Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Maniek
|24 Sty 2010|, o 18:29
[Speszjal Trejning] macioster12
Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |6 Wrz 2009|, o 16:20   [Speszjal Trejning] macioster12

Cóż, w sumie na wstępie chciałbym Cię prosić o jakieś ze dwa kilkunastosekundowe combosy, żeby było widać, jak kręcisz obecnie. Bo na kanale Twoim widzę stare combosy już troszkę.

Jak nagrasz, to zapostuj tutaj, to pomyślimy, czy coś będzie trzeba poprawić. Możesz od razu napisać, jeżeli masz z czymś problem konkretnym, może ktoś z doświadczenia będzie wiedział, jak sobie najlepiej z tym poradzić.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
Ostatnio zmieniony przez Maniek |20 Sty 2010|, o 15:14, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |6 Wrz 2009|, o 16:57   

Ogólnie mogę dać kombosy przygotowane na laddera, ale w takim razie prosiłbym aby ich nie publikować szerzej. Może nie będą super uber, bo wczoraj przerzuciłem się na SEVENA.
PTP Wymiany/Trades
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2009|, o 18:32   

http://www.youtube.com/watch?v=zGJIExgR5HI
Tak na szybko. :D
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2009|, o 19:16   

Najważniejsze - przesuń się bliżej aparatu. Wtedy dłoń będzie bardziej na środku i będzie mniejsze prawdopodobieństwo wyjścia z kadru. Szkoda stracić dobre combo przez wychodzenie z kadru.

Po tym aerialu na początku widać ewidentnie ścinę typową dla niewyćwiczonych aeriali. ;) Magią aeriala jest właśnie nie tylko to, żeby ładnie podrzucić pena, ale to, żeby po złapaniu płynnie kręcić dalej. Nie jest to często łatwe, dlatego większość ludzi zostawia aeriale na koniec - nie muszą się martwić, że nie uda im się płynnie przejść do czegoś.

0:11-0:13 widać dynamiczną sekwencję baków, która zwalnia przy ringu. Kiepskim pomysłem generalnie jest moim zdaniem zaczynanie szybko sekwencji jakiejś, jeżeli ma się świadomość, że pod koniec może wyjść mniej pewnie, bo może to kiepsko wyjść - ktoś się może zacząć czepiać, że robisz coś, czego nie umiesz, że wychodzi Ci fartem. Lepiej jest wszystkie elementy tego w równej prędkości cisnąć. Generalnie też, jak już kiedyś ktoś zauważył, niedokończony bakfall nie robi wrażenia już - albo musisz cisnąć całego, albo coś ciekawszego pokombinować. Osobiście często cisnę coś takiego:
Bak -> MidIndexBak 1.5 x ileśtam -> MidBak -> RingMidBak 1.5 x ileśtam i może jeszcze dalej baki, a może coś innego już tutaj. Potestuj z MidIndexBak 1.5 i RingMidBak 1.5, później możesz też potrenować PinkyRingBak 1.5. Bardzo efektowne tricki moim zdaniem.

Bust -> Neobak 12-34 jakoś średnio Ci wyszedł. Żeby zmiana kierunku przy czymś takim dobrze wyglądała trzeba mieć to dobrze opanowane.

Tyle ode mnie na chwilę obecną.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |24 Wrz 2009|, o 19:41   

Wkrótce zobaczycie film w którym, sprubowałem zniwelować błędy do minimum.
Dalibyście jakieś rady pod moje filmy z Laddera?
http://www.youtube.com/wa...re=channel_page
http://www.youtube.com/wa...re=channel_page
PTP Wymiany/Trades
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2009|, o 16:19   

http://www.youtube.com/watch?v=HUAZ-gqH4yY

Sprawdzian

Co tu dużo mówić, jestem, albo chce być na etapie kreowania stylu, kształtu kręcenia, prubuje coś nowego wykminić, nie wychodzi mi za bardzo. Ogólnie słabo, ale sami zobaczcie.
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2009|, o 16:22   

Wiecej midbakow 1,5 ! :D Jak na gg mowilem.. Pozatym bardzo ladnie, dla mnie do 8 sekundy jest "godlike" .. TF Charge rev dodaj wiecej impetu, wiecej dynamiki, troche wstrzymaj reke w bezruchu, wtedy wyjdzie to co chcesz , czyli "sevens TF Charge rev".

A no i posprzataj na biurku xD
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2009|, o 18:54   

Nie wiem dlaczego ale czegoś mi brakuje w twoich combach..

Co do samego tego comba:
Nawet nieźle wyszedł ten początek ze zmianami kierunku.
Nie podoba mi się zmiana kierunku w 12 sekundzie.

Ciężko mi coś więcej powiedzieć. Jestem słabszy od was to trudno mi was krytykować ;p
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2009|, o 19:45   

Początek świetny, zachęcający do oglądania całości. Szkoda, że trochę później mniej ciekawych rzeczy było. Czar pryska przy tej zmianie w 12 sekundzie niestety. Ale ten początek na prawdę dobrze Ci wyszedł moim zdaniem.

Najważniejsza uwaga - spadaj z tą głową! Źle mi się ogląda comba z głową w kadrze, sądzę, że nie tylko mi to psuje ogólne wrażenia estetyczne.
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |13 Paź 2009|, o 21:03   

http://www.youtube.com/wa...I-vYf1gA&fmt=18

To combo nie mogło ujść mojej uwadze, ponieważ to zdecydowanie jedno z najlepszych nagrań w Twoim wykonaniu na pewno stoi na ponadprzeciętnym poziomie, jeżeli za punkt odniesienia weźmiemy nasz portal :wink:

Na wejściu walisz od razu z grubej rury. Oczywiście większość uzna, że dawanie największych koksów na początku comba jest trochę nubskie, ale reszta według mnie nie odbiega za bardzo poziomem, zatem stwierdzenie takie w tym przypadku na pewno jest niesłuszne.
Mam jednak nieodparte wrażenie, że po tych bustach nastąpił nieznaczny lag? Prawdali to?

Następnie bardzo płynnie z odpowiednią prędkością. Ładnie wygląda RA.

W przeciwieństwie do Rouge bardzo podoba mi się moment w 6 sekundzie, czyli ten nieznany mi obrót ręką. Nadaje pewnego smaczku nagraniu i idealnie wkomponowuje się w combo.

Piekielnie dobre midbalki 1.5! Bardzo ładnie do nich przeszedłeś, trochę gorzej chyba z nich wyszedłeś. Mam znowu wrażenie, że jednak tam nie do końca było idealnie :wink:

Dobry pomysł na zakończenie, szkoda jednak, że dość kiepsko wykonany. Pen widocznie uciekł Ci w ostatniej fazie, natomiast to TA na końcu popsuło ogólne wrażenie płynności całego comba. Gdybyś wykonał to w miarę dobrze, ogólnie pozostało by lepsze wrażenie.

No i co mnie najbardziej denerwowało w całym tym nagraniu... Za wszelką cenę unikaj wszelkich wyjść ręki spoza kadru! Psuje to ogólny odbiór comba i jest dość irytujące, gdy widz zastanawia się co dokładnie zostało tam wykonane i czy poprawnie. Niestety jeżeli chcemy tworzyć perfekcyjne comba to musimy zadbać o takie sprawy, że oglądający mógł dokładnie ujrzeć każdy ruch ręką i każde przemieszczenie długopisu :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |13 Paź 2009|, o 21:55   

"Maniek" napisał/a:
Prawdali to

Prawdali.

Może to zabrzmi troche narcyzstycznie, ale mogę dużo więcej, byłem strasznie zmeczony nagrywaniem. W następnym kobmie będe sie starał walnać coś aka dżapan.

Strasznie dziękuje za ocenę ;*
PTP Wymiany/Trades
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2009|, o 20:12   

http://www.youtube.com/watch?v=IObTul-0sRY
Ocencie,plax.
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |25 Paź 2009|, o 20:31   

Nieźle.
Przejścia dobrane prawie idealnie, tylko ten cont. TF Charge Rev -> FL TA Rev niezbyt, bez sensu trochę. Świetny RA po idealnym MA, to coś co lubię i jednocześnie zazdroszczę, bo nie umiem zrobić czegoś takiego bez najmniejszego ruchu ręką. Dobre to coś z Shadowem z 23. Trzy busty przez 12 to WTF. Zupełny pogrom. Mimo, że krótko, to dobitnie i ambitnie. kUzu ci chyba pasuje.

Jedyne co bym zmienił, to ten cont. TF Charge, reszta jest niemal idealna. Bez zarzutu.
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 22:52   

No dobra ten.
Ostatnio motywacje straciłem, mój styl jest dość godny wyrzygania troche ten.
Niew wiem czemu ale moje kąbosy są strasznie nie ładnehlujne i wogólne omg wtf ;d.
Prubowałem się wzorować na wielu sławach, prubowałem swój styl wykreaować-kupa.
Próbowałem zmieniać peny-kupa. Zawsze chciałem dojść do poziomu ponadprzeciętnego, osobiście co raz mniej w to wierze.
Powiedzcie na kim mam opierać swój styl (całkiem sam nie wykreuje, nie ma bata), i czym kręcić pod ten styl (tylko signle sided)!
FEnks
Wiem ze to żałosne, ale napiszcie coś plax, solo chcem nagrać ;d
Ostatnio zmieniony przez macioster |9 Lis 2009|, o 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |10 Lis 2009|, o 17:09   

Uhm, panie.
Ja mój styl również uważam za jeden z najobrzydliwszych w dziejach ludzkości, ale dzięki ludziom, którzy mówią, że jest on oryginalny i całkiem niezły jakoś to przechodzi i nie narzekam.
Po pierwsze - twój styl jest i to jest najważniejsze - druga sprawa to to, że wcale nie jest taki zły, wręcz niezły. Mi się przyjemnie ogląda twoje nagrania, a to chyba najważniejsze.
Po drugie, twój poziom jest już ponadprzeciętny na skalę Polski. Teraz musisz po prostu obierać sobie jakieś cele, czego się teraz nauczyć. Nie muszą być to milowe kroki, wręcz odwrotnie - im kroczki mniejsze, tym mniej czasu przyjdzie na naukę, więc satysfakcja z naumienia się będzie częstsza. Trzeba określać swoje marzenia konkretnie, bo jak się mówi, że chce się być zajebistym, to żadnego punktu odniesienia nie będzie.

Na kim opierać swój styl - wedle upodobania. Nie musi być to jedna osoba. Ja wzoruje się na s777, przejścia od niego idą całymi garściami, ale nie pogardzam także A13Xem, supawitem, po prostu, jak ktoś mnie zadziwi przejściem, to podbieram i próbuję zrobić to podobnie do niego.

Chyba tyle, jak masz jakieś wątpliwości, to pisz.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl