Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Flexini
Autor Wiadomość
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2009|, o 21:18   Flexini

Flexini


OPIS:


Flexini-Mój pierwszy Selfmod.Kiedy go wymyślałem,chciałem aby był : tani,fajny,dostępny w Polsce i żeby każdy mógł dopasować kolory do siebie.Tak powstał flexini.Jest około 20 możliwych kombinacji kolorów,ciężkość skupia się na końcach przez co kręci się naprawdę fajnie.A teraz główna zaleta:koszt to uwaga... 8 zł!!!


DŁUGOPISY:

2x Spoko Mini
2x Papermate Flexgrip Ultra

DANE:


Długość:18,8cm
Waga:15g
Koszt:8zł


TUTORIAL:


1) Zaczynamy.Zdejmujemy plastikowego tipa z spoko i wyciągamy wkład.Teraz bierzemy jakiś nóż i rozgrzewamy go (radze użyć jakiegoś niepotrzebnego noża bo nóż może się zniszczyć) i ucinamy całą część gdzie był grip ze spoko.Ważne.Robimy tak z dwoma spoko.Powinno to wyglądać tak:

http://picasaweb.google.p...802517544115058

2)I tu zaczynają się schodki.Bierzemy teraz tipa od flexgripa i chwytamy go kombinerkami czy jakimiś szcypcami i rozgrzewamy jego gwint.Musi być dobrze rozgrzany.Jeżeli już go rozgrzaliśmy to wtapiamy go po stronie odwrotnej do gwintu części uciętej ze spoko.Robimy tak z od obiema częściami.Po zakończeniu to wygląda tak:

http://picasaweb.google.p...802517747843714

3)Teraz już łatwo.Naciągamy gripa od spoko:

http://picasaweb.google.p...802517548947474

4)Bierzemy body od flexgripa i wkręcamy w niego nasze części:

http://picasaweb.google.p...802523132680194

http://picasaweb.google.p...802524602158546

Wady i zalety:

[+ Tani
[+ Ładny
[+ Duży wybór kolorów
[+ Dostępny w Polsce
[+ Dobrze się kręci

[- Można się poparzyć przy modowaniu
[- Krótki
Ostatnio zmieniony przez Akeien |26 Wrz 2009|, o 13:52, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2009|, o 21:33   

8zł? U Ciebie. U mnie około 15 ^^

Mod całkiem fajny ale tak jak w minusach napisaleś: krótki i można sie poparzyć.

Jeśli chcesz go dłuższego to radzę wziąć drugie body i z każdego poucinać wszystkie ringi. Połączyć ołówkiem i tyle. Tak też mozna samemu dostosowywać długość moda. ;]
PTP Wymiany/Trades
 
 
hajtus 
Użytkownik


Kręcę od: marca 2009
Ręka: PRAWA
Posty: 139
Skąd: Kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2009|, o 21:54   

Mój Toma cheap mod kosztuje 5zł. Więc twój nie jest najtańszy :P .
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2009|, o 22:49   

Cóż, użyłeś tej samej rozkminy, co ja w UltraSie. ;) Ja skróciłem jeszcze trochę ten kawałek body Spoko Mini, ale testowałem też z taką długością.

Co do ceny - ciekawe - gdzie masz Flexgripy za 6zł za dwie sztuki? Bo Spoko Mini w sklepach stoją za minimum 1zł.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Grzesieq94 
Użytkownik


Kręcę od: VII.2008r z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 363
Skąd: Gliwice - Sośnica
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2009|, o 22:52   

Flexgripy u mnie są po 3,75 na 100%, a w paczce tylko że jakaś wersja eko jak się nie myle są po 6zł.

Mod nie najgorszy ale raczej se go nie złoże bo i tak nie mam dostępu do spoko mini ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sonic 
Użytkownik


Wiek: 31
Posty: 225
Skąd: Ełk
Handel: 98,28% (+57, 0, -1)
Wysłany: |7 Wrz 2009|, o 23:16   

Nie jest to najtańszy polski mod. Tutaj macie coś czego nie da się pobić cenowo :mrgreen: http://forum.penspinning....highlight=#3570 .

Ma ktoś jeszcze togo moda? Ja mam :razz: .
_________________
Пэнспиннинг!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Wrz 2009|, o 06:50   

co do ceny mój błąd.U mnie w krk flexgripy są po 3,50zł albo po 3zł.A właśnie fenix chciałbym ci podziękować bo to ultras mnie na naprowadził na flexiniego
PTP Wymiany/Trades
 
adi;) 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 151
Skąd: giżycko
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |8 Wrz 2009|, o 11:38   

Ten mod jest bardzo fajny ale radził bym użyć penac'ów zamiast flexgripów bo mają troszeczkę cięższe tipy, ale body jest dłuższe o ponad 1cm więc miałbyś większą powierzchnie kręcenia i byłby dłuższy a więc wygodniejszy. A cena za bardzo by nie wzrosła. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
http://muzyn123.mybrute.com
PTP Wymiany/Trades
 
 
qCover 
Użytkownik


Kręcę od: ______. (uzupełnij)
Ręka: rajt.
Wiek: 31
Posty: 220
Skąd: Tarnowskie Góry
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |8 Wrz 2009|, o 15:14   

"FeniX" napisał/a:

Co do ceny - ciekawe - gdzie masz Flexgripy za 6zł za dwie sztuki? Bo Spoko Mini w sklepach stoją za minimum 1zł.


Jest na to rozwiązanie. Idziesz do empiku, i tam masz flexgripy, na długopisach są naklejone karteczki z cenami (kod paskowy, etc.) i doklejasz drugi długopis.
Ja wziąłem dwa i koleś mi skasował za jeden (przez tą karteczkę z ceną i ja jej nie nakleiłem).
Zapłaciłem za dwa w cenie jednego, czyli 5 zł.
Z resztą Ci co byli na ostatnio mecie w Katowicach wiedzą jak to było :grin:
_________________
http://photobucket.com/qCoverps
Ostatnio zmieniony przez qCover |8 Wrz 2009|, o 15:15, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Piromen 
Użytkownik


Kręcę od: 5.2008
Wiek: 29
Posty: 161
Skąd: Nasielsk/Warszawa
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |8 Wrz 2009|, o 18:30   

z tego co się orientuje to u mnie Penaci idą po 3zł, a więc za 2 suby flexów zapłacimy 6 zł ;)
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Viko 
Użytkownik


Wiek: 26
Posty: 25
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |9 Mar 2010|, o 13:58   

no więc tak... ale <lol> jak to coś ma kosztować 8zł to ja jestem aniołem a po za tym nie jest takie dobre i nie najtańsze i nie wcale takie ładne ponieważ iż sub mod kosztuje 5zł i jest o wiele ładniejszy uznam że tutorial jest średni i mało osób go zrobi :D
PTP Wymiany/Trades
 
Hawk 
Użytkownik


Wiek: 28
Posty: 251
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |9 Mar 2010|, o 16:53   

Najtańszy no to on nie jest, to prawda, bo najtańszy jest chyba srap mod (oczywiście jeżeli ktoś nie ma uniballi signo to już będzie większy wydatek) by Kamikaze21 oraz sub też by Kamikaze21, a co do tego moda nie jest najgorszy ;) . Mod nawet mi się podoba, no ten tutek nie zbyt fajny, ale da się połapać. Do minusów możesz dodać jeszcze cięcie plastiku, bo to (przynajmniej dla mnie) największe zło w modowaniu :D . Tylko po co nóż rozgrzewać? Normalnie też się przecież da. :grin:
PTP Wymiany/Trades
 
Flejm 
Użytkownik

Wiek: 40
Posty: 49
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |13 Mar 2010|, o 13:58   

Dosyć fajnie się nim macha :D
Za wszystko dałam 6,60 zł. (w Tesco xD)
Muszę także powiedzieć, że dużo lepiej mi się nim robi Sonica.
I faktycznie, cięcie plastiku - o zgrozo!
PTP Wymiany/Trades
 
Ygo 
Użytkownik


Kręcę od: 11.06.09
Ręka: Lewa/left
Wiek: 29
Posty: 295
Skąd: Krosno
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |13 Mar 2010|, o 14:11   

Trochę tylko nie rozumiem, czemu by robić tego moda jak można złożyć GA z gripami Spoko z tych samych materiałów, a jest prościej i zdaje mi się że lepiej.
_________________
Tiru Riru!



PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl