawej, bo tam natomiast jest na co popatrzeć. Całkiem kreatywnie, muszę powiedzieć, przypomina mi to moje rozkminy za młodu. Dobre przejście, do jakże płynnego Ringarounda(sam chyba takiego teraz bym nie zrobił), Bakfail przeciętny, ale przyzwoity, później ta kombinacja Ext. TA jest bardzo fajna, podoba mi się. Finiszer niezbyt pomysłowy, ale jest.

Przejście do endingu kolabu jest tak bezceremonialne, że mnie przestraszyło. Czyżbym zaspał w trakcie i obudził się na koniec? Na szczęście(a może i nie) jest inaczej, tyle, że jest to zupełnie nieprzemyślane. Następnym razem bym o tym też pomyślał, bo to też się liczy.

Ogólnie kolab bardzo fajny, widać, że się rozwijacie. Tak trzymać i mam nadzieję, że na jednym kolabie się nie zatrzymacie.

EDIT: Damn, sory, jest chory.
_________________
Ostatnio zmieniony przez ShaiiboN |17 Wrz 2009|, o 14:08, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Norek 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 239
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |17 Wrz 2009|, o 12:05   

dzięki ;)
dobry vid wg mnie team sie postarał i oby tak dalej ;) spodobało mi się combo klla i kzipka :D

P.S
SaiiboN napisałeś mnie jako Kzipek :D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl